Şimdi Ara

Apple'ın fiziksel ve online mağazaları Burberry CEO'suna emanet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple'ın fiziksel ve online mağazaları Burberry CEO'suna emanet

Apple, çok önem gösterdiği mağazalarını emanet edeceği "en doğru yöneticiyi" sonunda buldu.Ülkemizde de Ocak 2014'de mağazasını açacak olan Apple'ın hem fiziksel hem de online mağazalarının tüm operasyonlarından ve stratejik kararlarından şu anda Burberry'nin icra kurulu başkanı olan Angela Ahrendts sorumlu olacak.

Apple'dan yapılan resmi açıklamada Angela Ahrendts, "Mağazalardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı" ünvanıyla görevine 2014 yılının bahar döneminde başlayacak. Bu zamana kadar ünlü moda markası Burberry'deki icra kurulu başkanlığı görevini sürdürecek olan Angela Ahrendts, direkt Tim Cook'a raporlama yapacak ve Apple Store'ların tüm operasyonel faaliyetler ve büyümesi, yeni mağazaların açılması gibi stratejik kararların altına imza atacak.

Geçtiğimiz yıl John Browett'in görevinden ayrılmasından sonra bizzat mağazalar konusuyla kendisi ilgilenen Tim Cook, Angela Ahredts'in göreve getirilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Angela'nın aramıza katılmasından dolayı çok heyecanlıyım. O, hem bizim değerlerimizi ve yenilik üzerindeki odaklanma anlayışımızı paylaşıyor hem de müşteri deneyimi konusunda bizimki gibi bir duruş sergiliyor. Angela, kariyeriyle ve elde ettiği başarılarla olağanüstü bir lider olduğunu da kanıtlıyor."

Apple'a katılmaktan onur duyduğunu söyleyen Angele Ahrendts ise dünya geneline yayılmış Apple Store takımlarıyla çalışarak kullanıcı deneyimini gerek online gerekse de offline olarak zenginleştirmek hedefiyle çalışmayı dört gözle beklediğini söylerken; Apple'ın dünyayı değiştirme rolüne ve başarısını sürdürmesi için yapacağı en küçük katkının kendisini çok mutlu edeceğini dile getirdi.

Hali hazırda 14 ülkede mağazası bulunan Apple, Ocak 2014'de İstanbul'da açacağı 2000 metrekarelik Apple Store ile bu sayıyı 15'e yükseltecek. Apple'ın online mağazası ise ülkemizde 22 Ekim'de açılacak.

• kadın fotoğrafta çok mazlum bakmış; görünüş aldatıcı olabilir

• Apple isini biliyor, kalite, kalite, kalite..

• Online store'un 22 ekimde açılması resmi açıklama mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZLARIN KORKULU RÜYASI -- 15 Ekim 2013; 17:58:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

Online store'un 22 haziranda açılması resmi açıklama mı?

22 Haziran?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözleri güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarzL

quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

Online store'un 22 haziranda açılması resmi açıklama mı?

22 Haziran?

Yanlış yazmışım 22 ekim

• simdi anlamadim ben. turkiye store'undan mi sorumlu olacak yoksa dunyadaki tum store'lardan mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

simdi anlamadim ben. turkiye store'undan mi sorumlu olacak yoksa dunyadaki tum store'lardan mi?

Turkiye subesinde kasiyer olcak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KIZLARIN KORKULU RÜYASI K kullanıcısına yanıt
    Hayır ilk etkinlikte beklentimiz var

• Shady kullanıcısına yanıt
    Online Store 22 Ekim derken 2014 mü

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Online Store 22 Ekim derken 2014 mü

Bir hafta sonra açılıyor

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Online Store 22 Ekim'e doğru yani bu yakın tarihlerde açılacakmış. Fiziksel şube'de Ocak 2014'de açılacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantoka

quote:

simdi anlamadim ben. turkiye store'undan mi sorumlu olacak yoksa dunyadaki tum store'lardan mi?

Turkiye subesinde kasiyer olcak.

• Benden çekeceğiniz var der gibi bakıyor

• quote:

Anlamayacak yada soru sorulacak bir durum yok, metni okursaniz boyle bir soru sormaniza hic gerek kalmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberin başından beri blackberry diye okuyorum...

• Wikipedia sayfasında yazan;

"Ahrendts joined Burberry in January 2006, and took up the position of CEO on July 1, 2006. CNN Money reported in 2013 that during 2012, she was the highest paid CEO in the UK making $26.3 million.[3]"

(Ahrendts Ocak 2006da Burberry'e katıldı ve 1 Temmuz'da CEO görevinin başına geçti. CNN Money'nin raporuna göre 2012 yılı boyunca 26.3 milyon dolar kazanarak İngiltere'de en çok kazanan CEO oldu)

kazanç bilgisinden sonra Apple'a ne kadara transfer oldu merak ediyor insan. Yeni ipad'ler daha pahalı olursa şaşırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi widf -- 16 Ekim 2013; 1:30:04 >
  • Apple ağzının dadını biliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.