Şimdi Ara

iPhone 4 iOS 7.0 / 7.0.2 / 7.0.3 / 7.0.4 Tethered Jailbreak Kurulumu!! 'PC ve Mac Kurulumu' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
4
Favori
7.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos7 Jailbreak gelmeli ki cihazı az da olsa rahatlatalım güzelim 6.1.3 özlüyorum cidden..Arkadaşımın telefonuyla takılıyorum okulda o 6.1.3 halimiz berbat :D
  • Fotoğraftaki iPhone 4S yalnız. Ne ayak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huysuzcocuk

hocam ben de jb lik kullandığım iphone 4 e (5.1.1) ios 7 . 0 . 2 yüklüyorum. Umarım bu haber doğrudur. JB siz navigasyon bulamadım. JB şart gibi :(

Yandex navigasyon isini fazlasıyla görecektir hem de bedava

• quote:

hocam ben de jb lik kullandığım iphone 4 e (5.1.1) ios 7 . 0 . 2 yüklüyorum. Umarım bu haber doğrudur. JB siz navigasyon bulamadım. JB şart gibi :(

yandex in yeni navigasyonu güzel ve bedava
  • Evet yandex'in programını güzel. Yalnız uzun araştırmalar sonucu hızlı ve sorunsuz çalışan bir program buldum.( ¿ìÓÃÆ»¹ûÖúÊÖ) diye simgesi var :) oradan tomtom hariç İGO ve Sygic programlarını bulabiliyorsunuz. İos 7'de sorunsuz çalışıyor. Tavside ederim
  • quote:

Evet yandex'in programını güzel. Yalnız uzun araştırmalar sonucu hızlı ve sorunsuz çalışan bir program buldum.( ¿ìÓÃÆ»¹ûÖúÊÖ) diye simgesi var :) oradan tomtom hariç İGO ve Sygic programlarını bulabiliyorsunuz. İos 7'de sorunsuz çalışıyor. Tavside ederim

Bu isin en iyisi tomtom o yoksa yandex yetecektir

• Yandex'de GPS koordinat sistemi ile rota düzenlemeyi bulamadım. İgo ve sygic de bu özellikler var. Tomtom kadar olmasa da bir bakmanızı tavsiye ederim.

İlginiz için teşekkürler ;)
  • quote:

Yandex'de GPS koordinat sistemi ile rota düzenlemeyi bulamadım. İgo ve sygic de bu özellikler var. Tomtom kadar olmasa da bir bakmanızı tavsiye ederim.

İlginiz için teşekkürler ;)

Evet tabi digerleri gibi üstün performans beklemek doğru değil zaten yandexten ama trafik yoğunluğunu göstermesi ve bu yoğunluğa göre rota belirlemesi büyük sehirler İcin bulunmaz bir nimet. Ücretsiz ve ücretli karşılaştırması tam doğru olmaz zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada da Farklı Bir Kurulum Yapılıyor Mac PC'ler İçin :)

"RageBreak"

• Yanlız iphone4 deniliyor ancak videolardaki iphone 4s

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone4 6.1.2 jailbreakli kafa rahat
    herşey stabil olsun ios7 yide düşünürüz
  • i5 ios7 jb çıkması için bayramda kurban kanından sürdüm telefonuma beyler meraklanmayın yakında gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertizma

i5 ios7 jb çıkması için bayramda kurban kanından sürdüm telefonuma beyler meraklanmayın yakında gelir

Fotodakiler saian& karaçhalı mı

• aynen dostum battle royal albüm kapağı
  • quote:

aynen dostum battle royal albüm kapağı

Adamsın dostum

• eyvallah moruk sen de öyle 10 senedir gönül verdik hiphopa beatmakerlık breakdance graff vs denedim herşeyi seviyoruz işte
  • quote:

eyvallah moruk sen de öyle 10 senedir gönül verdik hiphopa beatmakerlık breakdance graff vs denedim herşeyi seviyoruz işte

Beatmakermısın? Pm ye gel moruk

• 7.0.3 İçinde Sanırım Winocm Gelişmeler Sağlıyor,
    Arada Bir github'a Bakıyorum Sanırım Aynı Açık Üzerinden 7.0.3 içinde Var
    A4 Cihazlar İçin Olan Ve Mac PC Kulananlar Şimdilik Şanslı Gibi Gözüküyorlar :)
    Ama Tabiki Belirtmeliyim ki Tethered..

iPhone 4 iOS 7.0 / 7.0.2 / 7.0.3 / 7.0.4 Tethered Jailbreak Kurulumu!! 'PC ve Mac Kurulumu'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 23 Ekim 2013; 5:34:30 >
  • iPhone 4'ler İçin JB Tool Yapımı Başlandı,
    Şimdilik Sadece Mac'ler İçin Olan "Tethered" Kurulumu Yakın Bir Zamanda PC versiyonuda Gelecek :)

iPhone 4 iOS 7.0 / 7.0.2 / 7.0.3 / 7.0.4 Tethered Jailbreak Kurulumu!! 'PC ve Mac Kurulumu'
  • kardeş video daki ip4s
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.