Şimdi Ara

FM 2014 Beşiktaşlılar Derneği (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
1
Favori
35.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ne olacak bu direklerin hali?

her maç en az 1-2 tane direk oluyor, adamlar mı beceriksiz yoksa oyunda bir sorun mu var bilemedim.

bi dentinho kötü oynuyor, bi olcay, bi sevmediğim sezer öztürk, bunu gören mustafa pektemek "bende kötü oynayabilim" diyor... ne olacak bu takım nasıl düzelecek bilmiyorum
  • Konunun başındaki kariyerimde 3. sezonumu bitirdim ve yabancı kuralından sıkıldığım için Beşiktaş'tan sezon sonu istifa ettim. Fikret Orman'ın hakkını teslim etmek lazım çok uğraştı beni takımda tutmak için 3 kez sözleşme teklif etti, haber yaptı gel koçum bırakma bizi birlikte daha büyük işler başaracağız falan ama yok aklıma daha sezon başında koymuştum bu son sezonum Türkiye liginde diye. Zaten istifamdan sonra seçimleri de kaybetmiş başkası gelmiş başa. F.Orman'sız çalışmazdım ..;

- 13/14 sezonu lig şampiyonluğu
    - 14/15 sezonu lig 2.liği ve Türkiye Kupası
    - 15/16 sezonu lig şampiyonluğu ve Avrupa Ligi şampiyonluğu.

Avrupa ligi şampiyonluğu sürpriz oldu, kura şansım vardı açıkçası ama finalde Arsenal'i yenip kupaya uzandım. Ardından da lig bittikten sonra istifa ettim. Benle birlikte 6 çalışan da istifasını sundu takımın staff bomboş kaldı Onları yeni takımıma alacağım;

İstifadan önce, kupayı aldıktan sonra Man Utd ligi 6. bitirdiği için iş teklifi etti görüştük ama sonra yerime Villas Boas'ı tercih ettiler. Çok uyuz oldum, ben de bastım istifayı boşta teklif bekledim ve 1-2 yere başvurdum. İtalya ligine gitmeyi pek düşünmüyordum ancak İngiltere, Almanya ve İspanya'dan aklımdaki takımlarda görev boşluğu olmadı. Temmuz başlamadan bir takıma kapağı atıp yeni sezon planlaması yapmak istediğimden fazla beklemedim boşta. Milan ve Napoli'den teklif geldi görüştük sözleşme önerdiler. Milan ligi 11. Napoli ise 6. bitirmiş. İkisi de Avrupa vizesi alamamış. Napoli'yi tercih ettim kadrosu daha iyiydi Milan'dan. Sözleşmeyi de 3 sezon önerdiler 2 sezon yaptım. 2. sezon Avrupa'ya kalamaz ya da istediğim başarı olmazsa çeker giderim Kaydettim yattım uyudum imzayı attıktan sonra

Bu arada da Beşiktaş yerimi Ertuğrul Sağlam ile doldurdu Allahtan Önder Özen'in sözleşmesini yenilediler de takımı bir arada tutar Akşama çok iş var Napoli ile, staff düzenlemesi, oyuncuları tanıma, eksik bölgelere transfer araştırması vs vs.. Büyük ihtimal maç yapamadan günü kapatırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu Arsenal'i çalıştırıyorum Mesela Chamberlain bunu kullanmıyorum Beşiktaş'a öneriyorum kiralık olarak hiç para felan istemiyorum yinede kabul etmıyorlar sebep ne olabilir?

edit: Hata olabilirmi? ayrıca hiç oyuncu kiralıyamıyorum hep göndermek istemiyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norman Reedus. -- 12 Kasım 2013; 16:11:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0peth

Yahu Arsenal'i çalıştırıyorum Mesela Chamberlain bunu kullanmıyorum Beşiktaş'a öneriyorum kiralık olarak hiç para felan istemiyorum yinede kabul etmıyorlar sebep ne olabilir?

edit: Hata olabilirmi? ayrıca hiç oyuncu kiralıyamıyorum hep göndermek istemiyor diyor.

oyuncu kiralayabilmen için kiralık için izin verilen oyunculara bakman lazım, oyuncu arama bölümünden kiralıkları seçecen.. yani mesela gidip messiye kiralama teklif edemiyorsun

bende de para pul kalmadı, teknik ekibe adam almam lazım.. umarım ilk 3 e girebilirim, fener ve gs yi yenmek çok zor, ikisiyle de berabere kaldım ama çok uğraştırdı 4-5-1 oynamak durumunda kaldım zaman zaman katı defans yaptım..

