Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
15
Favori
28.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Güzel bir yapım. ben beğendim yeni dizi arayanlar başlayabilir.

Resmin güzelmiş kank.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Güzel bir yapım. ben beğendim yeni dizi arayanlar başlayabilir.

Resmin güzelmiş kank.

sağol kanka seninde

• 2. bölüm spoiler

o sondaki ilk oğlun muhabbeti nedir ?
  • imdb puanına güvendim başladım ben de
  • 2.bölümüde izledim şimdi dizi çok iyi başladı inşallah aynen böyle devam eder

bu arada

Eva Greenin seans sahnesindeki oyunculuğu harikaydı
  • Umarim dizi tutarda , 2. Sezon onay haberini aliriz hemen

• Lannnnnnnnnnnnn.Işıkları 10 kere açıp kapadım.En sonunda kapatıyım dedim.SS'li

Ruh çağırma sahnesinde altıma *ıçtım resmen Bu dizi bana yaramıycak gibi Bu arada o sondaki mahluk kimdi şimdi? Frankenstein'a neden ''Baba'' dedi? Herhalde bizim çakalın sırrı yani şu Eva'nın ''Bizim doktorun bir sırrı var'' dediği olay, o mahluktu bence.İşte 2'de ss.Bu arada Franky'nin 2. çocuğu ortadan 2'ye ayrıldı Normalde insan bu ayrılma sahnesinden korkar, bende tam tersi
     Penny Dreadful (2014-2016)
     Penny Dreadful (2014-2016)

• Dizi muazzam. Başladığını unutmuşum, bekliyordum zaten. 2 bölüm üst üste izledim direk. Böyle bir şey olamaz ya.
  • Yorumları okudukça daha da heyecanlanıyorum ama Cuma akşamına saklıyorum kendimi.
  • 1x2

2. bölüm de harikaydı, bu dizi şimdiden favori dizilerim arasına girdi bile.
    Atmosfer yaratımında ki başarısı olsun, oyunculuklar olsun muazzam bir iş başarıyorlar.

Bu bölümde de özellikle seans sahnesi ürkütücü ve harikaydı. Eva Green döktürmüş bu sahnede.
    Dorian Gray karakteri beklediğim gibi değildi pek ama tablo'ların önünde durduğu ilk sahne enfesti.
    Dr. Frankenstein'ın sahneleri ise şimdilik dizinin en sevdiğim sahneleri.

Son da ki "ilk oğul" olayı neydi bende çok merak ediyorum açıkçası.
    Viktor'un yaratığına ise çok üzüldüm, tam sevdirmişti kendini.

• Kesinlikle izleyeceğim,muhteşem bir diziye benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catcaty

Kesinlikle izleyeceğim,muhteşem bir diziye benziyor.

Puanıda 9'a yükselmiş imdb'de Son bölümde Eva ödümü patlattı ama devam edicem tabii
    http://www.imdb.com/title/tt2628232/

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

Kesinlikle izleyeceğim,muhteşem bir diziye benziyor.

Puanıda 9'a yükselmiş imdb'de Son bölümde Eva ödümü patlattı ama devam edicem tabii
    http://www.imdb.com/title/tt2628232/

Muhteşem bir dizi,dediğin kadar varmış gerçekten.Bu puanı da fazlasıyla hak ediyor.

• catcaty kullanıcısına yanıt
    Puanı düşmezse ve oy oranı artarsa çok iyi olucak.Facebook sayfası şimdiden 100 bini geçti.Ama olaylar tutarsız ilerliyor hafiften.Sonraki bölümlerde mutlaka toparlanacaktır
  • Jim Carrey kullanıcısına yanıt
    Evet.Bu karışıklık bence karakterlerin geçmişinin yerine oturmamasından kaynaklanıyor.İleri ki bölümlerde oyuncuların geçmişine yönelik bilgiler verilirse bu sorun ortadan kalkmış olur ki öyle olacağı kesin :D Hedef kitlesi doğrudan ergenler olan vampir/kurt adam temalı dizilerden de çekip kurtarıyor kendisini.Bence bu dizi efsane olur :D
  • quote:

Evet.Bu karışıklık bence karakterlerin geçmişinin yerine oturmamasından kaynaklanıyor.İleri ki bölümlerde oyuncuların geçmişine yönelik bilgiler verilirse bu sorun ortadan kalkmış olur ki öyle olacağı kesin :D Hedef kitlesi doğrudan ergenler olan vampir/kurt adam temalı dizilerden de çekip kurtarıyor kendisini.Bence bu dizi efsane olur :D

Ona kalırsa Dracula diziside öyleydi.Bu tarzdaydı ve asla ergen şeyi değildi ama 1. sezondan sonra iptal edildi.Reyting oranı düşük diye.Amerikalılar gidip Teen wolf, being human vs.vs.sv. izlesin

• quote:

quote:

Ona kalırsa Dracula diziside öyleydi.Bu tarzdaydı ve asla ergen şeyi değildi ama 1. sezondan sonra iptal edildi.Reyting oranı düşük diye.Amerikalılar gidip Teen wolf, being human vs.vs.sv. izlesin

Dracula Jonathan için bile izlenir :(

Amerikalılar olgun değil öyleyse :(

Ne diyebilirim ki... Kesinlikle katılıyorum.Normalde Jonathan'ı rol için uygun bulmamıştım.Tereddüt ederek başladım.Vampirleri severim.Bir ton saçma vampir dizisi var zaten ortalıkta.Tam ''Bu adam Dracula'yı oynamak için doğmuş'' dediğim ve diziden keyif aldığım ilk sezondan sonra iptali...
  • quote:

Ne diyebilirim ki... Kesinlikle katılıyorum.Normalde Jonathan'ı rol için uygun bulmamıştım.Tereddüt ederek başladım.Vampirleri severim.Bir ton saçma vampir dizisi var zaten ortalıkta.Tam ''Bu adam Dracula'yı oynamak için doğmuş'' dediğim ve diziden keyif aldığım ilk sezondan sonra iptali...

Bir ara devam edicek diye duymuştum.İkinci sezon için onay aldı demişlerdi ? Sonra iptal mi ettiler ?

Bende izlemek istiyorum Dracula'yı ancak yeniden çekilmeyeceği için yarım kalsın istemiyorum :(

A

Durumu belirsizdi.Tüm izleyenleri devam etmesini istiyordu.Onun facebook sayfasıda 500bin civarı birşey galiba.Ardından iptal oldu maalesef Bir mucize olursa devam kararı alınabilir.İlk sezon yarıda kalmadı.Hikayenin o bölümü tamamlanmış sayılır.O yüzden izlersen pişman olmazsın bence.İlk sezon 10 bölüm falandı galiba.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.