Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S4 batarya problemini doğruladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung, Galaxy S4 batarya problemini doğruladı

Samsung'un yılın başlarında tanıttığı Galaxy S4 amiral gemi modeli kullanıcılarından son dönemlerde bataryanın aşırı ısındığı ve şişme yaptığı şeklinde şikayetler gelmeye başlamıştı. Samsung tarafından konuya ilişkin bir cevap beklenirken, resmi açıklama da gecikmedi. 

Problemin Avrupa sevkiyatında yaşandığı sanılırken, bazı operatörler müşterilerinin yüzde 30'unun bu problemden etkilendiğini belirtiyor. Bu bakımdan batarya probleminin etkilediği kullanıcı sayısının azımsanmayacak kadar fazla olduğu tahmin ediliyor.

Samsung Electronics yaptığı açıklamada problemin farkında olduklarını ve problemden etkilenen müşteriler için teknik servislerde anında batarya değişimi yapacaklarını duyurdu. Samsung en iyi kullanıcı tecrübesi sunmak için çalışmalarına devam edeceklerini de sözlerine ekledi. 

• Samsung farki

Samsunga dandik batarya takip sonra korkup degistiriyor demissiniz en azindan urununun arkasinda duruyor. Apple i5 siyah kasalarin cogunda dandiklik yuzunden soyulma vardi Appledan ses seda cikmiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreTheBand -- 17 Ekim 2013; 1:09:28 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Plastiğin gücü adına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Farki :D Sen Koy Dandik Batarya'yi Ondan Sonra Değişim De Sen Şuna Tüketici Mahkemelerinden Heyetlerimden Korktum Desene

Iphone Urunun Arkasinda durmuyor demis guldum oldum iphone kullanicisi degilim yani dert degil samsung bu isi urun arkasinda durma degil bildigin mahkeme korkusu bu is %30 u kapliyor ise ve o batarya tehdit yaratiyor cana kastten veya yanlis ayipli mal uretmekten bi ev parasi alabilecegini biliyor adam %30 ev parasi yoksa kiytirik ucuza aldigi bataryayi mi verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem2626 -- 17 Ekim 2013; 1:18:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Editör Ekrem71. Nedense şaşırmadım

• Aynı sorunu yaşadım. Samsunga tövbe ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostefe

Yekpare kasa iphone ve sony telefonlarda batarya sorunu hiç duymadım ben.Nedense hep batarya şişen ya da patlayan samsung!.. Samsung hiç bir zaman premium telefon yapamayacak , plastiğin gücü adına (:

Samsung kullanmiyorum ama haber takip etmedigin cok belli. Milletin elinde , cebinde , sarjda vs bilimum yerlerde bir cok iphone patladi...

• Değiştiriyorlarsa sorun yok.
  • s2'den sonra çıkardığın bütün telefonlar kolpa samsung öyle böyle değil... en azınndan note serisini daha batırmadın hadi bakalım sıra ne zaman ona gelecek.

• Yav adamlar ürünün arkasında duruyor bizim insanlarımız gene bir kurp takmak için konuşuyor :) ben sorunu yaşamadım ama yaşayan insanlar için güzel bir haber :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buferhn -- 16 Ekim 2013; 22:51:05 >
  • son üç telefonum samsungtu. İllallah ettim.

İphone 5 lg g2 ve nexus 5ten birini tercih edeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yekpare kasa iphone ve sony telefonlarda batarya sorunu hiç duymadım ben.Nedense hep batarya şişen ya da patlayan samsung!.. Samsung hiç bir zaman premium telefon yapamayacak , plastiğin gücü adına (:

ay canım hiç olmuyordur hiç duymamışındır zaten ayfonda

Samsung, Galaxy S4 batarya problemini doğruladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 16 Ekim 2013; 22:54:28 >
  • Hala Samsung alan varmı
  • quote:

Patlayan iphone bataryaları var, senin de Dünya'dna haberin yok.

• Kendi sahip olduğu malı ,kendi tuttuğu takımı ,kendi desteklediği partiyi eleştirilmez kabul edip diğer alternatifleri faşistçe aşağılayanlardan iğreniyorum.

• Max 1.8A'e dayanabilecek pili 2A ile şarj ettir sonra sorun çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

Kendi sahip olduğu malı ,kendi tuttuğu takımı ,kendi desteklediği partiyi eleştirilmez kabul edip diğer alternatifleri faşistçe aşağılayanlardan iğreniyorum.

+6463763694746387827327638237747648263836337827473

• Böyle sorunlar her firmada olabilir önemli olan tüketicinin yani bizim mağdur edilmememiz ve sonuçta firma garanti veriyor yani problem yok

• sony türkiye yöneticileri gidip ders almalı samsungdan. Helal olsun samsung. neden sony türkiye? Sony olarak vakum testi yapılan bir ürüne sony türkiye bu testi yapmadığı ve pek çok müşteriyi mağdur ettiği için...

• Akilli telefon olayini apple baslatmis olabilir ama bu isi yerleştiren samsung. Bu kadar ozellikle iphone un yari fiyatina telefon satiyor adamlar bunca sensor bunca donanimla. Tamam begenmeyebilirsiniz dandik pil koymus diyebilirsiniz ama en azindan adamlar sonuca yonelik bir hamle yapmislar. Tebrik etmek lazım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.