Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide 1.6 oynamak için steamden mı gırmem gerekıcek yoksa normal cs 1.6 dan mı?
  • Anlayamadım ne demek istedigini
  • protokol 26 27 sorunu var
  • Büyük ihtimal patch sürümünden kaynaklanıyodur kendi patchine uygun server lara gir.
  • Cs cilere bazı güzel eklentiler arıyorum bulursam paylaşıcam arkadaşlar...
  • Arkadaslar sirasiyla sunlari kurdum
    Cs 1.6 non-steam v7
    Cs 1.6 patch v26
    senoyna C-D programi (senoyna.com da oynayabilmek icin)

ancak alttaki resimdeki hatayi veriyor daha kurulmasi gereken bir seymi var yoksa baska bir seymi yapmam gerekiyor lutfen yardim!

"Your system has been modified please remove the modification to play on this server" diyor ve hareketsiz bir sekilde kaliyorum

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM &  HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • Evet gene cd hatası bu arkadasım senoyna cd le ilgili bi hata var.

Senoyna cd de start a bas ilk önce sonra bir kontrol et görev yöneticisinden cd.exe varsa sonr cs i aç.
    Girmesi lazım.
    Bide senoyna cd oldugundan eminsin demi normal cd ve senoyna cd i karıstırmıs olma yada ikisini birden açmış olma.
  • yaa kardeşim bennm ben makina cd key hatası werio.. hani demişsin orda iki program daa yükelin.. bi tnaesi hemenpaylaş.com dan.. o site kapanmış ben o prog. indiremiom.. bi yardım ediver sende warsa flan atıver.. bişe yapıver... çok saol şimdiden..
  • Geteway sa o programın zaten güncelenmesi lazım indirsende cogu server a giremeyebilirsin.Onun için gerek yok.
    Senburdaki serverlara girmeyi dene...
  • gateway programının yüklü oldugu site (hemenpaylas) kapandı yeni bi servera yükleyebilirsen sevnirim =)
  • Arkadaşım zaten anlattımya o programın güncellenmesi lazım indirsende yaramaz güncellenmiş versiyonunu bulursam paylaşacam sizinle.
  • ben bu sorunu çözdüm nvidia ekran kartınız varsa driverı değiştirin. 84,21 i kurup deniyin bi
  • Buda bir cözüm yolu olabilir
  • orjinal alın bence bu gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalmazsınız sadece 9 $
  • "this server is using an older protocol ( 46 ) then your client ( 47 ) hatası verdi, 1,6 serverlerını eklediğim ve kurulumu burada anlattığınız gibi yaptığım halde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rotasmmm

orjinal alın bence bu gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalmazsınız sadece 9 $

bizim milleti biliyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: nucro

"this server is using an older protocol ( 46 ) then your client ( 47 ) hatası verdi, 1,6 serverlerını eklediğim ve kurulumu burada anlattığınız gibi yaptığım halde.

patchdan .surum farkliymis
  • patch v19 kurulu ama, hem de sıralama ile aynı
    ben bir tek gateway'i indiremedim ve kuramadım acaba ondan mı? gateway'i birisi e-posta ( orcunnucro@hotmail.com ) atabilir mi bana? ya da çalışan bir link verebilir misiniz ?
    ayrıca hamachi üzerinden arkadaşlar arasında oynamak için özel bir ayar var mı ? sorunsuz çalışıyor mu hamachi ile deneyeniniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucro -- 3 Aralık 2006; 0:34:56 >
  • GETEVAydan deil
  • ya bende steam denilen alet yüklenmiyo o yüklenmeyincede açılmıyo. bir yerden almıştım cd ile.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.