Şimdi Ara

Nike, 2.nesil FuelBand'i tanıttı: FuelBand SE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nike, 2.nesil FuelBand'i tanıttı: FuelBand SE

Spor dünyasının en teknolojik firmalarından biri olan ABD merkezli Nike, sevilen cihazı FuelBand'i 2 yıl aradan sonra revize etti.

FuelBand SE olarak isimlendirilen 2.nesil FuelBand, önceki haberimizde bahsettiğimiz gibi tasarım konusunda renkli yapısı dışında 1.nesilden daha farklı değil. İlk nesilde siyah Fuelband'in farklı renk alternatifleri söz konusu değildi, ancak bu nesilde tüm kasa olmasa da fosfor (Volt), pembe (Pink Foil) ve kırmızı (Total Crimson) renkli bölümlere FuelBand'in üzerinde yer verilmiş. Bunun dışında tek tuşlu ve ince LED ekranlı yapı üzerinde herhangi bir değişikliğe gidilmemiş.

Kasasının dış etkilere (su, toz, darbe gibi) karşı dayanıklılığın arttırıldığı yeni FuelBand SE, teknolojik iyileştirme olarak Bluetooth 4.0 desteğiyle öne çıkıyor. Bluetooth 4.0 ya da diğer bir ismiyle Bluetooth Low Energy sayesinde, Nike FuelBand SE, selefine göre iPhone / iPod ile etkileşimi esnasında daha uzun pil ömrü sunuyor.

Nike, FuelBand SE ile birlikte iOS platformu için Nike Running+ ve Nike Move uygulamalarının yeni sürümlerinin yayınlanacağını da açıkladı. Buna göre yeni uygulamalar, iPhone 5s'in M7 yardımcı işlemcisi desteği sayesinde telefonun pil ömrünü çok hızlı tüketmeyecek. Bu iki uygulamanın yanı sıra FuelBand'in iOS uygulaması da yeni fonksiyonel özelliklere: bazı görevler üzerine kurulu olan Sessions, belirlenen saatlik hareketlilik puanının yapılmaya çalışıldığı Win the Hour ve dakikadaki Fuel oranını ifade eden Fuel Rate ile güncellenecek.

1.nesil FuelBand'i sadece ABD'de satışa sunan Nike, FuelBand SE'yi ise ABD'nin yanı sıra İngiltere, Almanya, Fransa ve Japonya'da da satışa sunacak. 6 Kasım itibariyle raflardaki yerini alacak olan yeni FuelBand SE'nin belirlenen satış fiyat ise 149 dolar.

Nike, 2.nesil FuelBand'i tanıttı: FuelBand SE

• Tr ye gelmiyor bu hede hodo, fiyati da 5 para etmez, max 50$ verilebilir o da nike in hatrina..

• 150$ ama tam olarak ne yaptigi belli bile degil.Ozellikle bu fiyata satilan bir urunun nabiz olcme ozelligininde olmasini beklerdim.

• Jawbone up zinde uyandırma özelliği ile bile daha iyi
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Bir süredir aklımda bir UP almak ancak Türkiye'de nerede bulabileceğim konusunda pek bilgim yok. Satışını yapan firmalar hakkında bilginiz var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaulGilbertX

Katılıyorum. Bir süredir aklımda bir UP almak ancak Türkiye'de nerede bulabileceğim konusunda pek bilgim yok. Satışını yapan firmalar hakkında bilginiz var mı acaba?

Sanalpazar'da bir satıcı 430'a satıyor.Ebay'da kargo ile 380'e geliyor.Gümrük riski almayayım diye sanalpazardaki bir adamdan aldım.O da yurtdışından getiriyor fakat 400 tane referansı var ve garanti verdi

Ayrıca MotionX'in sensörünü kullanması ve 10 gün pil ömrü gibi avantajlarıda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 16 Ekim 2013; 11:33:21 >

Teşekkür ederim.
  • Araştırmadan almamak lazım ama çok şık duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sondan 2. cümlede 2.nesil yazması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: PaulGilbertX

Teşekkür ederim.

Reklam yapıyorum gibi olmuşta yapmıyorum hocam,yanlış anlamayın.Bende kargomu bekliyorum şuan
  • Guzel duruyorda, tum ozelliklerini siralasalardi daha iyi olurdu .. Vede ayni ozellikleri apple`nin cikacak olan iwatch saattine ekleseler iyi bir is yapmis olurlar!

• Çöp. Biz bileklik olmadan sHealt ile isimizi goruyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok yahu estağfurullah. Hayırlı olsun şimdiden.
  • EmreTheBand kullanıcısına yanıt
    Adamsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.