Şimdi Ara

Mini.donanimhaber.com az tüketen sürüm nihayet yayında (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
43.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kullanmaya başladım. elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün Hocam şu an forumda bulunan kişiler kalksa artik mini sürümden. Çok sıkıntı çıkarıyor üstteki liste.

• Bir mesaja gelen cevaplar görüntülenmiyor ayrıca mesaj yazarken birini haberdar edemiyoruz lütfen düzeltin

• o değilde DH'nin android marketteki eklentisi ne öyle
  • Aylardır mini versiyonu kullanıyorum. Olduça memnunum. Bazen bilgisayardan normal masaüstü görünümü açıldığında afalladığım oluyor. Sitenin şekli mi değişmiş ne diyorum :-) O kadar alıştım mini versiyona. %90 işimi görüyor. Yapanların bir kez daha eline sağlık.

• Kota bitti miniye gecme zamani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Avatarlarla alakalı yaptığımız en ilginç özelliklerden birisi ise fark etmişinizdir avatarların yerine bir renk verilmiş olması. Bu renk öylesine rastgele bir renk değil aslında. Orjinal avatarınızdaki renklerin ortalamasını yansıtmakta. Bu yüzden benimki mavinin bir tonu çünkü çoğunlukla avatarım maviden oluşmakta."

Demişsiniz ancak mini sürümde benim avatarım turuncu gözüküyor ??? Lütfen düzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

"Avatarlarla alakalı yaptığımız en ilginç özelliklerden birisi ise fark etmişinizdir avatarların yerine bir renk verilmiş olması. Bu renk öylesine rastgele bir renk değil aslında. Orjinal avatarınızdaki renklerin ortalamasını yansıtmakta. Bu yüzden benimki mavinin bir tonu çünkü çoğunlukla avatarım maviden oluşmakta."

Demişsiniz ancak mini sürümde benim avatarım turuncu gözüküyor ??? Lütfen düzeltin.

renklerin ortalaması derken karışımını kastetmiş olmasın? turuncu ancak o şekilde çıkıyor...

• Çok güzel olmuş..
    Gülücükler bir ara vardı diyecektim ki gizlenip açılıyormuş..

64 kb hızda akıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 16 Ağustos 2015; 0:14:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

"Avatarlarla alakalı yaptığımız en ilginç özelliklerden birisi ise fark etmişinizdir avatarların yerine bir renk verilmiş olması. Bu renk öylesine rastgele bir renk değil aslında. Orjinal avatarınızdaki renklerin ortalamasını yansıtmakta. Bu yüzden benimki mavinin bir tonu çünkü çoğunlukla avatarım maviden oluşmakta."

renklerin ortalaması derken karışımını kastetmiş olmasın? turuncu ancak o şekilde çıkıyor...

Düzelmiş diyeceğim ama sınırsız atmışlar

• Haklısın kardeş
  • bendede durmadan hesaptan atıyor tekrar giriş yap diyorm tekrar aynı yere atıyor beni ve hesapla bir türlü giriş yapamadım mobile geçtim verem etti beni
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Düzeldi mi acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Düzeldi mi acaba ?

Beta test style

• quote:

Düzeldi mi acaba ?

Düzeldi hocam daha iyi oldu :)

• quote:

Düzeldi mi acaba ?

Mini de + vermede sykynty var. Mobil sürüm kasyyor ve forum sürekli çöküyor. Ayryca mobildeki reklam hiç ho? de?il.
  • quote:

Düzeldi mi acaba ?

Mini de + vermede sıkıntı var. Mobil sürüm kasıyor ve forum sürekli çöküyor. Ayrıca mobildeki reklam hiç hoş değil.
  • Al i?te
    Flood olmu?. Mesaj atarken hata veriyor ve türkçe karakter sykyntysy var.
  • Lanet olsun
  • quote:

Düzeldi mi acaba ?

Hocam Türkçe Karakter sorunu var mini sürümde. Arada mesaj gönderirken beta.donanimhaber üzerinden yönlendirip mesajı yolluyor ve o yollanan mesajlarda Türkçe karakterler çıkmıyor. 2-3 haftadır böyle. Mesaj atmadan önce tüm mesajımı ne olur ne olmaz diye kopyalamaktan bıktım
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.