Şimdi Ara

FM 2014 Ben keşfettiğim dediğiniz oyuncular...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
24.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FM 2013 de benzer başlık vardı ve birçok oyuncu keşfettik birbirimize yardımcı olduk.FM 2014 de en iyisini ben buldum diyeni bekliyoruz.

• Beta sürümü bu. Değişkenlik gösterecek. Çok erken birşey ve üstelik internette şu an bile bir sürü wonderkid listesi var.

Ama konuya katkı amaçlı bir iki isim koyayım.

Richario Zivkovic
    Lucas Andersen
    Timo Werner
    Pedro Chirivella
    Jeremie Boga
    Gedion Zelalem
  • Bu oyuncuyu kaçırmayın özellikle para sıkıntısı çekenler oyuncu M.City de ama makul fiyata veriyor 1.sezon alamassanız 2.sezon mutlaka deneyin satıyor.Özellikle benim gibi Beşiktaşı seçenler için harika bir santrafor oluyor

FM 2014 Ben keşfettiğim dediğiniz oyuncular...
  • Tom Jacobson. Galatasaray için iyi potansiyel veriyorlar 4 veya 4.5 idi. Fiyatı da ucuz. Los Angeles takımında mı ne. Oyuncuyu alamadım maalesef yabancı sınırı ve saçma maç motoru sebebiyle kariyer yapamamaktan ama almak isteyenler değerlendirebilir.
  • Rodrigo Gomez
    Ezequiel Rescaldani
  • Keşfedilecek oyuncu değil ama stoper olarak Mangala Muazzam oynuyor kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • Ben mi keşif ettim bilmiyorum ama almadan önce hiçbir sitede rast gelmediğim Sampdoria oyuncusu Vasco Regini. Aldıktan sonra neden tavsiye edilmediğine inanamadım. 23 yaşında ve İtalyan stoper. Fenerbahçe kariyerimde ucuza yedek diye aldığım, istikrarı sayesinde zamanla takımın değişilmez ismi olmayı başaran ve akabinde 2. kaptanlığı kapmış oyuncu.
  • Oyunda çektiğim en büyük sıkıntı gerçekte olduğu gibi Türk oyuncu bulma konusu, Galatasarayı yönetiyorum, alt yapımda 2-3 oyuncu dışındakiler resmen çöp. Gözlemci yollasam bile beş para etmez adamlar için 10m euro istiyorlar nerdeyse. yabancı sınırı olduğu içinde yabancılara çok yüklenemiyorum. yani yabancı genç yetenek bulmak kolay fakat türk çok zor. Bu durumun üstesinden gelebilen var mı ? mesela sabri ayarında bile bir sağ bek bulamıyorum genç olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Oyunda çektiğim en büyük sıkıntı gerçekte olduğu gibi Türk oyuncu bulma konusu, Galatasarayı yönetiyorum, alt yapımda 2-3 oyuncu dışındakiler resmen çöp. Gözlemci yollasam bile beş para etmez adamlar için 10m euro istiyorlar nerdeyse. yabancı sınırı olduğu içinde yabancılara çok yüklenemiyorum. yani yabancı genç yetenek bulmak kolay fakat türk çok zor. Bu durumun üstesinden gelebilen var mı ? mesela sabri ayarında bile bir sağ bek bulamıyorum genç olarak.

Almanya takımlarından 2. uyruğu Türkiye olan çok iyi oyuncular çıkabiliyor sık sık gözlem yapmanızda fayda var o bölgede. Gerçi Türkiye'de de Bursaspor tarzı takımlarda ve 2. lig takımlarından sağlam oyuncular çıkabiliyor. Sadece sabırla araştırmak lazım. Ayrıca kendi altyapı tesislerinizi geliştirmek de bir nebze rahatlatabilir. Tabii bunu antrenörler ile falan desteklemek lazım. Bir de illa 5 yıldızlı Türk oyuncu aramanıza gerek yok. 2-3 yıldızlı adamlar bile kişilikleri iyi ise takımınıza büyük katkılar sunabiliyor.

• Daha oynama imkani olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum yazıldı mı, Rinaldi. Stoper.

