Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (2026. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kurabiye1996

arkadaşlar benim de aklımda bir yabancı şarkının klibi var ama bir türlü adını hatırlayamıyorum klip şöyleydi:ayrı ayrı sarışın bir kızla siyah saçlı bir oğlanın sabahtan kalkmalarıyla başlayan (tabi bunları bir ekranı ikiye bölerek gösteriyorlar) gün boyu birbirleriyle karşılaşana kadar olanki zaman dilimini gösteriyor ikiside şapka takıp kulaklıkla müzik falan diliyo işte otobüse tramwaya falan biniyolar hatırlayan arkadaşlar söylerse sevinirim

klibin sonunda da ikisi de konuşma özürlü ya da sağır olduklarını anlıyorlardı dimi ? yazarak filan anlaşıyorlardı sanırsam dimi?
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    evet sanırım öyle bişeydi peki klibin adını hatırlıyomusun
  • arkadaşlar bi şarkı arıyorum ama bulamadım bi türlü bi kısmını biliyorum sadece
    http://www.youtube.com/watch?v=KuC1gHuBuuY&feature=youtu.be
  • malesef hatırlayamadım klip aklımda ama şarkı değil :D MTV müzik kanalı vardı party zone diye programda çalardı eskiden. sen nerde görmüştün?
  • 2 tane şarkı var 1 tanesinin sözleri şöyle
    1-Baila comingo fiesta gibi bişey diyo pal stationda falan sık çalıyo
    2-kadınla adam söylüyor (kadın) were to amor were to amor diyo sonra erkek giriyo ( de leley lelele ) gibi devam ediyo
  • Arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum şarkıcının adının biliyorum ama şarkıyı bulamıyorum...şarkıcı bir kadın adı Shahzoda şarkı sözleri hiç bilmiyorum sadece klipten birşeyler hatırlıyorum klipte söyle birşey var böyle akordiyon müziği çalıyor arkadan böyle şarkıyı söylerken önünde beyaz bir kağıt var böyle kağıda resim çiziyor o resim olduğu yerde canlanıyor karakalem olması lazım lütfen bilenler yazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomcry1000

2 tane şarkı var 1 tanesinin sözleri şöyle
    2-kadınla adam söylüyor (kadın) were to amor were to amor diyo sonra erkek giriyo ( de leley lelele ) gibi devam ediyo

Hocam acaba 2.şarkıdaki adam rap tarzında mi söylüyor bir tanıdık geldide

• Rock tarzında almanca bir şarkı vardı, çocuk sesleri vardı sayıları geriye doğru sayan(belki geriye değildir, emin değilim). Yıllar önce radyoda duyardım genellikle rock fm de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurbirey

arkadaşlar bi şarkı arıyorum ama bulamadım bi türlü bi kısmını biliyorum sadece
    http://www.youtube.com/watch?v=KuC1gHuBuuY&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=mX1xyxWkmw0 aradığın müzik. Bir ara baya takmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulan64ude

1:30 da başlayan şarkıyı arıyorum

Shazam da arayınca çıkan bu kiril alfabesiyle yazılan Kузгу нoшop - гp Aйkoл aradığın müzik bu olsa gerek lisan nedeniyle bulunması zor ve heryerde arattım hiçbiryerde bulamadım. Bence hiç arama
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueLost

quote:

rap değilde hızlı şarkı
  • quote:

quote:

quote:

rap değilde hızlı şarkı

Acaba bu şarkı olabir mi http://www.youtube.com/watch?v=bpOR_HuHRNslir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueLost -- 11 Kasım 2014; 10:45:11 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsn5054

arkadaşlar dün merkezden ilçeye giderken otobuste bi şarkı duydum çok iyiydi eve geldim açtım youtube sadece aklımda kalan kısmını yazıyorum bulamıyorum :D
    sende benim kadar sevseydin- sende beni rüyanda görüyormusun gibi bişeyler demişti parçada galiba şu zakkum grubu gibi birileri söylüyo bilen varsa yardımcı olsun lütfen

Gece yolcuları-Unut beni şarkısı ve grubu olabilir

çok teşellür ederim doğru şarkı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

rap değilde hızlı şarkı

Acaba bu şarkı olabir mi http://www.youtube.com/watch?v=bpOR_HuHRNslir mi

uzaktan yakından ilgi ve alakası yok :)
  • yok hocam o da değil. üniversitede kırgız birini bulursam ona sorayım en iyisi. kırgızistan dünyaya kapalı bir ülke olduğu için programların bulamaması doğal diye düşünüyorum

23:23 te başlayan şarkıya da bakabilir misin hocam

edit:eksik harf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulan64ude -- 11 Kasım 2014; 15:16:30 >
  • ulan64ude kullanıcısına yanıt
    Malesef bulamadım.
  • http://www50.zippyshare.com/v/60546928/file.html bu şarkıyı arıyorum kendi sesimle kaydettim biraz az çıktı ama hoparlörün sesini fulleyin duyarsınız :) palstation ve xradioda çalmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anexilea

Rock tarzında almanca bir şarkı vardı, çocuk sesleri vardı sayıları geriye doğru sayan(belki geriye değildir, emin değilim). Yıllar önce radyoda duyardım genellikle rock fm de.

Yok mu bilen???
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    hem dediğin yerde hemde number one tv de izlemiştim ama çok uzun zaman oldu
  • quote:

Arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum şarkıcının adının biliyorum ama şarkıyı bulamıyorum...şarkıcı bir kadın adı Shahzoda şarkı sözleri hiç bilmiyorum sadece klipten birşeyler hatırlıyorum klipte söyle birşey var böyle akordiyon müziği çalıyor arkadan böyle şarkıyı söylerken önünde beyaz bir kağıt var böyle kağıda resim çiziyor o resim olduğu yerde canlanıyor karakalem olması lazım lütfen bilenler yazsın

Bilen yok mu

• 
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.