Şimdi Ara

Frictional: 'Amnesia Playstation 4'e Çıkabilir'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Yeni korku oyunu SOMA'yı PC ve Playstation 4 için duyuran Frictional Games'in Sony'nin yeni nesil konsoluyla ilgili planları bu oyunla sınırlı değil. Daha önce PC için piyasaya çıkan Amnesia, Playstation 4'e çıkabilir.

Stüdyonun yaratıcı yönetmenlerinden Thomas Grip'in açıklamalarına göre Amnesia'yı PS4'e çıkarmak için imkanlar araştırılıyor. Buna karşın şu an kesin bir açıklama yapılamazmış. Muhtemelen Sony destek verdiği takdirde bu oyun da PS4'e gelebilir.

Serinin ilk oyunu Amnesia: The Dark Descent 2010 yılında piyasaya çıkmıştı, The Chinese Room tarafından hazırlanan Amnesia: A Machine for Pigs ise kısa bir süre önce yayınlandı.

• Resimdekinin çenesi düşmüş. :D Her şey bir yana, bu ne kadar da şekilsiz bir varlıktır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Klavye ve fare desteği olmadan ne kadar zevk verir tartışılır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben bu yaratık ile fazla samimi olamadığımdan Amnesia: Dark Descent oynarken yakından göremedim o sırada tavanlara kuvvet kaçıyordum... Kovalamasının sebebi tipiyle dalga geçmeyelim diyemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 12 Ekim 2013; 12:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snaket900

Klavye ve fare desteği olmadan ne kadar zevk verir tartışılır.

Sana mı düştü tasası oynayacak olan düşünsün bunu,işiniz gücünüz ortalık karıştırmak başka da bir halta yaramıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.