Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RevengerX

quote:

Orjinalden alıntı: neuro

arkadaslar oyuna giriyorum. senoyna serverlarına 10 15 saniye sonra atıyor oyundan. senoyna sitesinden senoyna CD'yi yükledim.
    www.unitedadmins.com da CD projesi durdurulduğu için download bölümü kalkmış oradan da indiremiyorum.

sorun nerde e yapmam lazım??

Sorunun ekran kartı driverının yeni sürüm olmasından kaynaklanabilir senoyna cd de boyle bir uyarı verir.Eski sürümün driverını yükleyerek dene birde

evet ekran kartı driverini güncellemiştim şimdi tekrar mı eski sürüm kurmam gerekiyor eski sürüm kurmadan yapmanın bir yolu yok mu?

ekleme:ekran kartı leadtek 6600gt bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 8 Mart 2007; 16:40:49 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_BG

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

quote:

Client.dll HL
    servera girerken bu hata cikiyor

Benim topic'de de sormuşsun aynı soruyu.HL 1.1.1.0 update'ini yükle,sorunun ortadan kalkar
    nasil ????

Arkadas hl sürümün eski demek istiyor anladıgım kadarıyla güncelle diyor hl1.1.1.0 sürümüne
    nasil güncellicam

Arkadasım al linkini veriyorum.

http://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=2041
    BU 1.5 ICIN

• quote:

quote:

quote:

arkadaslar oyuna giriyorum. senoyna serverlarına 10 15 saniye sonra atıyor oyundan. senoyna sitesinden senoyna CD'yi yükledim.
    www.unitedadmins.com da CD projesi durdurulduğu için download bölümü kalkmış oradan da indiremiyorum.

sorun nerde e yapmam lazım??

Sorunun ekran kartı driverının yeni sürüm olmasından kaynaklanabilir senoyna cd de boyle bir uyarı verir.Eski sürümün driverını yükleyerek dene birde

evet ekran kartı driverini güncellemiştim şimdi tekrar mı eski sürüm kurmam gerekiyor eski sürüm kurmadan yapmanın bir yolu yok mu?

ekleme:ekran kartı leadtek 6600gt bu arada

senoyna içib bunun baka vir yolu yok diye biliyorum ama zaten baska serverlarda boyle bir kural yok rahatlıkla oynarsın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

quote:

Client.dll HL
    servera girerken bu hata cikiyor

Benim topic'de de sormuşsun aynı soruyu.HL 1.1.1.0 update'ini yükle,sorunun ortadan kalkar
    nasil ????

Arkadas hl sürümün eski demek istiyor anladıgım kadarıyla güncelle diyor hl1.1.1.0 sürümüne
    nasil güncellicam

Arkadasım al linkini veriyorum.

http://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=2041
    BU 1.5 ICIN

Valla ben 1.6 da half-life ı pek oynuyan görmedim hep version hatası verir en rahat 1.5 te oynarsın benimde bilgim sınırlı unuttum cogu seyi 1.5te. ANDREI ninde 1.5 için update etmen gerektigini soyledigini düsündügüm için verdim o linki.

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

ya üst konu olmasını isitiyoruzz bu konunun..

• HİLE DOSYALARINI NERDEN BULABİLİRİZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: safababa

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

ya üst konu olmasını isitiyoruzz bu konunun..

Teşekkürler arkadasım :) Zaten su anda üst konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: seytan41

HİLE DOSYALARINI NERDEN BULABİLİRİZ

Hileyle ilgili bir bilgi verilemez bu konuda, her zamanda karsıyız gerçek csciler olarak
  • arkadaşlar ben netten nonsteamv7 yi çektim ve de patch v29u ama bende half-life kurulu değil kurmam lazımmı? hl.exe basınca could'not load vs diye bir hata çıkıyor, şimdi c:programfiles/steamin içine kuruyor başka bir şey yok ne 1.6 kısayolu nede başka birşey ne yapmam lazım yardım lütfen?
  • merhaba arkadaşlar üsttekine göre counteri kordum oyuna girerken her bişiyim normal. ses görüntü gayet şahane sonra connect ip adresini yazıyom bağlanma kareleri sona gelirken ses bi gidiyor bi daha gelmiyor neden kaynaklanır karşılaşanınız warmı bu durumla.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirty -- 18 Mart 2007; 21:31:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Payne

arkadaşlar ben netten nonsteamv7 yi çektim ve de patch v29u ama bende half-life kurulu değil kurmam lazımmı? hl.exe basınca could'not load vs diye bir hata çıkıyor, şimdi c:programfiles/steamin içine kuruyor başka bir şey yok ne 1.6 kısayolu nede başka birşey ne yapmam lazım yardım lütfen?

Half-life ı ayrıca indirebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: dirty

merhaba arkadaşlar üsttekine göre counteri kordum oyuna girerken her bişiyim normal. ses görüntü gayet şahane sonra connect ip adresini yazıyom bağlanma kareleri sona gelirken ses bi gidiyor bi daha gelmiyor neden kaynaklanır karşılaşanınız warmı bu durumla.?

Boyle bir hatayla karsılamadım hiç ama bulursam çözümünü paylasırım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dirty

merhaba arkadaşlar üsttekine göre counteri kordum oyuna girerken her bişiyim normal. ses görüntü gayet şahane sonra connect ip adresini yazıyom bağlanma kareleri sona gelirken ses bi gidiyor bi daha gelmiyor neden kaynaklanır karşılaşanınız warmı bu durumla.?

Boyle bir hatayla karsılamadım hiç ama bulursam çözümünü paylasırım

Büyük ihtimalle serverdan kaynaklanan bir sorun.Arkadaşın belirttiği gibi,pek karşılaşılan sorunlardan değil,teknik bi arıza

• kardesler bana biri CS 1.6 Server Listesi 2.4 dosyasını gönderebilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jararhagin32

arkadaşlar benim de bir sorunum var half life da consol kayıp nasıl çıkartabilirim??

Cs1.6 da bunun nasıl yapıldıgı unuttum kardeş hatırlarsam yazarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yanior61

kardesler bana biri CS 1.6 Server Listesi 2.4 dosyasını gönderebilirmi?

ultima-strike sitesinden server listesi 2.4 kaldırılmıstır cünkü güncellenmesi gerekiyor yeni bir sürüm cıkarsa buradan link veririm.,
  • kardes griorm servera yanlz system modified code (127) die hata werio napmam lazım ??
    quote:

Orjinalden alıntı: alex_xXx

beyler bu da bizim serverimiz

62.68.202.113:27015 cs1.counterstriketr.com
    62.68.202.114:27015 cs2.counterstriketr.com

www.counterstriketr.com

uzun_mahmut@hotmail.com

• Www.counterstriketr.com a gir sor bakalım nedenmis?
  • Selam, arkadaşlar aranızda yeniyim.Ben sizden 1024/256 adsl için CS 1.6 rate ayarlarını rica edicektim.Çalışan bütün programları kapatmama rağmen hala yüksek pinglerle savaşıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Burası uygun değilse lütfen beni konuyla daha alakalı başka bir topiğe yönlendirin.Teşekkürler..
  • 1024 mü 256 mı ;
    1024 ü yazıym ama 256 yı tam olarak hatırlayamıyorum:

rate 12000
    cl_rate 9800
    cl_cl_updaterate 43
    cl_cmdrate 40

Bu sekilde yazıyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.