Şimdi Ara

Casper Via format nasıl atabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
45.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadasımın elinde casper via a3216 modeli var ekran klidini unutmus ve gmail ile giremiyormus format atıcak ama internette belli bir bilgi bulamadım yardım edermisiniz lütfen zor durumda cocuk

• changaver C kullanıcısına yanıt
    tlf kapat ses açma +
    ve kapama düğmesine basılı tut recovery
    bolumunden ses açma ve kısma ile haret edip
    ordan recover üzerine gel kapama düğmesine
    bir defa bas tlf kapanıp açılacak recover
    açılncada ses + - tuşlatına basılı tut 2 sn
    kadar ve bırak mavi 2 çizgi çıkacak ekranda
    sonra ses - tuşuna bas orda wipe data/
    factory reset üzerine gel tlf kapama tuşuna
    bir defa bas ardından yes--delete all user
    data üzerine gel tlf kapama tuşuna baş hepsi
    bukadar tlf ilk aldığın güne dönber.
    ardından sytem reset deyip çık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaa ben bu şekilde format attım ama telefon açılmıyor ekranda casper via yazısı var o şekilde saatlerdir açılmıyor napmam gerekiyo lütfen yardımcı olun
  • bende de aynı sorun var çözebilen oldu mu?
  • arkadaşlar recovery modeyi diğer kişi uzun anlatmış kısaca özetlersek.

telefon kapalıyken uzunca ses açma ve güç tuşuna basılı tutun. eğer kısa süre basılı tutarsanız yeşil ekran gelir olmaz. uzun basıcaknız kırmızı ekran gelicek 1 saniye sonrada hedefinize ulaşcaksınız...
  • Allah razı olsun yaptım
  • format esnasında mutlaka bataryanın full dolu olması gerekli.Format attım ama telefonum açılışta kalıyor diyenler bataryayı full doldurduktan sonra format işlemini yapsın. 2 seferdir başıma geldi batarya dolu iken sıkıntısız oluyor ama yarım batarya ile format attığın gsteriyor ama atmıyor ve cihaz askıda kalıyor ..

Bilginize..
  • Eğer batarya full değilse bu lokasyon çalışmıyor bataryanın dolu olması gerekli
  • Format attım ve ekranda casper yazisi kaliyor ve acilmiyor napmaliyim ?

• ebruklnc E kullanıcısına yanıt
    Nasil actin telefonu ?

• 2013 1 senede halletmiştir herhalde :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O halletmistirde ben halledemiyorum deliricem acilmiyor asılı kaldı telefon ... :(

• ezgi3535 E kullanıcısına yanıt
    kardeşim casper sitesinden seri numaranı girerek uygun olan romu ve usb burning tool adlı programı yüklüyorsun.
    tableti normal aç o casper yazan ekran sürekli orda kalıyor ya o sırada pc ye bağla pc görür programı aç file tıkla ımport upgrade file yazana tıkla romu seç zip halinde olan
    start a bas bekle yavaş da olsa reset oluyor

bu rom yükleme işlemini yapmadan önce tabletini şarj et dolu olsun yarıda kalırsa hiç açamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgi3535

O halletmistirde ben halledemiyorum deliricem acilmiyor asılı kaldı telefon ... :(

kardeşim casper sitesinden seri numaranı girerek uygun olan romu ve usb burning tool adlı programı yüklüyorsun.
    tableti normal aç o casper yazan ekran sürekli orda kalıyor ya o sırada pc ye bağla pc görür programı aç file tıkla ımport upgrade file yazana tıkla romu seç zip halinde olan
    start a bas bekle yavaş da olsa reset oluyor

bu rom yükleme işlemini yapmadan önce tabletini şarj et dolu olsun yarıda kalırsa hiç açamazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.