Şimdi Ara

Apple, güvenlik açıklarını gideren Java 6'nın yeni sürümünü (Java 1.6.0_51) yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, güvenlik açıklarını gideren Java 6'nın yeni sürümünü (Java 1.6.0_51) yayınladı

Apple, Java 6'nın son sürümünde (Java 1.6.0_51) ortaya çıkan güvenlik sorunlarını gideren yeni güncellemeyi yayınladı.

Dönem dönem ortaya çıkan güvenlik sorunlarından ötürü uzaktan Java'yı devre dışı bırakarak Mac kullanıcılarını herhangi bir istenmeyen duruma karşı koruma altına alan Apple, Java 6'nın son sürümüy 1.6.0_65 ile bir önceki sürüm olan Java 1.6.0_51'deki olası güvenlik açıklıklarını kapatarak, geliştirilmiş güvenlik, uyumluluk ve güvenilirlik sunuyor. Apple, destek sayfasından yaptığı açıklamada ise 1.6.0_51'deki güvenlik açığından dolayı onaylanmamış bir Java uygulamasının gelişgüzel kodları Java sandbox'ın dışında ya da kötü içerik barındıran bir sitedeki Java uygulamasının, kullanıcının izniyle gelişigüzel kodları çalıştırabileceğini belirtti.

Java 6'nın son sürümüne işletim sisteminize göre aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

• 3-4 gün sonra yine güncelleme çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9888

3-4 gün sonra yine güncelleme çıkar

Mavericks için de bir güncelleme çıkar sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • java flash güncellemelerinden bıktık bari app store a girselerde bizde uğraşmasak
  • Java apple in mi yoksa ben sacmaliyor muyum,bana sacmaladigimi soylerseniz cok mutlu olurum

• Java oracle nin Apple nasıl yayınlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

Java apple in mi yoksa ben sacmaliyor muyum,bana sacmaladigimi soylerseniz cok mutlu olurum

Sacmalıyorsun 2 si farklı firmalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.