Şimdi Ara

LG G2 mi yoksa NEXUS 5 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
15.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba ben LG G2 yle NEXUS 5 arasında kaldım.İkisininde donanımları aynı sayılır .Ben telefonu oyun oynamak film izlemek icin alıyorum dolayısıyla şarjı iyi gitmeli.G2 almalı mıyım yoksa Nexus 5 mi beklemeliyim ?

• estm2995 E kullanıcısına yanıt
    Nexus 5, net bir spesifikasyonla karşımıza çıkınca karşılaştırabiliriz, şu an G2 rakipsiz...
  • Nexus 5 3000 mAh gibi bir bataryayla cikarsa cok iyi olur ancak 2300 olursa LG G2 derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 tabii ki neden dersen,optimus g ve nexus4 karsilastirmasini izle teknoseyirin aynisi bunda da olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafanda soru işareti kalmasın güncelleme ile Nexus 5 seni uzun yıllar götürsün
  • Şimdilik G2

• yorumlarınız için teşekkurler bide bu 7 dklık nexus 5 videosunu izlemişsinizdir, piyasaya onun gibi mi cıkar yoksa uzerinde az da olsa oynama olur mu ?
  • 3000 mah batarya ile çıkarsa kuşkusuz nexus 5, hele bide kameraya ois koyarlarsa kesinlikle ve kesinlikle nexus 5

ben açıkçası 2300 mah olacak söylentileri varken g2 diyordum çünkü batarya herseyden önce geliyor, isterse 374838 cekirdekli cihazınız olsun, ekranını acmaya kıyamadıkca hiçbir kıymeti kalmıyor

şimdi nexusta 3000mah ile gelecek deniyor, şartlar eşitlendi gibi bişey, biryanda lg nin kendi uygulamaları ve bir tık daha önde olacağını tahmin ettiğim kamerası, diğer yanda 2 sene sonra bile güncel kalacak ve çok daha stabil bir telefon kalıyor.

benim tercihim stabilite ve güncellik olurdu acıkcası, nexus 4 kullanıyorum ve iphone stabilitesini yakalayan tek cihaz bu android dünyasında, s4 bile yeri geldiğinde kasıyor, kararsızlasıyor nexusu haftalardır kapatmadıgımı bilirim.
  • G2. Çünkü nexusların avantajı donanımdan bağımsız olarak çok akıcı olmaları. Yalnız g2 de son derece akıcı. Güncelleme olayı da avantajdır ama insanlar deli gibi güncelleme isterlerken o güncellemelerin gerçekten ne getirdiğini unutuyorlar. Aslında o kadar da büyük değişikliklere sebeiyet vermiyor güncellemeler. Ayrıca nexusların sadeliği akıcılık anlamında avantajdı. G2 de aynı şekilde akıcıysa gelen ekstra özellikler gereksiz bile olsa olmasını tercih ederim kendi adıma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 neden dersen nexus 5 g2'nin kırpılmış versiyonu olacak ses çipi vs. biraz daha düşük olacak kamera da aynı şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

G2 neden dersen nexus 5 g2'nin kırpılmış versiyonu olacak ses çipi vs. biraz daha düşük olacak kamera da aynı şekilde

Ses chipi dusuk olmaz. Snapdragonlarda standart ses chipi hazir geliyor zaten. Fark kamera ekran pilde olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

G2 neden dersen nexus 5 g2'nin kırpılmış versiyonu olacak ses çipi vs. biraz daha düşük olacak kamera da aynı şekilde

Ses chipi dusuk olmaz. Snapdragonlarda standart ses chipi hazir geliyor zaten. Fark kamera ekran pilde olur..

yani hocam örnek olarak söyledim bazı küçük noktalardan kırpacaklar
  • Ekleme olarak şunu söyleyeceğim G2 şu an iyi hoş telefon ama bundan 1,5 2 sene sonra ne olacağını kimse bilmiyor o yüzden bence garantiye al zaten 3000 mah ile geleceği söyleniyor ve androidler arasında en stabil telefon hep nexus serisi olmuştur benim görüşüm bu yönde sana tavsiyem nexus 5.

• Lg G2 alın kullanın teknoloji esiri olmayın, yapmayınca yapmadı diyoruz Ee adamlar yapmış bu seferde hala ya daha iyisini yaparlarsa paranoyası;) 2 Sene sonra daha stabil olacakmış nexus 5 pehh, sanki biri çöp olacakta diğeri stabil kalacak sanır duyanda, stabilitenin hastasıysan ne işin var androidte İOS var adamlar yapmış..

LG G2 ile Google nexus serisi bitmiştir benim gözümde..

Tipsiz telefonları stabil olsun diye mecburen alıyorduk, android telefon başka marka model ağız tadıyla kullanılmaz sanıyorduk, birazda kendimizi farklı hissediyorduk "Güncelleme alıyoz biz yaa" falan filan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 14 Ekim 2013; 23:16:26 >
  • quote:

quote:

quote:

Orasi kesin tabi yine ucuz olucaksa. Yoksa g2 google edition tarzi biseyde cikarabilir hic sanmam ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 14 Ekim 2013; 23:06:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orasi kesin tabi yine ucuz olucaksa. Yoksa g2 google edition tarzi biseyde cikarabilir hic sanmam ama.

ben yine orjinal g2 yi tercih ederim içindeki yazılım özellikleri çok güzel bence

• Şunu da dikkate alın. LG her zaman kendi markasını taşıyan telefonlara daha iyi ekran koyuyor. Örneğin Lg Optimus G, Nexus 4'e göre daha iyi bir ekrana sahip.

Nexus 5, LG G2'ye göre bazı noktalardan kırpılmış olarak gelebilir. İncelemeler çıktığında hangi noktalarda zayıf kaldığını hep birlikte göreceğiz. Ayrıntılı incelemeleri izlemeden telefon almayın. Ben de bekliyorum Nexus 5'in çıkmasını. İmkan olursa Amerika'dan getirtmeyi düşünüyorum.

Bir örnek teşkil etmesi açısından Lg Optimus G - Nexus 4 inceleme videosu:
    http://www.youtube.com/watch?v=3yzsb7ftiDw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 14 Ekim 2013; 23:09:55 >
  • N5 , G2 den iyi olursa LG kendine zarar vermiş olur. Aynı Optimus G , N4 gibi mutlaka nexusdan ayıran bir artısı olacaktır ana telefonun. Güncelleme hayati değilse şiddetle G2 önerilir
  • Bir güncelleme nasıl hayati olabilir ki biri anlatbilir mi?

Şuan eksikliğinden dolayı G2'nin donanımına yazık oluyor dediğimiz bir yazılımsal açık mı var?

Ne olduğu meçhul dandik android güncellemelerini abrttınızda abarttınız, sonra kendinizde inanmaya başladınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 15 Ekim 2013; 10:32:22 >
  • Sonucta lg üretecegi icin her turlu g2den dusuk olacak bikac ozelligi, nexusu bedavaya vermeyecegine gore aradaki 100 lira icin nexus alinmaz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.