Şimdi Ara

Boch Classic Set 3 Ankastre Set Tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir aydan fazladır ankastre set arayışı içindeyim forumdaki ve internetteki yaptıgım aramalar sonucu pekçok kullanıcının marka tavsiyesi olarak boch ve simens üzerinde durduklarını gördüm boch ekim ayı kampanyası içerisinde classic set 3 isimli seti 1585 TL. bu ürünlerle ilgil çok fazla yorum bulamadım. Sizce bu ürünleri bu fiyata almalımıyım yoksa farklı marka yada ürün önerebilecek olan varmı( siyah ve cam temizlik ve kırılma korkumdan dolayı düşünmüyorum. tercihim inoxtan yana olacak, Fırın başlangıç üstü bir seviye istiyorum davulumbaz ve ocak üzerine çok durmuyorum)

Şimdiden teşekkürler.

Ürünler

HBN532E3Thttp://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/pi%C5%9Firme-grubu/f%C4%B1r%C4%B1nlar/HBN532E3T.html?source=search

NGU4155DT http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/pi%C5%9Firme-grubu/ocaklar/NGU4155DT.html?source=search

DKE615Ahttp://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/pi%C5%9Firme-grubu/davlumbazlar/DKE615A.html?source=search

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msph -- 17 Ekim 2013; 13:45:50 >

• inoxun da temizlik yönünden camdan farkı yok. her ikisi de temizlik ve kullanışlılık yönünden berbat maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

inoxun da temizlik yönünden camdan farkı yok. her ikisi de temizlik ve kullanışlılık yönünden berbat maalesef.

Peki alternatif tavsiyeniz nedir?
    bildiğim kadarıyla siyah renkli olanlarda temizlik inoxlarda parmak izi sıkıntısı var deniyor. cam istemeyişimin nedeni ise kırılmasından endişe etmem okuduğum pek çok yorumda camın çatladığı kırıldığı yönünde söylemler var. Forumda konuyla ilgili pekçok yazıyı okudum ve artık başım döndü. gidip hiç önünü arkasını düşünmeden alacak durumdayım.
  • O firin ile ocagi bende dusunuyorum. Alirsaniz kucuk bir inceleme + fotograf eklrrmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zakkuivi kullanıcısına yanıt
    Ürünü bugün aldım. ancak önümüzdeki hafta içinde teslimatı yapılacak dügünüme henüz 4 ay kadar bir zaman olduğu için montajını hemen yaptırmamayı düşünüyordum. ancak bayide gördügüm ve araştırğım kadarıyla ekonomik üstü bir ürün olarak görünüyor. özellikle buz çözme ve gömülebilir düğmeler kampanyalı ürün grubu içinde bu ürünü tercih etmeme neden oldu diyebilirim. Ürünlerin kurulumu bir aydan fazla bir zaman sonra yapılacak o zaman fotoğraf ve inceleme ancak paylaşabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msph

Ürünü bugün aldım. ancak önümüzdeki hafta içinde teslimatı yapılacak dügünüme henüz 4 ay kadar bir zaman olduğu için montajını hemen yaptırmamayı düşünüyordum. ancak bayide gördügüm ve araştırğım kadarıyla ekonomik üstü bir ürün olarak görünüyor. özellikle buz çözme ve gömülebilir düğmeler kampanyalı ürün grubu içinde bu ürünü tercih etmeme neden oldu diyebilirim. Ürünlerin kurulumu bir aydan fazla bir zaman sonra yapılacak o zaman fotoğraf ve inceleme ancak paylaşabilirim.

Hayirli olsun gule kullanin. Belki sizden daha once inceleme yapabilirim :). Aklimda profilo frma952 de var oda cok guzel. Ayrica dikkat ettiyseniz profilo , siemens, bosch bunlarin ocak ve davlumbazlarinin bir cogu ayni sadece isimleri, markalari farkli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zakkuivi kullanıcısına yanıt
    Evet bu üç markanın aynı oldugunu pek çok yerde okudum özellikle boch ve simens konusunda sizede şimdiden hayırlı olsun. bahsettiğiniz modelde güzel görünüyor özellikle tüm duvarlarının kolay temizlenebilir olması büyük bir artı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.