Şimdi Ara

354. Dönem (Şubat 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.842
Cevap
71
Favori
321.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pckolik13

pckolik13 - 23 - Yıldız Teknik Üniversitesi - Elektrik Mühendisliği - İstanbul

Pazartesi başvuracağım inşallah.

Hayırlısı olsun.
  • Abooo. Siz gelince ben giderim.. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torunlar hiç çalışmıyorsunuz haa
  • hadi bakalım torunlar iple çekiyoruz şubatı :)
  • karenjanov- İTÜ İnşaat Mühendisliği - Ordu - Ankara
  • Pappillion - Anadolu ünv.İşletme-İstanbul

Haftaya pazartesi başvuracağım kısmetse.
    Bu arada bilen var mı herhangi bir askerlik şubesine başvurabiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pappillion

Pappillion - Anadolu ünv.İşletme-İstanbul

Haftaya pazartesi başvuracağım kısmetse.
    Bu arada bilen var mı herhangi bir askerlik şubesine başvurabiliyormuyuz ?

Hayırlısı olsun, ben izmir e kayıtlı olduğum için izmir deki istediğim askerlik şubesine gidebiliyorum, ki öyle oldu. Eğer izmir e kayıtlı olmasaydım sadece tepecik şubesine gidebilecektim. Eğer sizde istanbul a kayıtlıysanız istanbulda istediğiniz şubeye gidebilirsiniz. Farklı illere kayıtlı olanlar yabancılar şubesine gidiyor benim bildiğim.
  • Monster1912 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam askerlik şubeleri bu ara çok yoğun sanırım bu sabah önünden geçtim maltepe şubesinin 100 mt kuyruk vardı haftaya sakinler inşallah gider başvurumuzu yaparız =)
    izmir merkezde bornova ve tepecik şubeleri var arkadaşım biliyorsun dimi merkezdeki bütün ilçeler yine tepecikten hallediliyor
    http://www.e-yasamrehberi.com/askerlik-subesi/izmir-askerlik-subeleri.htm
  • Hocam sende 4.sınıf tek ders sınavından sonramı başvuruyorsun, ben kasıma yetişememiştim ama böyle daha iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytun35

izmir merkezde bornova ve tepecik şubeleri var arkadaşım biliyorsun dimi merkezdeki bütün ilçeler yine tepecikten hallediliyor
    http://www.e-yasamrehberi.com/askerlik-subesi/izmir-askerlik-subeleri.htm

Vallahi ben tepecik kalabalık olur diye bornova şubeye gittim orada yaptırdım ve çok sakindi, girdiğim gibi başladım işlemlere, sıra falanda beklemdim, orda öğrendiğim bildi farklı ile kayıtlı olanlar sadece tepeciğe gidebiliyormuş.

iyi yapmıssın ana baba günü tepecik emekli maaşı verilen günkü banka subesi adeta
  • 353.Dönemden sevgilerle sayfanız hayırlı olsun arkadaşlar hayırlısıyla deneyimlerimizi sizlerle paylaşacağız
  • Bilgileri Eksik yazmışım aceleden admin arkadaş şu şekilde düzeltirse sevinirim:

orjnll 26-Anadolu Üniversitesi -Kamu Yönetimi-Zonguldak Olarak

bu arada Şubat Celbi sevk öncesi hazırlık işlemlerine 1 ay 9 gün kalmış bulunmaka olup 25 ekim 2013 kasım celbi sonuçlarının son 2 günü kaldı herkese şimdiden hayırlı olsun bu arada şubat celbinde gidecek arkadaşlar hazırlıklara başladılar mı ne durumdalar şimdiden hazırlığınız var mı şubat malum soğuk bir ay neler almayı planlıyorsunuz deneyimli arkadaşlardan şubat celbi için tavsiyeleri bekliyoruz
  • bir sorum olacak
    askerligim 2014 Ocak ayina kadar tehirli
    son basvuru süresi 15 Kasim fakat ben tehiri Ocak ayin da da bozdurup hemen askere gitmek istiyorum dersem Subat a yetisirmi?
    yoksa illaki 15 Kasima kadar basvurmam mi lazim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

bir sorum olacak
    son basvuru süresi 15 Kasim fakat ben tehiri Ocak ayin da da bozdurup hemen askere gitmek istiyorum dersem Subat a yetisirmi?

15 kasıma kadar tecili bozdurman lazım, 1 gün bile geçerse şubatta askere gidemezsin, ondan sonraki celp dönemine kalırsın.
  • Hocam biz şimdi 15 Kasıma kadar başvuru yapıyoruz filan ama muayene işlemleri vb.ne zaman olcak bilgisi olan bilgilendirebilirmi .
  • 15 Kasımdan önce başvuru yapmaya gittiğin zaman seni zaten o gün muayeneye yolluyorlar.Gidip tekrar askerlik şubesinden işlemlerini hallediyorsun.Eğerki bir rahatsızlığın varsa seni askeri hastaneye sevk ediyorlar.Onun içinde randevu alınıp sana söyleniyor şu saatte şu hastane diye.Eğerki bir rahatsızlığınız varsa işlemlerinizi son güne bırakmayın git gel sakata gelmesin birde gereksiz stres yaşamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

quote:

bir sorum olacak

15 kasıma kadar tecili bozdurman lazım, 1 gün bile geçerse şubatta askere gidemezsin, ondan sonraki celp dönemine kalırsın.

emin misiniz?
    benim askerligim tecilli degil tehirli
    bu sebepten tehir bozulunca hemen silah altina aliniyoruz diye duymustum tabi ne derece dogru bilmiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

quote:

bir sorum olacak

emin misiniz?
    benim askerligim tecilli degil tehirli
    bu sebepten tehir bozulunca hemen silah altina aliniyoruz diye duymustum tabi ne derece dogru bilmiyorum

Hocam bence sen bağlı olduğun şubeyi arayıpta bir sor sonra sakatlık çıkmasın, senin durum biraz farklı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.