- x
laptop şifresini unuttum
6 Cevap12569 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

13 Mesaj
22 Temmuz 2006; 18:23:17 

laptopumun açılışına şifre koydum ve bu şifreyi unuttum, laptopun bilini çıkardım bataryasınıda çıkardım ve 1 gün boyunca o şekilde beklettiğim halde bilgisayar şifresini unutmadı. lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum ne yapabilirim bu konuda, setupada giremiyorum ordada şifre istiyor.

aciilllllllllllll

1106 Mesaj
22 Temmuz 2006; 18:59:25 

simdi bilemiycem nasildi ama teknik yardim forumunda bi arattir. daha once bu konu baya bi sorulmus ve cozumlenmisti. kolay gelsin.

I don't care...

281 Mesaj
22 Temmuz 2006; 19:42:42 

arkadasım tam anlamadımda biosa mı şifre koymustun yoksa xp acılışınamı yada kullanıcı hesabınamı koydun hangisinde şifre istiyor onu soyle bide markasını yaz pcnin eger bios şifresiyse. ayrıca hangisi olursa olsun pilini çıkarmakla iptal olmayacaktır şifre biosda yemez bunu laptopta o deskop ve eski laptoplarda oluyor..

361 Mesaj
22 Temmuz 2006; 20:28:52 

bios gibi duruyor pilin altında genelde bir bios pili vardır kontrol et eğer pc bilgin iyi ise laptopu açıp toplamya güveniyosan kendin aç ama garantisi warsa götür servise baksınlar 15-20 dk lik iş çünkü

--ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ--

13 Mesaj
22 Temmuz 2006; 22:26:11 

arkadaşlar pili buldum çıkardım ama yemedi, şifreyide bilgisayarın ilk açılışına koydum xp şifresi değil. Bıos pili var diyorsunuz onu bulamadım. laptopun markası ıbm thinkpad.

281 Mesaj
23 Temmuz 2006; 0:47:25 

IBM
MBIUO
sertafu

Bunları bi dene belki açılır bunlar ıbm'in üniversal bios şifreleri belki açılır.. açılmazsa eger baskada bakarım ayrıca bios şifresi sıfırlama prıgramları var disket yada cd ye yükle tak makinana sıfırlıyor arastır işte bunu olmazsa..

13 Mesaj
23 Temmuz 2006; 15:34:25 

üstadım verdiğin şifreleri denedim olmadı, disket veya cd'yle bir programvarsa şifreyi kıraçak çok mutlu olurum, sevaba girersin.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » laptop şifresini unuttum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375