Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.kipa.com.tr/210/kampanyalar/dergiler-ve-gazeteler/15-–-21-agustos-2014-hafta-sonu-gazetesi
    1949 bunu yazmam buraya oluyor mu bilemedim ama... yanlış yaptıysak affola.
  • parmak izi okuyucu okumamaya başladı napmam lazım ? yardım

tuşa sert basınca düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 16 Ağustos 2014; 3:58:42 >
  • Android den yakamı zor kopartarak IPhone 5s Gold 16 GB ile aranıza katıldım. Yalnız son güncellemeden sonra şarj dayanmıyor dostlar
  • Sizde de home tuşuna basarken bazen tam basmıyormuş gibi bir his oluyor mu ? Benim home tuşu yumuşadı biraz sanırım içeriye göçmüş de olabilir tam ortadan düzgün bir şekilde basmak gerekiyor başka türlü tok basmıyor tuş.
  • Şarj konusu bende sıkıntı yaratmıyor. Telefonun hiçbir ayarını değiştirmeden rahat rahat kullanabiliyorum. Tek dikkat ettiğim şey, şebeke modunu lazım olmadıkça Edge'de tutmak. Ancak şunu da belirtmem gerekir ki telefonu zorlayacak pek fazla iş yapmıyorum. Sosyal medyada telefon üzerinden maksimum 1 saat takılmışımdır. Telefon için en yorucu işler; whatsapp oldukça yoğun ve boom beach, mini Warriors tarzı oyunları da sık sık kullanıyorum. Parlaklık genelde yüzde 40 civarında. Başka bir detayı merak eden varsa memnuniyetle cevaplarım. Herkese iyi günler.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
    Edit: Home tuşuna biraz sağa doğru ve başparmağın ucuyla değil de ortasıyla basıyorum ben. Bir dene istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fataL_berq -- 17 Ağustos 2014; 11:49:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bir sorum olacak telefonu modem gibi kullanmak istiyorum bunun için 3 seçenek var bildiğiniz gibi wifi , usb ve son olarak bluetooth .Usb olarak bağladığımda sıkıntı cıkmıyor fakat wifi ile bağlamaya çalıştığımda hiç stabil değil 2 kere bağlanıyorsa 4 kere bağlanmıyor sebebini bilen var mı acaba teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fataL_berq

Şarj konusu bende sıkıntı yaratmıyor. Telefonun hiçbir ayarını değiştirmeden rahat rahat kullanabiliyorum. Tek dikkat ettiğim şey, şebeke modunu lazım olmadıkça Edge'de tutmak. Ancak şunu da belirtmem gerekir ki telefonu zorlayacak pek fazla iş yapmıyorum. Sosyal medyada telefon üzerinden maksimum 1 saat takılmışımdır. Telefon için en yorucu işler; whatsapp oldukça yoğun ve boom beach, mini Warriors tarzı oyunları da sık sık kullanıyorum. Parlaklık genelde yüzde 40 civarında. Başka bir detayı merak eden varsa memnuniyetle cevaplarım. Herkese iyi günler.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
    Edit: Home tuşuna biraz sağa doğru ve başparmağın ucuyla değil de ortasıyla basıyorum ben. Bir dene istersen.

benim de aynı bu şekil 6saat ekran 23saat+ da bekleme süresi alıyorum edge orta parlaklık ile

arka planda clash of clans - swarm - whatsapp - boom beach bildirimleri sürekli açık

• 5 saat ekran süresi alıyorsunuz nasıl kötü oluyor anlamadım valla
    ekleme:note3 5 saat ekran süresi veriyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 17 Ağustos 2014; 18:37:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Selamlar Arkadaslar!
    Acilen yardiminiza ihtiyaicm var.Az once telefonuma her zamanki koydugum sifremi koymustum kucuk yegenim ben olmadigimda telefonla oynamasin diye ama simdi sifreyi kabul etmiyor telefon.Ust uste denedim simdi de telefon kitlendi.Telefonumda kisisel verilerimi,fotograflarimi kaybetmeden ve telefona zarar vermeden nasil geri erisim saglayabilirim telefonuma?Yaramaz cocuklardan nefret ediyorum.

İtunes'e bağlayarak belki sorununu çözebilirsin, bir dene istersen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

5 saat ekran süresi alıyorsunuz nasıl kötü oluyor anlamadım valla

Merakımdan soruyorum 5 saat ekran süresi aldiginizi nasıl ölçüyorsunuz? İphone'larda kullanım süresi var ve bu ekran süresiyle aynı şey değil. Nasıl ölçtünüz merak ettim şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Merakımdan soruyorum 5 saat ekran süresi aldiginizi nasıl ölçüyorsunuz? İphone'larda kullanım süresi var ve bu ekran süresiyle aynı şey değil. Nasıl ölçtünüz merak ettim şimdi.

