Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1840. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18381839184018411842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coastguard__33

Arkadaşlar bir şarkı arıyorum , 3-4 yılın önceki hitlerinden...

Yabancı bir şarkı , muhtemelen Latin kökenli.

Nakaratında şöyle birşeyler diyor :

-Laaady lady and lady goooo , and ladyo goooo and lady goo

yeliyeliyiii

Şarkıyı erkek söylüyor.

Çok uzun süredir arıyorum bir türlü bulamadım..Bugün bir cafenin önnden geçerken çalıyordu , gittim cafeteryadaki kasanın oraya şarkıyı sordum..Kasiyer salak başka şarkı vermiş heralde ,, bana

Samim Heater dedi...Bu şarkı değil , zaten samim-heater da hiç söz yok..

Rica ediyorum arkadaşlar bi bulsanız lütfen :( Çok uzun süredir arıyorum ya :(

Hocam süper tarif etmişsin
    mike hammer mi acaba söylüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the phantom of the opera -- 26 Temmuz 2013; 20:54:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludwig van Beethoven

quote:

yeliyeliyiii

Şarkıyı erkek söylüyor.

Çok uzun süredir arıyorum bir türlü bulamadım..Bugün bir cafenin önnden geçerken çalıyordu , gittim cafeteryadaki kasanın oraya şarkıyı sordum..Kasiyer salak başka şarkı vermiş heralde ,, bana

Hocam süper tarif etmişsin
    mike hammer mi acaba söylüyor

dalga mı geçiyorsun dostum , bildiğim kadarını yazdım işte sözlerini tam bilsem zaten buraya yazmazdım..ne garipsin ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coastguard__33 -- 26 Temmuz 2013; 21:05:01 >
  • Bir alman şarkısını arıyorum. Şarkıyı 2009 yılının yazında indirmiştim. Bir akrabam için Alman lsitelerini taramış ve oradaki şarkıcılara göre kafam neye denk gelirse indirmiştim. Şarkıda la la la gibi bir bölüm vardı. Grup ya da şarkıcının adı uzun tek bir isimdi. Şarkı genellikle gitar ağırlıklı neşeli bir şarkıydı. 2011 yılında hdd patladıktan sonra çok aradım. Listelere 50 kere baktım hiçbir yerde bulamadım. Sibermond un indirmediğim şarkısı kalmadı kesinlikle o değil. Bu arada söyleyen bayan. İnanamıyorum ama şu anda şarkı çalıyor kafamda. Çıldıracam Kelimelere dökemiyorum arkadaş şarkıyı.

Bir yardım edin çok güzel sıcacık bir şarkı ya. illa ki duyan bilen vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 26 Temmuz 2013; 23:20:31 >
  • adamın adını buldum karmameleon diye bi gitarcı avignon festivalinde 2013 te sokak gitaristi olarak çalmış soundcloud linkini de buldum

https://soundcloud.com/karmameleon burdaki Providence yazan şarkı bu sorduğum şarkı. Ama doğaçlama mı yapmış emin değilim. Bir şarkı da olabilir adamın kendi emprovise si de olabilir.

Adam ünlü birisi mi değil mi bilmiyorum. Ama youtube de videoları var avignon karmameleon yazınca çıkıyor. Şu şarkının aslı kimindir nerden öğrenicem arkadaş kafayı sıyırcam.Doğaçlama yapıyor galiba.

bunun ismini bulduktan sonra gerisini ben bulurum bi şekilde. Bunu atlayın :) doğada tek başına belgeselindeki 2 müzik kaldı bulacağım. Onları da elbet bigün bilen birisi çıkacak umarım üstte link var :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 27 Temmuz 2013; 1:31:59 >
  • Beyler şarkıyı pek hatırlamıyorum rock tarzı bi parçaydı ama klibinde 2 kişiyi gösteriyodu bi kızla bi erkek farklı evlerde filan uyanıyolar işte adam biraz cılız herneyse işte dışarı filan çıkıyolar yürüyolar filan erkek olanın büyük kulaklıkları var durmadan şarkı dinliyo sonra bunlar metro gibi biyerde çarpışıyolar sonra birbirlerinin resmini filan çekiyolar baya aradım bulamadım o cılız olan erkek büyük ıhtımal şarkıyı söyleyen kişiydi yardımcı olursanız sevınıcem
  • Bu "tın tın tın" müzik tarzının adını bulsam da yeter.
    Bu şekilde sade ve hoş bir ritim arıyorum.
    İki gündür yüzlerce müzik dinledim bunu bulamadım.
    Önemli bir sosyal-kültür projesinde, tv reklamında kullanacağım.

