Şimdi Ara

Ripstone: 'PS4 Bir Mouse Kadar Sessiz Çalışıyor'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sony daha önce PS4'ün Playstation 3'ten çok daha sessiz çalışan bir konsol olacağını söylemişti. Şimdi 3. parti geliştiricilerden de bu durumu destekleyen açıklamalar geliyor. Playstation 4 için oyun hazırlayan geliştiricilerden Ripstone konsolun bir mouse kadar az ses çıkardığını söyledi.

Playstation 4'ü "Mouse (fare) kadar sessiz, aslan kadar güçlü" olarak tanımlayan geliştiriciler anlaşılan konsoldan oldukça memnun kalmışlar.

• mouse kadar sessiz çalışır da hangi durumda öyle? İçinde Blu-ray dönerken mi?Bekleme konumunda mı?Ne yaparken öyle onu ilk söyleyin.Mouse kadar sessiz olabilir ama mousenin sesi hızlı tıkladıkça daha çok çıkıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ozaman saniyede bir tık sesi çıkacak :D
  • Üsteki yorum atanlar neyin kafasısınız ya :DDD güldürdünüz valla
  • bilgisayar mouse u dememis adam bildigin gercek fare ile kiyaslamis :). Ps3 den daha sessiz calisan I7 670 gtx icereni pc kasasi kurabildiysem ps4 un o kadar sessiz calismasina sasmiyorum.
  • Insallah oyledir ps 3 inanilmaz gurultulu calisiyordu.
  • görecem ben o sessiz konsolu!ilk parti ps4'lerde sorun çıkma olasılığı çok yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzetme pek olmamis gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk parti Xbox One konsollari islemci ve esram overclock davasi yuzunden yanmazsa PS4'e hicbirsey olmaz.

Hala ayni adamlar PS4 icin sirada bekledikleri halde camur atip duruyorlar. Ayip ya yasinizdan utanin ayip ayip.
  • Sony nin zaten başın dan belli nekadar ciddi çalıştığı orta da. ps4 bomba gibi çıkıcak piyasaya. Görünen köy kılavuz istemez.
  • Bu ülkede ne kadar çok bilim adamı var ya herkezi cihaz hakkında bir ön görüsü var şu çok bilmişler bi toplansada artıkbi konsolda biz üretsek:)

• PS3 de biraz homurtulanma oluyo sanki ama çok da rahatsız etmiyor bakalım PS4 de nasıl olacak henüz elime geçmedi ancak
  • Fişi takılı değilkendir o:)
  • bluray sürücü için diyodur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

mouse kadar sessiz çalışır da hangi durumda öyle? İçinde Blu-ray dönerken mi?Bekleme konumunda mı?Ne yaparken öyle onu ilk söyleyin.Mouse kadar sessiz olabilir ama mousenin sesi hızlı tıkladıkça daha çok çıkıyor.

haha uçmussun sen hacı olaı kavrıamamışsın..
  • PS3 Slim de çok sessiz çalışıyor. Sadece CD dönerken doğal olarak ses çıkartıyor. Fan namına ses duyamıyorum.
  • Şimdiki nesilde sessizdi. Yeni neslin hiç ses çıkarmaması gerek.
  • Oyunlar çalışırken görecem ben PS4'ü buram buram alev üfleyecek gibi bir his var içimde.
  • şimdi xb ciler gelir benim mausemın orta tuşunu çevirirken tırk tırk diye sesler çıkartıyor der :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.