Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (2041. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

quote:

Orijinalden alıntı: 0TT0MAN23

quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

2000'lerde bi grup vardı. Adı veya şarkıları thurt hors gibi bi şeydi, kadınlar söylüyordu şarkıyı.

Yine aynı yıllarda içinde romeo diye bi kelime geçen şarkı vardı, kalın sesli bi kadın söylüyordu bazı kısımlarını onu da bulabilir misiniz.

Hocam ilkini çıkaramadım da ikincisi 2000 lerde bildiğim tek romeo var (hande yener in 2007 de ki romeo şarkısını saymazsak :) şarkısı da just wait (come for you) buda linkhttp://www.youtube.com/watch?v=YVjm7CNbHuQ

Hay yaşa hocam :) İlkini o kadar yazıyorum youtubea hiç bi şey bulamıyorum.

• https://www.youtube.com/watch?v=NumDaShn5f0&feature=youtu.be

Şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmix -- 27 Ocak 2015; 16:26:06 >
  • marmix kullanıcısına yanıt
    İndila - Run Run ama burada bir remix kullanılmış hangisi olduğuna iş yerinde olduğum için bakamıyorum ama muhtemelen Iulian Florea remix'tir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldness -- 28 Ocak 2015; 10:18:28 >
  • serdaraslan2005 S kullanıcısına yanıt
    Senin aradığında marmix arkadaşımızın aradığı şarkı olmasın sözleri o şekilde anlaşılıyor biraz. İndila - run run
  • coldness kullanıcısına yanıt
    Mükemmelsin, gerçekten teşekkürler...
  • serdaraslan2005 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İyi dinlemeler
  • Guru Josh Project - Infinity 2008 şarkısının içinde geçen saksafonlu kısım 80lerden bir şarkıydı. o şarkıyı biliyor musunuz? teşekkürler
  • Johannes Lima J kullanıcısına yanıt
    Yine aynı adlı bu şarkı 1989 yılında çıkartılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johannes Lima

Guru Josh Project - Infinity 2008 şarkısının içinde geçen saksafonlu kısım 80lerden bir şarkıydı. o şarkıyı biliyor musunuz? teşekkürler

Aynı grubun aynı adlı şarkısıydı o zaten. 2008'de Cover yapıldı.
  • Beyler 4 5 sene önce çok popüler hint, brezilya tarzı bi şarkı vardı. Şarkının klibinde kadınla adam sahnede şarkıyı söylüyolardı( konser tarzı klip). Şarkının adı romance gibi bişeydi diye hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeyiss -- 29 Ocak 2015; 12:02:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Simyacı

2000'li senelerde bir şarkı vardı.Slow romantik sayılabilcek bir şarkı. Almanca yada fransızca olabilir tam hatirlayamıyorum. Bir abimiz vardı işte yağmur yağıyor sürekli bir cafeye oturuyordu kadın falan var işte sürekli yağmur yağıyordu sanırsam adam kadını bırakıp çıkıyordu falan

Çetin çetinkaya zu spat olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalbimi kalbimi diye bi parca var eski ,hareketli kimin o bilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Simyacı

2000'li senelerde bir şarkı vardı.Slow romantik sayılabilcek bir şarkı. Almanca yada fransızca olabilir tam hatirlayamıyorum. Bir abimiz vardı işte yağmur yağıyor sürekli bir cafeye oturuyordu kadın falan var işte sürekli yağmur yağıyordu sanırsam adam kadını bırakıp çıkıyordu falan

Çetin çetinkaya zu spat olabilir mi

hocam ağliyorum vallahi sevinçten allah ne muradınız varsa versin ya
  • http://vocaroo.com/i/s1uTjxufsXX3

Arkadaşlar şarkıyı ıslıkla yaptım bulabilecek var mı ? 90lar veya 2000lerin başı olması gerek. Şarkının bi yerinde slow olarak bu melodi giriyordu. Tekno tarzı bir müzikti sanırım söz olmayabilir.

• Arkadaşlar aradığım parça 80ler veya 90lardan. Çok popüler bir parçaydı. Bayan söylüyor. Tek hatırladığım night o night aaaaaaaaaaaaal night diyordu şarkıda.
  • Arkadaslar lutfen arkada çalan şarkıyı bulabilir misiniz?http://m.youtube.com/watch?v=fDhW3JRBxPg

• icimde bir his veya umut var bugun o gün guzel yarında guzel olacak hareketli bir parca ama bilindik degil tan veya veganin parcasi degil erkek soyluyor bi el atacak varsa makbul gecer tesekkurler simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeyiss

Beyler 4 5 sene önce çok popüler hint, brezilya tarzı bi şarkı vardı. Şarkının klibinde kadınla adam sahnede şarkıyı söylüyolardı( konser tarzı klip). Şarkının adı romance gibi bişeydi diye hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım

nossa nossa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

quote:

Orijinalden alıntı: turkeyiss

Beyler 4 5 sene önce çok popüler hint, brezilya tarzı bi şarkı vardı. Şarkının klibinde kadınla adam sahnede şarkıyı söylüyolardı( konser tarzı klip). Şarkının adı romance gibi bişeydi diye hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım

nossa nossa

Değil kardeşim şarkıyı sadece adam söylemiyodu düet yspıyolardı kızla

• 
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.