http://www.tridea.biz/?p=664
  • no baby baby baby yo no baby baby yo buna benzer sözleri gibi ve daha sonrasında biraz crunch bir ton ile söylüyor bu kısmı.Yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar Yardım,belki güler dalga geçersiniz ama bi şarkı var 1 yıldır arıyorum bulamadım.arkadaşta cd si vardı kaybetmiş
    şarkı adını veya kimin söylediğini bilmiyorum
    Türü Rap-hip-hop hardd bi bass vardı ve şarkının girişinde ve nakaratında bildiğiniz kedi miyavlama sesi kullanmışlardı nakarata girişte tek hatırladığım "This İs"
    olarak girdiği.bide nakaratın ortalarında bi yerde asshole diyodu. güzel bi parçaydı çoluk çocuk şarkısı değil adını bulamıyorum şarkı sözlerinide hatırlamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.@
  • Aşağıdaki videoda 10. saniyeden sonra başlayan müziğin adını bilen var mı? Videonun altına da yazdım yorum olarak ama hala cevap veren olmadı.

• arkadaşlar bi şarkı arıyorum bundan 6-7 yıl öncesi mtvde dreamtv de falan klibi çıkıyordu.Klip animeydi ve hemen başında bir adam merdivenlerden yuvarlanıyordu adam baya üzgündü falan biri yardım etsin lütfen son 3-4 yıldır aklıma gelir ararım ama bulamadım bi türlü
  • arkadaşlar çok önce yazmıştım ama cevap gelmemişti. tekrardan bir yazayım. bir tane slow şarkı vardı. böyle şarkının başında bi siren sesi geliyodu ya polis yada ambulans sesi tam net çıkaramadım. şarkının ortasında ileriki kısımlarında bir gitar solosu da giriyodu işin içine. sese bakarsak kadın söylüyor gibiydi ama justin timberlake gibi bi herif de söylüyor olabilir belki de düettir bilemiyorum tam. ama genel olarak böyle. yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer kaç sene geçti üstünden bu şarkıyı bulabilirsem çok mutlu olurum benim için anlamı büyük de
  • http://www.youtube.com/watch?v=S-NoHHmuEJE

beyler bu videodaki müziği bulabilirmisiniz hemde videoyuda izlemenizi tavsiye ederim gülmekten yarılacaksınız :D
  • quote:

yeliyeliyiii

Şarkıyı erkek söylüyor.

Beyler kafayı kırcam rica diyorum bi el atıwerin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: PNR05

https://vine.co/v/hagE76wLBgT

Çalan müzik :(

Guncel :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrctyln53

Arkadaşlar elimde müziğin çaldığı herhangi bir video yok, çok meşhur bir müzikte olabilir uzun zamandır arıyorum ama bulamıyorum, video klibinden bahsedicem, klipte değil aslında çizgi dizi gibi binalar binaları sarsaşık gibi bir şey büyüyerek sarmaya başlıyor bütün binayı klibte bir erkek bir de kız var ama çizgi karakter gibi, her yer beyaz sarmaşıklar siyah sadece, klibi böyle birşey artık hatırlayan müptelası olan biri olursa şanslıyımdır

Bulursunuz hadi :D
  • quote:

Beyler kafayı kırcam rica diyorum bi el atıwerin :(

yeliyeliyiii diyince aklıma bu geldi ama aradığınız mıdır bilemem.
    Sting - Desert Rose
  • Arkadaşlar Bu videodaki 1.şarkı yı bulamadım yardımcı olurmusunuz

http://www.youtube.com/watch?v=_YLWw_Vb26E
  • Benim sıkıntımda şu videoda 0.50 de başlayan bulamadım bir türlü.
    http://www.youtube.com/watch?v=5xtw-uYpBmY
    (Bu arada ramisdayının şarkısı Stratovarius - Destiny)
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic_rolf

Benim sıkıntımda şu videoda 0.50 de başlayan bulamadım bir türlü.
    http://www.youtube.com/watch?v=5xtw-uYpBmY
    (Bu arada ramisdayının şarkısı Stratovarius - Destiny)

sıkıntı çekmene gerek yok allah başka dert vermesin şu mubarek ramazan ayında buyur bulmam 3 dk sürdü oynayan adam biraz az konuşsaydı 10 snyedede bulurdum shazam saolsun :D

http://www.youtube.com/watch?v=d--_q4h0Oh0

Cold - Remedy - Lyrics (HQ)
  • 
Sayfa: önceki 18381839184018411842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.