Şimdi Ara

Yeni MacBook Pro, iPad'ler ve Mac Pro ne zaman satışa sunulacak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni MacBook Pro, iPad'ler ve Mac Pro ne zaman satışa sunulacak ?

Apple'ın gelecek hafta düzenleyeceği etkinlikle lanse edeceği MacBook Pro, 5.nesil iPad ve 2.nesil iPad Mini ile Mac Pro'nun satışa sunulacağı tarihler netlik kazanıyor

Fransız MacG sitesinin Apple'a yakın satış kaynaklarından edindiği bilgilere göre Haswell işlemcilerle güncellenecek olan retina MacBook Pro'lar, 24 ya da 25 Ekim'de, 5.nesil iPad ile 2.nesil iPad Mini 30 ya da 31 Ekim'de satışa sunulacak. Apple'ın WWDC 2013'de kısa tanıtımını yaptığı ancak detaylarını bu etkinliğe bıraktığı Mac Pro'lar ise 15 Kasım'dan itibaren satış kanalları aracılığıyla teknoloji severlerin beğenisine sunulacak.

Diğer taraftan bir aksilik olmaz ise 22 Ekim'de açılacak olan Online Apple Store Türkiye sayesinde, ülkemizdeki teknoloji severler de bir sürpriz olmaz ise haberimize konu olan ürünleri ilk günden sipariş edebilecek.

• Online store açılacak diye o kadar ümit verdiniz açılmazsa isyan çıkar sitede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZLARIN KORKULU RÜYASI -- 15 Ekim 2013; 15:12:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook pro'yu merak ediyorum..

• Online store da açılırsa ilk günden 5. Nesil iPad siparişi geçebilirim. Tabi cihaza da bağlı

• Online Store olursa çok hoş olur

• Online store fiyat bakımından nasıl bi avantaj sağlayacak merak ediyorum.

• Online store
  • Umarım İstanbul'daki apple store ve online store en kısa sürede açılır ve fiyatlar konusunda açıldığına değer.
  • Online store gelirse ipad mini'yi 1000TL altındaysa ilk gün sipariş geçerim.

• yeni nesil ipad mini inşallah bi önceki nesil gibi uygun fiyatlı olur

• Bu sitede ya hile yada hata var 224 yorum oldugunu gösteriyor ama bir bakiyorum
    sinek :D üc bes yorum ???????

• Nasıl güzel bir tasarım çok şık çok çarpıcı ve çok sade

• Tanıtalı kaç ay oldu. Çıksın artık..

• Bende sabırsızlıkla bekliyorum.

• Online store acilcakta acilmasi yetmez fiyatlarda uygun olsun -.-

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.