• oyundan kısa tüyolar yazayım size arkadaşlar..

eneramoyu satmadıysanız pivot santrfor olarak oynatın verim alıyorsunuz

takımı bi kere oluşturduktan sonra iskeletiyle ve oyuncularıyla çok oynamayın.

toraman sağ bekte 7-6.9 arası oynuyor, belki de benim sistemdendir tam bilemiyorum.

kesinlikle antrenör alın, gençlik gelişim sorumlusunu değiştirip, ek görevler verin.

fikret ormanla aranızdaki ilişki sorulduğunda hep çok iyi diyin, kasada 1 dolar yok, 1.7M para yardımı yaptı

asistan menajer bazen doğru şeyler öneriyor, sağ üstte çıkıyor, onu kabul edebilirsiniz

antrenörlere birden çok görev yüklememeye çalışın. benim aldığım antrenörler:

phil cannon (gençlik gelişim sorumlusu)
    rene meulensteen (antrenör)
    albert roca (kondisyoner)
    paul winsper (kondisyoner)
    chris malkin (doktor)
    les parry (doktor)
    nicky reid (doktor)
    stefan herzog (19 yaşaltı fizyoterapist)

daha da almayı düşünüyorum, antremanlara yükleneceğim.

bu arada Beşiktaş / yönetim kurulu / yönetim düşüncelerine bak a girdiğinizde sağ altta "taraftarların oyuncunun formuna tepkisi" bölümü var, oradan da oyuncular hakkında bilgi alabiliyorsunuz, bende sezer öztürkü beğenmişler, atibanın yedeğe çekilmesini söylüyorlar...

dentinho duruyorsa sol kanatta ofansif içe kat eden oyuncu olarak oynatın, maç içinde topu kanatlara yollarsanız birşeyler yapıyor bende

• Schuster taktiği işe yaradı ve şampiyon olduk

FM 2014 Beşiktaşlılar Derneği

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Schuster taktiği işe yaradı ve şampiyon olduk

Taktiği özelden yollayabilir misin hocam ?

• Bir önceki sayfada var
  • Bu Bilic Bjk Harika dostum Varya Beşiktaş şuanda Türkiyenin en zengin kulübü Stadıda yapmışlar müthiş durumda Beşiktaşım şuanda

• quote:

Bu Bilic Bjk Harika dostum Varya Beşiktaş şuanda Türkiyenin en zengin kulübü Stadıda yapmışlar müthiş durumda Beşiktaşım şuanda

Vay kurban olduğum ne olmuş öyle 2 sezonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

quote:

Bu Bilic Bjk Harika dostum Varya Beşiktaş şuanda Türkiyenin en zengin kulübü Stadıda yapmışlar müthiş durumda Beşiktaşım şuanda

Vay kurban olduğum ne olmuş öyle 2 sezonda.

Yari finalde Barca yı gol averajı eledi aynı sekilde ceyrek finalde reali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyuncuyu kaçırmayın özellikle para sıkıntısı çekenler oyuncu M.City de ama makul fiyata veriyor 1.sezon alamassanız 2.sezon mutlaka deneyin satıyor.Özellikle benim gibi Beşiktaşı seçenler için harika bir santrafor oluyor

• ilk sezon hondayı aldım,başkanda fernandesle sözleşme imzaladı.14 maçta 14 galibiyet aldım şu anda almeida inanılmaz şekilde çok gol atıyor
  • Şu Honda' yı sanırım bir tek ben alamıyorum, İnter veya Milan sürekli kapıyor. Honda ile sözleşme imzalayan arkadaşlar, neler önerdiniz sözleşmesi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Bu oyuncuyu kaçırmayın özellikle para sıkıntısı çekenler oyuncu M.City de ama makul fiyata veriyor 1.sezon alamassanız 2.sezon mutlaka deneyin satıyor.Özellikle benim gibi Beşiktaşı seçenler için harika bir santrafor oluyor

Ben fernandesten gelen parayla carlos fierroyu aldim. Cok genc ama fena oynamiyor antreman kasiyoruz. Samed yesil eneramo fierro pektemek donusumlu oynatiyorum. Benim oos ye ihtiyacim var, sezer ozturk e kaldik cok sevmiyorum adami, sezerin yerine kimi onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ruathym kullanıcısına yanıt
    45.000 haftalık önerdim %10 yıllık artış verdim yılın takımına seçilirsede 350k alacak
  • Takım on numara gidiyordu ama 6 haftadır üst üste berabere kalıyorum çıldıracağım taktik deniyorum sürekli ama bir işe yaramıyor. Sağlam bir taktik öneriniz var mı ?
  • can sıkıntısı zamanında oynayasım geliyor oyuna giriyorum sonra oyundan sıkılıyorum yaa
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Sezon ortasında taktik değiştirilmez.Hatta yedek taktiğe alışılmış olsa bile iyi giden takımda taktik değiştirilmez.Sizin ihtiyacınız olan agresif bir galibiyetten başka bir şey beklemiyorum konuşması diye düşünüyorum.Sonuca etki edebilecek nüanslara dikkat etmekte fayda var.
  • Mitrovic'i aldım ben Anderlecht'den. 5 yıllık da kontrat önerdim. Bu oyuncu ile kariyerim boyunca devam edeceğim sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.