• yukarda arkadaş lucas andersen yazmış,fm 11 de o adam vardı manyaktı
  • quote:

Oyunda çektiğim en büyük sıkıntı gerçekte olduğu gibi Türk oyuncu bulma konusu, Galatasarayı yönetiyorum, alt yapımda 2-3 oyuncu dışındakiler resmen çöp. Gözlemci yollasam bile beş para etmez adamlar için 10m euro istiyorlar nerdeyse. yabancı sınırı olduğu içinde yabancılara çok yüklenemiyorum. yani yabancı genç yetenek bulmak kolay fakat türk çok zor. Bu durumun üstesinden gelebilen var mı ? mesela sabri ayarında bile bir sağ bek bulamıyorum genç olarak.

Gençlerbirliği'nden Mervan Çelik , ES-ES'ten Erkan Zengin , orta sahaya yedek olarak Muza Nizam gibi oyuncuları almıştım.Musa dışında Mervan ve Erkan'a çok yüksek bonservis bedeli istiyorlar ama mecburen veriyorsun..

EDİT : Kayserispor'da Okay Yokuşlu ( olması gerekiyor ismi ) adlı oyuncu da çok iyi Türk takımlarına süper bi yedek. 3.5 yıldız yanlış hatırlamıyorsam potansiyeli.Ama oyuncuyu bir defa da almaya çalışın yoksa uzun bir izleme işine girerseniz takım çok para istiyor.

Bursaspor'dan genç Enes. Bursa vermemeye çalışıyor ama oyuncunun aklını çelebilirseniz harika bir potansiyeli var.

Gaziantepspor'da Muhammet Demir : 2.sezonda aldım FB ye 5.5 m € 'ya yedek olduğu halde ortalama her sene 10-15 gol atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrefb39 -- 26 Kasım 2013; 16:23:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ErayG-TR

quote:

Almanya takımlarından 2. uyruğu Türkiye olan çok iyi oyuncular çıkabiliyor sık sık gözlem yapmanızda fayda var o bölgede. Gerçi Türkiye'de de Bursaspor tarzı takımlarda ve 2. lig takımlarından sağlam oyuncular çıkabiliyor. Sadece sabırla araştırmak lazım. Ayrıca kendi altyapı tesislerinizi geliştirmek de bir nebze rahatlatabilir. Tabii bunu antrenörler ile falan desteklemek lazım. Bir de illa 5 yıldızlı Türk oyuncu aramanıza gerek yok. 2-3 yıldızlı adamlar bile kişilikleri iyi ise takımınıza büyük katkılar sunabiliyor.

Fenerbahçe kariyerimi oynarken gözlemcilerim sadece Türk uyruklu oyuncular üzerinde çalışıyordu. Sırayla Orta-Güney-Doğu Avrupa olarak araştırma yaptırıyordum ve tabi ki Türkiye içi.Pek fazla 4-5 yıldız oyuncular çıkmasa da bazen çıkıyordu.Ancak çıkanlar nedendir bilinmez Bayern M. , Dortmund gibi takımlarda çıktığından dolayı alamıyordum

• Simon Tibbling'i FM12'den beri ben keşfediyorum
    DAn Amartey ve Erton Fejzullahu'da çok iyi bu seride.
    Ve onun dışında J.Dos Santos'u 0 euroya alabiliyorsunuz.
    Ve sol tarafı otoban yapan BEausejour
    Ve almanlardan Timo Werner
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Simon Tibbling'i FM12'den beri ben keşfediyorum
    DAn Amartey ve Erton Fejzullahu'da çok iyi bu seride.
    Ve onun dışında J.Dos Santos'u 0 euroya alabiliyorsunuz.
    Ve sol tarafı otoban yapan BEausejour
    Ve almanlardan Timo Werner

Wigani yonetiyorum beasaejour mudur nedir harbi otoban yapiyor

• defansif orta saha : jedinak. norwichle oynuyorum adam duvar gibi top geçirmiyor ve her yere basıyor
  • Gregor Zabret benim oyunda gerçi daha yıldız olmadı ama çok iyi kaleci oynattığım maçlarda görevini eksiksiz yerine getiriyor 1-2 sezon sonra 1.kaleci yapmayı planlıyorum kendisini
  • Doria Botafogo'da oynuyor. 19 Yaşında alır almaz Milli takıma çağırıldı. Maliyeti 5 Milyon civarı. Maaşı çok ucuz. Gabriel Barbosa var bu da Santos da oynuyor 96'lı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mak74 -- 30 Kasım 2013; 17:07:08 >
  • goretzka
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.