Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
15
Favori
28.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakin ve güzel bir sezon finaliydi, çoğu şey tahmin ettiğimiz gibi gerçekleşti.

Dorian Gray olayını 2. sezona bıraktılar sanırım, ama ben tablo'yu görmek istiyordum açıkçası..
    Mina olayından kurtulmamız da iyi oldu, bu dizi için zorlama bir hikayeydi.
    Dracula'yı da göstermediler, şaşırmadım çünkü o öyle kolay lokma değil.
    En çok final de ki Vanessa'ya sorulan soru etkiledi beni sanırım:

Penny Dreadful (2014-2016)

Genel olarak bakacak olursak, muhteşem bir ilk sezondu kesinlikle.
    Neler yapabileceklerinin fragmanı gibi bir şeydi bence, ilerki sezonlarda aşmalarını bekliyorum.
    Bittiğine göre sezonu defalarca izleyebilirim artık, tekrar izlemenin keyfi de bambaşka oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaddeth -- 1 Temmuz 2014; 9:36:29 >

• Abel Korzeniowski'nin başlangıç müziği de efsane bence.
  • Bitirdim harika bir sezondu.
  • Daha izlemedimson bölümü.Bu akşam büyük ihtimal izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Abel Korzeniowski'nin başlangıç müziği de efsane bence.

Müzikleri de harika hocam kesinlikle. Bazen ben ordaymışım gibi hissediyorum kendimi
  • Sezonda bitivermiş hemen. O zaman izleyelim. Kötü yorumlar nedir böyle onu merak ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

Sakin ve güzel bir sezon finaliydi, çoğu şey tahmin ettiğimiz gibi gerçekleşti.

Dorian Gray olayını 2. sezona bıraktılar sanırım, ama ben tablo'yu görmek istiyordum açıkçası..
    Mina olayından kurtulmamız da iyi oldu, bu dizi için zorlama bir hikayeydi.
    Dracula'yı da göstermediler, şaşırmadım çünkü o öyle kolay lokma değil.
    En çok final de ki Vanessa'ya sorulan soru etkiledi beni sanırım:

Penny Dreadful (2014-2016)

Genel olarak bakacak olursak, muhteşem bir ilk sezondu kesinlikle.
    Neler yapabileceklerinin fragmanı gibi bir şeydi bence, ilerki sezonlarda aşmalarını bekliyorum.
    Bittiğine göre sezonu defalarca izleyebilirim artık, tekrar izlemenin keyfi de bambaşka oluyor...

yalnız draculaya tokatlayacak kişi de belli oldu maymun değilmiş

• Şimdi bitirdim.Yine efsane bir bölümdü.Bu diziyi izlerken 50 dakikanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.Sanki 5 dakika gibi geliyor.
  • Dracula için, Dorian Gray in karizmayı reset edecek, sağlam bir karakter bekliyorum.
    Mina yalan oldu gitti, Dracula er ya da geç Vanessa yı yanına alacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mina hikayesinin son bulması ya da öyle son bulması biraz basit oldu.Yoksa çok meşakkatliymiş hissi verilmişti.Frankenstein çok büyük bir risk aldı.En çok sevindiğim olaysa bir efsane olarak tek hayran olduğum "kurtadam" öğesini artık görmemizdi.
    Şimdi kim bekleyecek 2.sezonu...
  • İlk sezonla ilgili bir sorum var .
    Her olayı her şeyi anladım Dorian Gray in kim olduğunu anlayamadım
  • Dorian Gray sonsuz gençlik ve güzellik için ruhunu şeytana satan zengin-ahlaksız ve keyfine düşkün bir adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cast Away -- 4 Temmuz 2014; 12:20:04 >
  • Mistır Çandla.
  • Sıkılmadan izlediğim nadir dizilerden çok güzel kurugusu var fakat bazı karakterleri çok erkenden harcadılar . Finalde gördüğüm olaylar ise beklentilerimi arttırdı acaba 2. sezon ne zaman başlayacak
  •  Penny Dreadful (2014-2016)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Sıkılmadan izlediğim nadir dizilerden çok güzel kurugusu var fakat bazı karakterleri çok erkenden harcadılar . Finalde gördüğüm olaylar ise beklentilerimi arttırdı acaba 2. sezon ne zaman başlayacak

Yeni yıla kalmaz umarım. Kış başladığı zaman felan çıksa iyi olur. Mayıs'ta başlamıştı dizi.
  • başlıyorum bakalım
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım merakla bekliyorum .
  • S01E01

Gece gece karanlıkta izledim biraz korktum. Kızını arayan baba çok klişe geldi keşke hiç olmasaydı böyle bir konu. Eva Green zaten mükemmel bir kadın burada da cuk oturmuş role. Karın deşen jack ve Frankenstein aynı dizide nasıl olacak bakalım. En çok sevindiğim şey de Billy Piper'ın oynaması.
  • ilk 5 bölüm bitti.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.