Şimdi Ara

IRAK BASRA'da calışmak üzere teklif aldım, ama kararsızım :( (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
8
Favori
49.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Orijinalden alıntı: pc_kopatt

kafan büyükse gitme eğer ki kafan küçükse git derim ben...çünkü kafan büyük olursa kafanı keserlerken kesmesi uzun sürer ve çok can çekişirsin.ama küçük kafalı biriysen yani tüy sikletsen git bi kılıç darbesiyle anında ahirete uçarsın...

Bu arada konu 2006'dan Bosa yorum yazmayin Üstteki elemana cok güldüm ama

Konu eski ama yeni mesajlarda iş teklifleri çıkıyor.. :)

İnşaat sektörü orada aktif olduğu için inşaat üzerine çalışanlar rahat iş bulaibliyor.

Elimde bir adet Network ve Bilgisayar konusuna hakim ingilizce bilen bir elektronik öğretmeni var

Olabilecek iş imkanlarına talibim..

Benim.CVim.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

5000 dolardan az veriyorlarsa gitme.

Edit: Okudum şimdi, 7000$ teklif etmişler, eğer şirket iyise, ve maaşları ödüyorsa zamanında, hemen git bence, şantiyede kalcan büyük ihtimalle, güvenli sayılır artık oraları, başına bişey gelmez

iyi ki okumuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyone -- 21 Eylül 2011; 7:18:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

kafan büyükse gitme eğer ki kafan küçükse git derim ben...çünkü kafan büyük olursa kafanı keserlerken kesmesi uzun sürer ve çok can çekişirsin.ama küçük kafalı biriysen yani tüy sikletsen git bi kılıç darbesiyle anında ahirete uçarsın...

• Basrada kalınabilecek otel tavsiyesi alabilirmiyim.
    3-4 gün fuar için gelmem gerekli.
  • 25 Ekim'de Ankara'dan direkt Erbil uçuşları da başlıyor. Biletleri 99 dolardan şatışa sunmuşlar.
    Kaynak: flypgs.com

İstanbul'dan direkt olarak Bağdat, Basra, Erbil, Suleymaniye uçuşları devam ediyor.

Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolgezer

25 Ekim'de Ankara'dan direkt Erbil uçuşları da başlıyor. Biletleri 99 dolardan şatışa sunmuşlar.

İstanbul'dan direkt olarak Bağdat, Basra, Erbil, Suleymaniye uçuşları devam ediyor.

Bilginize...

ırakta teknolojik ürünlerin fiyatları ne civarda?
  • Allah şimdiden gani gani rahmet eylesin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Buğra.

quote:

25 Ekim'de Ankara'dan direkt Erbil uçuşları da başlıyor. Biletleri 99 dolardan şatışa sunmuşlar.

Bilginize...

ırakta teknolojik ürünlerin fiyatları ne civarda?

Türkiyeden pahalı
    Martta N8 fiyatı 600$ civarıydı
  • Çok güldüm ya
  • merhabalar,

bende Irak'ta Basra bölgesinde bir iş teklifi aldım maaş olarak 4000-5000 $ dediler. Şu an Türkiye'de aylık ortalama 4500 TL civarı kazanmaktayım. Sizce gitmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pexola

merhabalar,

bende Irak'ta Basra bölgesinde bir iş teklifi aldım maaş olarak 4000-5000 $ dediler. Şu an Türkiye'de aylık ortalama 4500 TL civarı kazanmaktayım. Sizce gitmeye değer mi?

kisa sureli deneyebilirsiniz 4-6 ay kadar ama bence degmez.
  • Kısa süreli ise o maaş için şimdiki işinizi bırakmaya değmez bence.
    Türkiye'deki maaşınız ile Basra'daki maaş arasında çok fark olmadığı için, tavsiye etmem. Ben Irak'a giderken Türkiye'deki maaşımın 4 katına gitmiştim.
    Fakat, ileriye dönük yükselme şansınız olduğunu düşünüyorsanız o zaman durum başka. Orada iş imkanları çok olduğu için atılımcı biri iseniz önünüze başka seçenekler de çıkacaktır (Yaptığınız işe bağlı olarak).
    Hakkınızda hayırlı olan neyse öyle olsun diyelim :)
  • Kafanıza çıval geçirdiler mi hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutum9

Kafanıza çıval geçirdiler mi hiç ?

Yok, ya senin?
  • orda kalaşnikoflar ucuzdur gelirken alsana banada
  • quote:

quote:

Yok, ya senin?

Hocam konunun tamamını okumadım galiba gitmişsiniz. Peki kaldığınız yerde falan intihar saldırıları oldu mu ? Mutlaka bi bombaya denk gelmişsinizdir.
  • Abi dükkandan mp5 isteme,silah çıkarır verir valla
  • quote:

ulan yemek yiyodum tam boğazıma takıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

quote:

quote:

Yok, ya senin?

Hocam konunun tamamını okumadım galiba gitmişsiniz. Peki kaldığınız yerde falan intihar saldırıları oldu mu ? Mutlaka bi bombaya denk gelmişsinizdir.

2003'ün sonunda Irak Bağdat'ta kaldığım ilk gece 2 bomba sesiyle uyandım. Uyku sersemliği ile 'benim burada ne işim var' dediğim anı çok net hatırlıyorum :)

Ertesi gün Basra yakınındaki Amara şehrindeki şantiyemize gittik. 3 ay boyunca hergün toplatılıp patlatılan mayınlardan tutun da etrafta uçuşan mermiler eksik olmadı. 2004 sonunda hepsi bitti.

• erbil iyidir :)
    Ben geçen sene martta ve kasım da gittim bir sorun yoktu gayet güvenliydi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.