Şimdi Ara

Panasonic, Samsung & Philips seçim konusunda yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıdaki üç ürün arasında kararsız kaldım. Siz olsanız hangi nedenlerden dolayı, hangi ürünü tercih ederdiniz?

Çok fazla TV izleyen birisi değilim. Sadece Dvd, Blu-Ray ya da arada bi playstation 3 kullanmak için açarım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Panasonic TX-L47EW5E

1500 TL - 75 TL Parapuan

http://www.hizlial.com/panasonic-tx-l47ew5e-47-inc-119-cm-150hz-dlna-usbmovie-dahili-uydu-alicisi-smart-led-tv/05.011.1236.0069

Samsung UE-46F6270

1750 TL - 100 tl BONUS

http://www.hizlial.com/samsung-ue-46f6270-46-inc-116-cm-100hz-usbmovie-dual-core-x2-uydu-alicili-metal-tasarim-smart-led-tv/05.011.1271.0525

Philips 50PFL3008K

1620 TL - 100 TL MaxiPuan

http://www.hizlial.com/philips-50pfl3008k12-50-inc-127-cm-100hz-usbmovie-uydu-alicili-full-hd-led-tv/05.011.1245.0529

• philipsi ben de düşünüyorum.nette yorumda yok bu ürünle ilgili....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkar

philipsi ben de düşünüyorum.nette yorumda yok bu ürünle ilgili....

ben bugün 3 ürünü de gidip incelemek istedim ama saturn ve teknosada sadece samsung'u inceleme fırsatım oldu. çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

quote:

ben bugün 3 ürünü de gidip incelemek istedim ama saturn ve teknosada sadece samsung'u inceleme fırsatım oldu. çok hoşuma gitti.

samsung ta çok şikayet okuyorum.ışık sızması vs... 127 ekran olsun istiyorum ama bilmiyorum sıkıntı olurmu.birde aklımda vestel 9060 var çok methediyorlar
  • quote:

quote:

quote:

samsung ta çok şikayet okuyorum.ışık sızması vs... 127 ekran olsun istiyorum ama bilmiyorum sıkıntı olurmu.birde aklımda vestel 9060 var çok methediyorlar

orda incelediğim modelde bi sıkıntı yoktu ama şans işi sanırım bu biraz da.

vestel'in de bir iki modelini inceledim yakından. kesinlikle çok kötüydüler. yakından başka bi tv ile yanyana inceleyin, ne dediğimi anlarsınız

• quote:

quote:

quote:

quote:

orda incelediğim modelde bi sıkıntı yoktu ama şans işi sanırım bu biraz da.

vestel'in de bir iki modelini inceledim yakından. kesinlikle çok kötüydüler. yakından başka bi tv ile yanyana inceleyin, ne dediğimi anlarsınız

ben galiba philips alıcam 127 ekran diye fakat 1366*768 ve full hd yazıyor kendi sitesinde buna bir anlam veremedim..?!

• quote:

ben galiba philips alıcam 127 ekran diye fakat 1366*768 ve full hd yazıyor kendi sitesinde buna bir anlam veremedim..?!

http://www.hizlial.com/philips-50pfl3008k12-50-inc-127-cm-100hz-usbmovie-uydu-alicili-full-hd-led-tv/05.011.1245.0529

burada 1368*1080 yazıyor ama kendi sitesi nasıl öyle bi hata yapmış anlamadım.
  • FİRMASINA YADA GENELMERKEZE TELEFON AÇIN SORUN BUNUDAMI SİZE BEN ÖĞRETECEĞİM YA ............
  • Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phill digerlerinde 2 adım geri
    samsy. kronik sorunları boldur
    sihay görüntü üretmede problemli olur siyah sahneler gri olarak görürsünüz
    pananın siyahları daha daha iyidir
    magzada dönen bluray videolarda bunu anlamanız pek mükmün değil..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.