Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.949.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu vieeodaki şarkıyı arıyorumhttp://www.youtube.com/watch?v=HezbUA8Qd8k şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackbear24

merhaba arkadaşlar bu vieeodaki şarkıyı arıyorumhttp://www.youtube.com/watch?v=HezbUA8Qd8k şimdiden teşekkürler.

Alexander Rybak - Funny Little World

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnrErtrk -- 10 Şubat 2012; 14:12:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

quote:

Orijinalden alıntı: xploder

http://www.dizimag.com/csi-ny-7-sezon-13-bolum-izle-dizi.html

Dorsenin içinde çalan müzik lazım eski olabilir ama yine de tamamını dinlemek istiyorum 2 gündür arıyorum bulamadım şimdiden teşekkürler

Static Revenger & Richard Vission ft. LUCIANA - I Like That

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

Orijinalden alıntı: zetty

Arkadaslar videoda calan ilk parcanin ismini bilen varmi?

Sağol kardeşim çok teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar linkteki müziği arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim... Bu müziğin piyano versiyonu yabancı bir filmde çalıyordu ama hatırlayamadım filmi bilen var mı?

http://soundcloud.com/gkhn_yldz_34/kayit-4/s-p1jhY
  • LOTR; Kralın Dönüşün de Eowyn'in öldüğünü gösterdikleri ama ölmediği sahnede ;

Bir iç çekişle,
    Yüz çevirirsin...
    Ağırlaşan bir yürekle...
    Söyleyecek sözün kalmaz...

böyle bi şarkı çalıyor. bunu arıyorum. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 10 Şubat 2012; 23:05:14 >
  • Arkadaşlar şu videoyu izlerken son 5-6 saniyesinde çalan bir şarkı var adını bileniniz var mı acaba?

• Arkadaşlar sagonun bir şarkısnın adı lazım hani şarkıda diyor azrail cebrail mikail ölüm vs... bunları hızlı hızlı anlattığı söylediği şarkının adı ne idi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Arkadaşlar sagonun bir şarkısnın adı lazım hani şarkıda diyor azrail cebrail mikail ölüm vs... bunları hızlı hızlı anlattığı söylediği şarkının adı ne idi,

• quote:

quote:

Arkadaşlar sagonun bir şarkısnın adı lazım hani şarkıda diyor azrail cebrail mikail ölüm vs... bunları hızlı hızlı anlattığı söylediği şarkının adı ne idi,

Nasıl şarkı ama,

• quote:

quote:

quote:

Nasıl şarkı ama,

uzun zamandır dinlemiyorum ama BPG albümü sağlam.
  • Bu videodaki şarkının adı nedir acaba arkadaşlar şarkı 27 saniyede başlıyor,

• Ya bir şarkı vardı adam ''Every body! every body! every body! every move!'' mu ne öyle diyordu yanılmıyorsam ardı ardına bağırarak, bu şarkıyı bulabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Ya bir şarkı vardı adam ''Every body! every body! every body! every move!'' mu ne öyle diyordu yanılmıyorsam ardı ardına bağırarak, bu şarkıyı bulabilecek var mı?

Martin Solveig - Everybody olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Ya bir şarkı vardı adam ''Every body! every body! every body! every move!'' mu ne öyle diyordu yanılmıyorsam ardı ardına bağırarak, bu şarkıyı bulabilecek var mı?

Martin Solveig - Everybody olabilirmi?

Yok hocam, o every body kısmını aralıksız söylüyor ve daha kalın bir sesle böyle slow değil.
  • Kolay gelsin arkadaşlar. Bir filmde arkafonda çalan yabancı müzik var bulamadım bir türlü lütfen ismini bilen varsa yazabilirmi. Burda da bulamazsam hiç bulamam. Müzik linkteki video da 6:50 dakikada başlıyor. disco falan işte millet patlıyo :D

http://www.filmifullizle.com/esrefpasalilar-2010-yerli-film-full-izle.html/3
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Arkadaşlar şu videoyu izlerken son 5-6 saniyesinde çalan bir şarkı var adını bileniniz var mı acaba?

?
  • edit; neyse. buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 11 Şubat 2012; 21:16:21 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar şu videoyu izlerken son 5-6 saniyesinde çalan bir şarkı var adını bileniniz var mı acaba?

?

Buldum Lunatic Calm ''Leave You Far Behind''
  • 11 şubat yetenek sizsiniz onur mert-onur mert ikilisinin çıkmadan önce yapılan tanıtımda çalan şarkı? şöyle bişeydi dıt dı dı dıt dı dı
    bir kadın söylüyor rap şeklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D94B02D8B -- 12 Şubat 2012; 0:10:54 >
  • 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.