Şimdi Ara

Tıp fakültesi ve lol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
3.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben şu an lise son sınıf öğrencisiyim. Hedef olarak tıp fakultesini hedefliyorum. O yüzden bu yıl biraz daha az giriyorum lole. Amacım tıp fakultesini kazanıp lol oynamak böyle bisse mümkün mu hem tıp fakültesi hem lol :D tıp fakültesine gidip lol oynayan arkadaşlarımız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen kazanamazsın. İçime doğdu la ilahe illallah.

GG EASY. İTÜ CİVİL ENGİNEERİNG CCC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramstayn -- 30 Ekim 2014; 16:30:58 >
  • gideceğin okula da bağlı biraz çapa cerrahpaşa bu aralar biraz daha rahat c
    fazla hoca kalmadı cunku gazi seçersen çok daha zorlanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bako39

gideceğin okula da bağlı biraz çapa cerrahpaşa bu aralar biraz daha rahat c
    fazla hoca kalmadı cunku gazi seçersen çok daha zorlanabilirsin

Evet genelde cerrahpaşayı rahat bir yer olarak söylüyorlar. Ama orası da ciddi bir çalışma gerektiriyor gerçekten. Görüşlerin için teşekkür ederim

• Hayir 2si ayni anda devam etmez tip istiyosan zaten son sinifta kasmaya baslasan bile yetmez

• sana bi abi tavsiyesi, tıp fakültesi kazanıp, lol oynamanın mantığı ne? zaten 6 senen okumakla geçecek, kendine ayırabileceğin az boş vakit olacak bu vakti lolle harcamak ne? çık gez eğlen, karı kıza takıl, hayatını yaşa. 20li yaşların başı hayatın en güzel yaşları. git erasmus yap, yurt dışı gör, dilini geliştir. gece hayatı yaşa kendini alkole vur ama lol nedir abi?
  • 1 yıl çalışıp tıp mı kazanıcaksın ?

• TIP Fakültesine başladığında LOL oynamayı bırak PC de takılmaya bile vakit bulamayacaksın,kuzenimden biliyorum.
  • Fakülte bitince de bu sefer gelecek konu açacak şöyle ki:

quote:

Orijinalden alıntı: A Twist of Fate

Arkadaşlar, tıp'I bitirdim ben şimdi, çift dikiş oldu gerçi ama şey soracaktım: Acaba devlet hastahanesinde çalışıp lol oynamak mümkün mü yoksa özel hastahaneleri mi denemeliyim? Hangi hastahane daha rahat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karthus_Deathsinger -- 14 Ekim 2013; 9:17:05 >
  • Sen önce bir tıp fakültesi kazan,sonra düşün bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transferr3

Hayir 2si ayni anda devam etmez tip istiyosan zaten son sinifta kasmaya baslasan bile yetmez

Yok çalışıyordum önceki sınıflarda da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karthus_Deathsinger

Fakülte bitince de bu sefer gelecek konu açacak şöyle ki:

quote:

Arkadaşlar, tıp'I bitirdim ben şimdi, çift dikiş oldu gerçi ama şey soracaktım: Acaba devlet hastahanesinde çalışıp lol oynamak mümkün mü yoksa özel hastahaneleri mi denemeliyim? Hangi hastahane daha rahat?

Iyiymis

• quote:

Arkadaşlar ben şu an lise son sınıf öğrencisiyim. Hedef olarak tıp fakultesini hedefliyorum. O yüzden bu yıl biraz daha az giriyorum lole. Amacım tıp fakultesini kazanıp lol oynamak böyle bisse mümkün mu hem tıp fakültesi hem lol :D tıp fakültesine gidip lol oynayan arkadaşlarımız var mı?

Şu arkadaştan yardım alabilirsin : )

@tcepsX

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

TIP Fakültesine başladığında LOL oynamayı bırak PC de takılmaya bile vakit bulamayacaksın,kuzenimden biliyorum.

O zaman elvada lol diyoruz :D ama güzel oyundu

• Arkadaşlar şöyle bi kanı oluştu heralde ben 3 yıl lol oynadım oynadım son sene çalışmaya başladım :D yok öyle bisi. Lol oynamaya 3.senenin yarışında başladım. Bu yıl da haftada bir gidiyordum ama ayda bire düşürcem veya hep bırakacağım

• cerrahpaşa 1.sınıf öğrencisiyim, dersleri söyliyim; biyokimya, biyofizik, anatomi,tıp tarihi, biyoistatistik

biyoistatistikçi iyi değil o dersten kaçıyoruz
    biyofizik slayttaki soruları sınavda soruyomuş kaçıyoruz
    tıp tarihi kolay soruyomuş kaçıyoruz
    ama bir biyokimya ve bir anatomi bu kaçtığımız 3 dersin toplamının 4 katı bilgi içeriyo

ilk sene lol oynarsın(ki ben oynuyorum, sınava hazırlanırken de oynuyodum) ama diğer seneleri bilmiyorum
  • omü 1.sınıf öğrencisiyim lol da atıyorum derste yapıyorum oynayan 1 arkadaşta buldum ünide
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedeBankai

cerrahpaşa 1.sınıf öğrencisiyim, dersleri söyliyim; biyokimya, biyofizik, anatomi,tıp tarihi, biyoistatistik

biyoistatistikçi iyi değil o dersten kaçıyoruz
    biyofizik slayttaki soruları sınavda soruyomuş kaçıyoruz
    tıp tarihi kolay soruyomuş kaçıyoruz
    ama bir biyokimya ve bir anatomi bu kaçtığımız 3 dersin toplamının 4 katı bilgi içeriyo

ilk sene lol oynarsın(ki ben oynuyorum, sınava hazırlanırken de oynuyodum) ama diğer seneleri bilmiyorum

Teşekkür ederim arkadaşım inşallah yanına gelirim istanbula :D

• ben varım Kardeşim. Karadeniz teknikte okuyorum. Çok aşırı oynamadığın sürece yürütebiliyorsun ezberin iyiyse

• quote:

Orijinalden alıntı: emre510

omü 1.sınıf öğrencisiyim lol da atıyorum derste yapıyorum oynayan 1 arkadaşta buldum ünide

Omü de tercihlerim arasında. Orduluyum. Yakın ya o yüzden. Ama oranın geçme puanı falan çok yüksek diyorlar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.