Şimdi Ara

Android için en iyi müzik indirme program'ı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
21.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size zahmet bildiğiniz program varsa yazar mısınız ? 320 KBPS olabilir

• Zaycev en iyi yabanci muzik arisivine sahiptir her parcanin ses kalitesi boyut uzunluk ayrica biri bolumde yazar bunun disinda simple mp3 downloader da isini kesinlikle gorecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murad35

Zaycev en iyi yabanci muzik arisivine sahiptir her parcanin ses kalitesi boyut uzunluk ayrica biri bolumde yazar bunun disinda simple mp3 downloader da isini kesinlikle gorecektir

Sağolun hocam. Diğer önerileri bekliyorum türkçe müzik indirmek için program yok mu ? YouTube Mp3 gibi programlar sağlıklı gelmiyor çünkü ses kalitesi çamur Rica ediyorum bu arada
  • Tarayicidan youtube'a gir istedigin sarkinin linkini kopyala.

m.flv2mp3.com'a gir linki yapistir adımlari takip et.
    Ben aylardir boyle yapiyorum, YouTube'a yüklendiği kalitede indiriyor mp3 olarak. Diğerleri gibi çok düşük kalitede değil, bir dene tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Tarayicidan youtube'a gir istedigin sarkinin linkini kopyala.

m.flv2mp3.com'a gir linki yapistir adımlari takip et.
    Ben aylardir boyle yapiyorum, YouTube'a yüklendiği kalitede indiriyor mp3 olarak. Diğerleri gibi çok düşük kalitede değil, bir dene tavsiye ederim

Tamam yapalım bakalım Ben dün sana ikon paketleri konusunda yardım ettim bugün de sen müzik konusunda

Edit : Hocam hiç beğenmedim hem site reklam yapıyor şarkıya site ismini kopyalıyor. Sevmedim. Ve çok uzun sürüyor convert etmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerdesouza -- 17 Ekim 2013; 13:38:24 >

• Evet indirdiğin sarkilarin isimlerinin sonuna site ismini ekliyor
    Ama ben kalite olarak cok memnunum. Ufak bir isim değiştirmeyle çok güzel şarkılar cikiyor.

Gerci ben artik muzik indirmiyorum. Gecen hafta Torrentten Duman Diskografi indirdim.
    Çok yüksek kaliteli ve albümler düzenli.
    Zaten Duman'dan baskasini dinlemiyorum

• vk music and video

daha iyisini bulan beri gelsin, türkce yabancı farketmez farklı kbps de hepsini listeler affetmez:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerist07

vk music and video

daha iyisini bulan beri gelsin, türkce yabancı farketmez farklı kbps de hepsini listeler affetmez:)

Çok teşekkür ederim Bunu biliyodum da galiba güncellenmiş senin sayende haberim oldu. Peki bunu bilgisayarda kullanmak için siteye üye olmak gerekiyo üyeyim uygulama da zaten üyelik istedi vardı üyelğim girdim. Bilgisayarda da indirme nasıl oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

quote:

vk music and video

Çok teşekkür ederim Bunu biliyodum da galiba güncellenmiş senin sayende haberim oldu. Peki bunu bilgisayarda kullanmak için siteye üye olmak gerekiyo üyeyim uygulama da zaten üyelik istedi vardı üyelğim girdim. Bilgisayarda da indirme nasıl oluyor ?

bilgisayardaki olayını bilmiyorum, ancak bilgisayar için ''songr'' diye bi program var onu tavsiye ederim, o da aynı bunun gibi çok yüksek bir bulma yüzdesine sahip, daha rayıpta bulamadıgım sarkı olmadı desem yeridir, zaten o da vkontakte kaynaklarını kullanıyor.

• quote:

quote:

quote:

vk music and video

bilgisayardaki olayını bilmiyorum, ancak bilgisayar için ''songr'' diye bi program var onu tavsiye ederim, o da aynı bunun gibi çok yüksek bir bulma yüzdesine sahip, daha rayıpta bulamadıgım sarkı olmadı desem yeridir, zaten o da vkontakte kaynaklarını kullanıyor.

Teşekkürler

• http://tubidy.mobi/

Tam size hitap edecek search yazan yere parca ismini yazin acilan sayfada parcanin resmine tiklayin istediginiz formatta indirin hepsi bu 10 uzerinden 10 diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolBUDUR -- 17 Ekim 2013; 15:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr.duman

http://tubidy.mobi/

Tam size hitap edecek search yazan yere parca ismini yazin acilan sayfada parcanin resmine tiklayin istediginiz formatta indirin hepsi bu 10 uzerinden 10 diyorum

Bunu hayatta kullanmam ben ya bi şarkıya bakayım dedim 1.30 MB normalde bilgisayara da indirmistim 6mbdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tr.duman

http://tubidy.mobi/

Bunu hayatta kullanmam ben ya bi şarkıya bakayım dedim 1.30 MB normalde bilgisayara da indirmistim 6mbdi.

Gayet is goruyor. Kullanmayabilirsiniz...

• simple mp3 downloader
  • Up diğer öneriler
  • MediaDrug'ı denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_Ebru

MediaDrug'ı denedin mi?

Şimdi indiriyim deneyim dedim Google Play Store da yoktu Blackmart'tan indirdim ama maalesef mediadrug durdu hatası veriyor.

• quote:

quote:

MediaDrug'ı denedin mi?

Şimdi indiriyim deneyim dedim Google Play Store da yoktu Blackmart'tan indirdim ama maalesef mediadrug durdu hatası veriyor.

ilginç bir kaç gün önce google playde vardı.
  • Takip

• quote:

quote:

quote:

MediaDrug'ı denedin mi?

ilginç bir kaç gün önce google playde vardı.

Allah Allah mediadrug yazmışsınız içine link gömülü tıklamamışım . Tıkladım indireyim dedim ama 404 not found veriyor sitenin indirme bölümü galiba uygulamayı kaldırıyorlar desteği kesip.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.