Şimdi Ara

354. Dönem (Şubat 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.843
Cevap
71
Favori
321.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Martta teslim olanlar olarak 105 sayiyoruz bitse de evimize donebilsek su evcilerimizde olmasa ailemizden bihaber olacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atarsa 54.Şu 30 lara bir gelsek artık sonundaki ışığı görürüz askerliğin :)
  • Atarsa 103

• erkek arkadaşım yedek subay olarak tuzlada. kurada zpt/gzpt çıktı genelde hangi şehirlere çıkar bu bölümden bir de rahat mıdır zpt ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancank

erkek arkadaşım yedek subay olarak tuzlada. kurada zpt/gzpt çıktı genelde hangi şehirlere çıkar bu bölümden bir de rahat mıdır zpt ler

zpt her yerde olan bir zırhlı her yer olabilir.

• Sadece 5 kaldı :)

353/2'ler gider Efsane 353 biter :)
  • cancank C kullanıcısına yanıt
    askerliğimi ben de gzpt branşında asteğmen olarak yaptım.Batı bölgesi(çanakkale,edirne,tekirdağ (24 kişi)),doğu bölgesi(kars,ağrı en yoğun bölgeler(40 kişi kadar),şırnak'a bizim dönemde 7 kişi gönderilmişti ve kıbrısta yoğunlukta(23 kişi),iç kesimlerde(ankara,çankırı) azdır 6-7 kişi falan,urfa-antep-hatay bölgesine 10-15 kişi falan,ege ve akdeniz bölgesinde yok gibi birşey,çünkü bizim dönemde hiç yoktu.Sayıları hatırladığım kadarıyla söyledim.Eksik ya da fazla olabilir ama gerçeğe yakındır.
  • faraday21 F kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim peki siz nerde yapmıştınız nasıl rahat etmiş miydiniz? biraz heyecanlı ve önemli benim için çünkü .)
  • Arkadaşlar merhaba. 354/1 tertibim. sulus tarihim 3 subat kiliste askerim ikametim istanbul. simdi bu bilgilere gore tezkere tarihim ne oluyor. bizim yol hakkimiz varmi bazi devrelerim yol hakkimizin olmadigi bilgisini veriyorlar. NET bilgisi olan varsa cevaplasin

• quote:

Orijinalden alıntı: musa_erbas

Arkadaşlar merhaba. 354/1 tertibim. sulus tarihim 3 subat kiliste askerim ikametim istanbul. simdi bu bilgilere gore tezkere tarihim ne oluyor. bizim yol hakkimiz varmi bazi devrelerim yol hakkimizin olmadigi bilgisini veriyorlar. NET bilgisi olan varsa cevaplasin

Merhaba yol hakkımız var.MEsela ben Van da yapıyorum ve Adanada ikamet ediyorum yol hakkım 2 gün.Yol hakkının kaç gün olduğunu öğren.Şayet 2 gün ise 20 temmuzda çıkarsın.3 gün ise 19 temmuzda çıkarsın.
  • 99
  • Bu bilgi netmidir cunku askerdeyiz bilgin uzere cok soylenti oluyor. benim bildigimde iznimiz oldugu dogrultusunda ama gel gorki kafa karistiriyolar iste
  • sabır atarsa 50.
  • Girmisken safak atayim.

Şafak : 46
    Atarsa: 45

• atarsa 50..bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesikparmak

quote:

Arkadaşlar merhaba. 354/1 tertibim. sulus tarihim 3 subat kiliste askerim ikametim istanbul. simdi bu bilgilere gore tezkere tarihim ne oluyor. bizim yol hakkimiz varmi bazi devrelerim yol hakkimizin olmadigi bilgisini veriyorlar. NET bilgisi olan varsa cevaplasin

Merhaba yol hakkımız var.MEsela ben Van da yapıyorum ve Adanada ikamet ediyorum yol hakkım 2 gün.Yol hakkının kaç gün olduğunu öğren.Şayet 2 gün ise 20 temmuzda çıkarsın.3 gün ise 19 temmuzda çıkarsın.

yol izni var mı yok mu bende kilisteyim istanbulda oturuyorum yol hakkı yok deniliyor bize bazıları var diyor.Dağıtım kullanmayanlar usta birliğine geçerken kullanmış diyorlar yol iznini bilmiyorum tam olarak ne olacak ...

• Atarsa 90

• quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

Orijinalden alıntı: kesikparmak

quote:

yol izni var mı yok mu bende kilisteyim istanbulda oturuyorum yol hakkı yok deniliyor bize bazıları var diyor.Dağıtım kullanmayanlar usta birliğine geçerken kullanmış diyorlar yol iznini bilmiyorum tam olarak ne olacak ...

alaydasin muhtemelen. bu aralarda yol izni var oldugu yonunde bilgiler geliyo. askeriye biliyosun soylentiler cok oluyor. buyuk ihtimalle var iznimiz

• Atarsa 41
  • Şafak : 40

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.