Hocam benim note 3'üm yok şöyle izah edeyim birkaç mesaj üstte arkadaş yazmış 5 saat ekran açık süresi diye benim iphone 5s'im de yok (e mübarek ne geziyorsun burda) bildiğim bir şey yok ben de s3 var pil bölümünden ekranın ne kadar süre açık olduğunu gösteren yer hani orada maksimum 3.5 saat ekran oluyor şimdi bu konuda 5 saat ekran açık süresi diye görünce nasıl yetmiyor mesela note 3 bu kadar ekran süresi verebiliyor mu diye sordum yoksa ne iphone pil yüzde istatistiklerini bilirim ne de anlarım yani kusura bakmayın yanlış bir şey sorduysam

• 5s alma 6 yı bekle düşüncelerine katılmıyorum. apple bence steve in kaybıyla yanlış yöne kaymaya başladı. yıllarca övüne övüne arkasında durdukları yalnızca iphone'a has birçok özellikten vazgeçtiler. 6 ile ekranı büyütmüş olmaları hiç hoşuma gitmedi. oysa biz iphone u başarılı yazılımının yanında rahat kullanımı kompakt hali ile seviyorduk. şimdi dev gibi bir ekranla ne cebe sığacak ne de kullanımı rahat olacak. 5s den yalnızca birazcık daha büyük olsaydı ekranı kesinlikle kafi idi. o nedenle 6 kabalığı itibariyle bana hitap etmiyor o yüzden 5s almaya karar verdim. ha 5 alınır mı kesinlikle 5s alın 64bit mimarisinden faydalanın ileride yayınlanacak yeni ios işletim sistemleri açısından sıkıntı da çektirmez.
  • bence 6 satış rekoru kıracak..
    büyük ekran seven o kadar çok ki, mesela benim eşim şu an ip4 kullanıyor 8gb, telefon hala güzel ama 8gb olması sıkıntı. o yüzden biraz daha idare edecek ve ip6'ya geçiş yapacak. ip6'yı beklemesinin tek nedeni de büyük ekranlara özenir olması. zaten kadınlar için taşıma problemi de yok, etrafımdaki bütün kadınların elinde koca koca telefonlar var.. sonuçta büyük ekran da ayrı bir rahatlık kullanım açısından.
    tercih meselesi diyelim, ben de 5s kullanıyorum ve çok memnunum, büyük ekran istemeyenler için belki ilerki yıllarda 3 farklı iphone tanıtılır. küçük orta büyük :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Hocam benim note 3'üm yok şöyle izah edeyim birkaç mesaj üstte arkadaş yazmış 5 saat ekran açık süresi diye benim iphone 5s'im de yok (e mübarek ne geziyorsun burda) bildiğim bir şey yok ben de s3 var pil bölümünden ekranın ne kadar süre açık olduğunu gösteren yer hani orada maksimum 3.5 saat ekran oluyor şimdi bu konuda 5 saat ekran açık süresi diye görünce nasıl yetmiyor mesela note 3 bu kadar ekran süresi verebiliyor mu diye sordum yoksa ne iphone pil yüzde istatistiklerini bilirim ne de anlarım yani kusura bakmayın yanlış bir şey sorduysam

O zaman şöyle bilgilendirelim. Apple kullanım süresi diye bir şey sunuyor bize ama neyin kullanımı tam belli değil. Bazen 10 saat bile kullanım alıyorsun ama aslında kullanmamışsın. Ne var ne yok katıyor kullanıma. Android de ise sadece ekranın açık kalma süresi hesaplanıyor. Haliyle bunun yanında farklı kullanılan şeyler de var, onlar da ayrı olarak gösteriliyor. Ama şunu söyleyeyim bu demek değil ki iphone çok kötü şarj yönünden. Ben kullandım 5, 5s, g2, note 3, s5,m8. İphone'u sadece edge ile kullanırsan oldukça tatmin edici süreler elde edilebiliyor. Android ise biraz karmaşık ve tutarsız olabiliyor. Bu arada kullandıklarım içinde en iyi pil süresini m8 veriyordu, tek handikapı kamera kalitesinin biraz vasat kalmasıydı. S5 hepsinden biraz daha total cihaz. Genel bir eksikliği yok, tek eksisi güzel ve kaliteli bir kasa sunamamak. Bu arada apple büyük ekran sunduğu an çok büyük satışlar elde edeceğinden adım gibi eminim çünkü bir kesim var ki bıktı androidin ufak tefek eksikliklerinden. Günümüzde çok güzel cihazlar var artık ama hepsinin de küçük küçük eksikleri var.mühim olan kişinin hangisine ihtiyacı olduğu ve tabi bir de maddiyat.

• bende bugün 16 gb uzay grisi iphone 5s alarak aranıza katıldım. mutluyum artık büyük telefon kullanmaktan bileğimde kalıcı bir ağrı var. bu boyuk benim için ideal
  • Amerikadan aldığım 5s in türkiyede garantisi geçerli acaba? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moco Coco*

Amerikadan aldığım 5s in türkiyede garantisi geçerli acaba? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Geçerli degil hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Amerikadan aldığım 5s in türkiyede garantisi geçerli acaba? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Geçerli degil hocam

Türkiyeye mağazası falan açılınca acaba bir umut olur mu demiştim sağol cevap içim hocam.

• Hocalar altın model var 1 2 güne elime ulaşıcak..Sormak istediğim şu case kullanmak istemiyorum çünkü malzeme kalitesi hissedilmiyor sadece ekran koruyucu film kullanıcam çok çizilme filan olurmu yanlarda ? korumayı çift taraflı kullanıcam case saçma geliyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Geçerli degil hocam

Türkiyeye mağazası falan açılınca acaba bir umut olur mu demiştim sağol cevap içim hocam.

ne demek hocam :) uzak doğu ve amerika cihazları ellerinde o bant aralığında cihaz olmadığı için kabul edilmiyor belki ilerleyen zamanlarda

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.