Şimdi Ara

Taitronics 2013 Fuar Değerlendirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu yıl 39. su düzenlenen ve elektrik & elektronik sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Taitronics fuarında öne çıkan yenilikleri sizler için değerlendiriyoruz. Fuar ayrıca bu yıl IOT & Cloud Taiwan ve Broadband Taiwan fuarlarıyla beraber aynı çatı altında ziyaretçilerle buluşarak ilgili alandaki yenilikleri de ziyaretçilere gösterme fırsatı buldu.

• İzleyelim bakalım..

• haritaya baksam hikayeden ülke derim ama adamlar bizden 20 sene ileride teknolojide.

ayrıca ender bey, sanki google translate konuşuyor gibiydi :)

saygılar...

• faydalı bir bölüm olmuş teşekkürler

• Video oynatıcı dışında her şey güzeldi. Ne kepaze bir video oynatıcı o öyle? Biri anlatsın bana, neden adam gibi bir video oynatıcı yok?

• Gezmeye gittik demiyor da .. :D
    Açıkcası beni videonun içeriği ilgilendirmiyor onu anladım izleyince

• Bir b*k anlamadım :D

• elinize sağlık

• ya tamam, güzel video ama ayrıntı yok ki, ben buraya fuar var git dediler gittim der gibi video olmuş. Ender bey gerçekten ne anlatsa dinlenir.:)

• DH, bu fuara yanlışlıkla gitmiş gibi...

Yani sağolsunlar, bu fuara bile gidip bizlere bilgi aktardıkları için kendilerine çok teşekkürler ama sanki boşa para israfı gibi geliyor.

Gerçi DH'nın kesinlikle böyle bir şey yapacağını sanmam, zira kuruş kuruş hesaplıyorlardır ancak, ya Taiwan'a başka bir sebeple gidilip hazır gitmişiz fuar için video çekelim denilmiş, yada fuar içeriği DH ekibi tarafından karıştırılmış, birşeyler olmuş belli ki :)

Yoksa DH ekibi para ve zaman harcayıp ta son kullanıcı ile alakası olmayan bir fuara neden gitsin :)

• Menow kullanıcısına yanıt
    Bizi fuarı düzenleyen şirket çağırdığı ve masrafları karşıladığı için gittik.

Umarız böyle fuarların olduğu haberini alır önemli insanlar ve çok daha kaliteli veya değişik ürünler geliştirirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.