Şimdi Ara

Sadece Sen (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 'Aşk Tesadüfleri Sever' ve 'Kelebeğin Rüyası' gibi filmlerle adından söz ettiren Belçim Bilgin Erdoğan ile 'Fetih 1453' filminin yakışıklı oyuncusu İbrahim Çelikkol; 'Sadece Sen' isimli aşk filminde başrolleri paylaşıyor.

Sadece Sen (2014)

NAİF BİR HİKAYE
    Filmde; Erdoğan 'Hazal' adında görme engelli bir genç kızı, Çelikkol ise geçmişi karanlık 'Ali' isimli eski bir boksörü canlandırıyor. Filmde; 'Ali', 'Hazal'ın karanlığını aşkıyla aydınlatırken, aynı zamanda kendi karanlık geçmişiyle de hesaplaşıyor. Naif ve tertemiz bir aşk hikayesini anlatan filmin yönetmenliğini Hakan Yonat, senaristliğini ise 'Romantik Komedi' serisinin yazarları Ceren Aslan ve Aslı Zengin üstleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Anderson -- 13 Mart 2014; 19:34:32 >

• Bir filme 60 afiş

Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı “Sadece Sen” filminin afiş çalışması tamamlandı.

Boyut Film, Emrah Yücel’in hazırladığı 60 farklı tasarımın arasından bu çalışmayı seçti. Görme engelli Hazal ile geçmişi karanlıklarla dolu Ali’nin aşkını konu alan film, 14 Mart’ta vizyona girecek.
  • Bu da kesin güzel bi Türk filmi olur. belçim erdoğan ın oyunculuğunu beğeniyorum
  • Afişlerini merak ettim filmin, Emrah Yücel iyi işler çıkartıyor ; AHS : Murder House'un afişini de o tasarlamıştı galiba. Bekleyelim görelim.
  • Güzel bir filim olacaktır.
  • Bekliyorum. Oyuncular çok iyiymiş...
  •  Sadece Sen (2014)

Karmaşık ve zor bir dönemden geçen eski boksör Ali (İbrahim Çelikkol) ile sıradan bir hayat süren görme engelli Hazal'ın (Belçim Bilgin) tanışmasının ardından bir süre sonra aralarında büyük bir aşk başlar. Çekingen ve durgun bir ruh hali yaşayan Ali'nin kalbi Hazal'a atmaya başlar. Karşılıklı bu aşk bir gün Hazal'ın hikayesini anlatmasıyla yeni bir boyut kazandırır. Hazal'ın hikayesi Ali'ye hayatındaki yanlışları hatırlatacaktır. Hayatını Hazal'a adayan Ali'nin aşkı için son bir dövüşe daha çıkması gerekecektir.

• Uyarlama bilgisinide eklersek, belki orjinalini izlemek isteyen olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Uyarlama bilgisinide eklersek, belki orjinalini izlemek isteyen olabilir.

hangi filmden uyarlama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Uyarlama bilgisinide eklersek, belki orjinalini izlemek isteyen olabilir.

hangi filmden uyarlama?

http://www.sinemalar.com/film/152029/only-you
  • Orijinali Kore yapımı olan 'Only You' çok sağlam bir aşk filmidir. İzlemenizi tavsiye ederim. Bu nasıl bir uyarlama olmuş acaba 2 filmi de izleyen arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum. Mesela Benim Dünyam (Black) güzel bir uyarlamaydı bana göre.
  • Hep aşk filmi... Neden izlersiniz ki böyle filmleri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

Orijinali Kore yapımı olan 'Only You' çok sağlam bir aşk filmidir. İzlemenizi tavsiye ederim. Bu nasıl bir uyarlama olmuş acaba 2 filmi de izleyen arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum. Mesela Benim Dünyam (Black) güzel bir uyarlamaydı bana göre.

Dostum merak ettigim icin soruyorum bir filmin olduğu gibi kopyalanmasının mantığı nedir? Zaten öyle bir film var yani

• quote:

Orijinalden alıntı: JessicaHyde

quote:

Orijinali Kore yapımı olan 'Only You' çok sağlam bir aşk filmidir. İzlemenizi tavsiye ederim. Bu nasıl bir uyarlama olmuş acaba 2 filmi de izleyen arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum. Mesela Benim Dünyam (Black) güzel bir uyarlamaydı bana göre.

Dostum merak ettigim icin soruyorum bir filmin olduğu gibi kopyalanmasının mantığı nedir? Zaten öyle bir film var yani

Benim fikrimi soruyorsan, bence bir mantığı yok. Kopyalayanlar ise, genelde farklı gözden bakmak, farklı yerleri yakalamak vs. diye zırvalıyorlar. Kopyanın hiçbir izahı yok bana göre. Asıllarını yaşatıyorlar işte. Amerikan yapımı birçok kopya film vardır mesela. En son ve büyük örneklerinden biri Oldboy. Şöyle de bir şey var, kopya bir film olan Benim Dünyam 14 milyon hasılat yaptı. Güzel mi güzel, ama orijinali varken niye?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JessicaHyde

quote:

Benim fikrimi soruyorsan, bence bir mantığı yok. Kopyalayanlar ise, genelde farklı gözden bakmak, farklı yerleri yakalamak vs. diye zırvalıyorlar. Kopyanın hiçbir izahı yok bana göre. Asıllarını yaşatıyorlar işte. Amerikan yapımı birçok kopya film vardır mesela. En son ve büyük örneklerinden biri Oldboy. Şöyle de bir şey var, kopya bir film olan Benim Dünyam 14 milyon hasılat yaptı. Güzel mi güzel, ama orijinali varken niye?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• film malum ortamlara düştü..
  • bence gayet güzel olmuş ama belçim bilgin yerine farklı biri olsaydı daha güzel olcakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarjinaL_Kedi -- 15 Haziran 2014; 20:35:53 >
  • ağlattı beni
  • Normalde aşk ve romantik filmleri sevmem tvde az birşey gördüm izleyim dedim.Bu başka bir film olmuş benim gibi sevmeyenleri bile izlettirecek cinsten herkese tavsiye ediyorum sonunu biraz kurcalamışlar ama yine 10 üzerinden 10 Bide uyarlamasına bakıyım uyarlama olduğunu bilmiyordm.
  • abartılacak bir yanı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.