Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Revenge®

quote:

Orjinalden alıntı: casper_7

quote:

Orjinalden alıntı: Revenge®

quote:

Orjinalden alıntı: casper_7

ya arkadaslar banada bı yardımcı olurmusunuz oyunu acıyorum daha karaktreı secmeden donuyor ve half-lıfe luncer sorunu dıyor lutfen yardımmmmmmmmmmm... eyw şimdiden

Hatalı yükleme olabilir burada yazdıgım dosyaları indir ilk 2 dosya yeterli.Nonsteam ve patch.Sırayla yükle.

ya ben dedıklerınızıde yaptım olmuyor yıne donuyor oyunu kapatıken half-lfe luncer calışmıyor dıyo duzeltme ımkanımız yokmu yarım pls

Bu hatayı bende server kurarken yasamıstım fakat sonra anladımki yüklemeyi yanlıs yapmıstım bu konuda baska bir çözüm yolu hatırlamıyorum ama bulursam paylasırım..

saol ya aslında hata degıl bu sadece oyunu kaparken yazıyor normalde calışıyor oyunu acıyorum daha ok tuşuna basmadan donuyor sonra mesburen kapamak zorunda kalıyorum o zmanda bu hatayı verıyor

• Güzel KONU

CS1.6 SÜPER
  • tsekkurler
  • teşekkürler sonunda oynuyorm sayende
  • CS 1.6 Non-Steam 'de serverlara bağlanabilmek için STEAM e ihtiyaç var mı?Ben bi kaç ip ile console dan connect yaparak denedım ama eski versiyon.Steam'e add non steam game yaparsak orj steam account bozulurmu?Tşkkürler.
  • Ya bilindik bir server varmı ya. Surf olsa daha makbule geçer
  • Yorumlarınız için teşekkürler arkadaslar Fakat gene yogun çalısmama geri dönüyorum ve uygun bir bos zaman buluncaya kadar bu size yazdıgım son mesaj olacak..

tyL. senin sana gelince eger steamda hata varsa verdigim linklerden non steam ve patchini indirip kurabilirsin.Ama nonsteamın normal steamla bir ilgisi yoktur yani nonsteam kurarsan steamı kaldır.Normal steam hakkında pek bilgim yok ama orjinal accaunt bu tür işlemlerle bozulmaz diye biliyorum

hakaniko surf maplardan hoslanmadıgım için sana yardımcı olamıcam.

Görüsürüz arkadaslar

• vistada çalışıyomu çalışırsa sxe injected 4.6 yı yüklemeye gerek varmı???
  • 1.6 yı full olarak oyunun kendisini internetten indirebilirmiyim oluyosa link verirmisiniz 10 sayfaya göz attım ama bulduklarımı ya çalıştıramadım yada link ölü lütfen biri bana yardım edebilirmi
  • Güzel paylaşım.Eline sağlık.
  • Merhaba

Ben uzun zamandır cs 1.5 i online oynamaya çalışıyorum ama bir türlü oynayamadım :)

CD yüklü Half life update yüklü serverlerde yüklü fakat internetten oyuna basınca half life sürümünüz çok eski yenilenmesini istermisiniz diyor bende vazgeç diyorum sonra açık olan bir servere tıklıyorum ama şu uyarı geliyor :

You cannot connect to a server which is operating under a different protocol version

diyor

bu sorun neden kaynaklanıyor nasıl çözerim ?
  • ben de invalid cd key diye bişe veriyo benim cs nin ism biraz değişik ismim bu counter strike intersat client bi yardım
  • Yokmu bu konuya bakan birisi ?!
  • arkadaşlar dün indirip kurdum oyunu fakat bu anti hile programını install ederken hata veriyor acaba Vistayamı uygun değil?
  • Dark village clan server
    30+2 kişiik
    sxe bulunur
    bekleris
    212.175.75.75.222
  • dostum hallettinmi problemini, bende bazı serverlarda aynı mesajı alıyorum(invalid CD Key) ama bazı serverlarada giriyorum bu sefer hile programı olmadığı için atıyor beni.
    Bu hile programı vistaya uygun değilmi, bilen varmı arkadaşlar yada vistada bunu nasıl çalıştırabilirim?
    quote:

Orjinalden alıntı: viper srt 10

ben de invalid cd key diye bişe veriyo benim cs nin ism biraz değişik ismim bu counter strike intersat client bi yardım
  • invalid cd key e çözüm istiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm...
  • slmmm arkadaslar ben oynuyorum netten ounayamayan arkadaslara elimden geldiğince yardımcı olmaya caklışırımm..benim sorunum high pink diyor ve beni atıyo oyuna baslarken bazı oyunlarda ne bu pink yaa nsıl düşürecem bunu
  • tesekkürLer..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.