Şimdi Ara

1Password 4, Mac için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1Password 4, Mac için yayınlandı

AgileBits, Mac platformunun öne çıkan şifre ve güvenlik yazılımı olan 1Password'un yeni sürümünü yayınladı. Geçtiğimiz Ağsutos ayında lanse edilen iPassword 4, birçok önemli yeniliği beraberinde getiriyor.

Başta OS X Mavericks desteğine kavuşan 1Password 4, artık şifreleri sadece Dropbox üzerinden değil, iCloud üzerinden tüm cihazlarla eşzamanlıyor. Wi-Fi Sync erişimi ile ağ içerisinde paylaşım desteğine de kavuşan uygulama, AES-256 ile daha güvenli şifreler üretebiliyor ve "Security Audit" isimli bölümden üretilen şifrelerin risk seviyesi, kullanıcıya görsel bir şekilde anlatılıyor. Bu dikkat çekici özelliklerin yanı sıra daha gelişmiş tarayıcı desteği ve şifrelerin kategorilendirilmesinde daha fazla seçenek 1Password 4'ün sahip olduğu yeniliklerden bazıları.

Mac Store Türkiye'de 72 TL'den satılan 1Password 4'ün Mac App Store'daki sayfasına buradan ulaşabilir ve dilerseniz uygulamayı satın alabilirsiniz:

1Password - Password Manager and Secure Wallet - AgileBits Inc.

• çok güzel program da bu fiyat nedir pes
  • Çok pahalı değil mi?
  • Biryerlerden ücretsiz temin ettim...
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Beni de aynı yola sürükledi bu fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

En azından böyle bir uygulamayı pek korsan kullanmayı tavsiye etmem ama o ücret fazla. İndirim beklicez artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---CnR---

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

En azından böyle bir uygulamayı pek korsan kullanmayı tavsiye etmem ama o ücret fazla. İndirim beklicez artık

Evet, crackli bir programa şifreleri emanet etmek ne kadar doğru olur, tartışılır.
  • Geçenlerde indirim vardı 4 kişiye indirim yapıyorlardı forumdan birisi sayesinde aldık.Kullanıyoruz.Fakat mac den appstore girince alınmamış gözüküyor neden acaba o aldığımız kişinin hesabıyla alındı diyemi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.