Şimdi Ara

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.591
Cevap
35
Favori
120.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun şu an Steam Halloween Sale ile %25 indirimli arkadaşlar. İndirim 3 Kasımda sona eriyor.
  • Kendi hayatta kalma rekorumu kırdım 8 gün Hikaye modu olmadan sıkıyor bir süre sonra, Tunnel collapse tarafından girilen harita daha önce varmıydı bilmiyorum ordan geçtiğimde bir sürü ev buldum yağmalamaktan sıkıldım o derece. Gerçekçilik olayını da abarttıklarını düşünüyorum, sürekli bir açlık durumu var karakterde, midende kurtmu var anlamadımki
  • ya kurt yokta hocam bu adamdaki şey açlık diil metobolizma bozulması
    yani düzensiz uyku çok yorgunluk aşırı soğukta koşmak fln diye tahmin ediyorum ben.
    benide sinir etti adamın karnı tok ateş yanıyor uykusunu alıyor fakat metabolizmayı bozduk diye
    gidiyor :) o kadar dolaştım tüm silahları topladım eşyaları aldım küt adam yığıldı.

bu oyun beni sarmadı.
  • 15. gündeyim şuan. yeni güncelleme harika olmuş

yorulma oranına göre taşıyabileceğimiz miktarın ters orantılı bir şekilde sunulması daha iyi olmuş. eskiden pat diye 30 kilodan 15 kiloya düşüyordu. gerçekçiliği baltalıyordu.

hydro dam'de şansıma kurt çıkmadı. silah ve mermi ile takılıyorum biraz daha. son olarak 3 mermim kaldı. herhalde 20. güne kadar gidebilirim ama sonrasında artık ne yaparım bilemiyorum. haritadaki tüm silahları ve mermileri topladım gibi geliyor. bir ara 10 mermim vardı ve 6 tanesini boşa harcadım resmen. hiçbir atışımı tutturamadım uzun bir süre. gerçekten çaresiz kaldığımı o zaman hissetmiştim. oyun vaat ettiklerini başarabilirse bir başyapıt olabilir (bağımsız oyunlar cephesi için konuşuyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 2 Kasım 2014; 14:49:53 >
  • Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu var diyorlardı güncellemeler ile düzelttiler mi acaba ? Malum bendeki pc ortalamanın altında, boşuna almayalım oyunu sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkonick

Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu var diyorlardı güncellemeler ile düzelttiler mi acaba ? Malum bendeki pc ortalamanın altında, boşuna almayalım oyunu sonra

oyun en yüksek ayarlarda sıkıntılı sadece, medium yahut low gibi ayarlarda sıkıntı yok. emin olmak istersen önce korsan versiyonunu bulup indir, ardından orijinal alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    Peki bu hikaye modu ne zaman gelecek acaba, belli bir tarih falan verdiler mi ?
  • quote:

Peki bu hikaye modu ne zaman gelecek acaba, belli bir tarih falan verdiler mi ?

birkaç ay içerisinde oyun tam sürüme geçecek. geçtiğinde hikaye modu da oyunda olacak.
  • huh...

30. güne gelebildim. kutlamayı da fıstık ezmesi ile yaptım :D dolu dolu bir ay geçirdim gerçekten. bakalım daha nereye kadar gidecek...

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe
    The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe

• Oyunu bugün satın aldım. videolardan izlediğimden dahada eğlenceliymiş gerçekten. 3. güne anca geldim ve tadında bıraktım, birkaç sorum olacak.

Çantanın kapasitesini artıra biliyormuyuz ? birde fazla eşya alınca kapasitesi düşüyor çantanın sanırım.
  • quote:

Oyunu bugün satın aldım. videolardan izlediğimden dahada eğlenceliymiş gerçekten. 3. güne anca geldim ve tadında bıraktım, birkaç sorum olacak.

Çantanın kapasitesini artıra biliyormuyuz ? birde fazla eşya alınca kapasitesi düşüyor çantanın sanırım.

taşıdığınız eşyaların toplam ağırlığı 40-50 kiloya kadar çıkabiliyor. ben 47 kiloya kadar çıkarmıştım taşıdığım ağırlığı. ancak 30 kiloyu geçtiğinizde karakteriniz aşırı yüklendiğini söylüyor ve hızlı yorulmaya başlıyor, yavaş yürüyor vesaire. yoruldukça ise taşıyabileceği miktar azalıyor haliyle. yani fazla eşya aldığınız için kapasite düşmüyor, çok fazla yüklendiğiniz ve yorulduğunuz için kapasite düşüyor. iki gün boyunca uyumadan gezerseniz, çantanız istediğiniz kadar hafif olsun yine haliyle yorulacaktır ve taşıyabileceği kapasite azalacaktır.

• Hunglasxx kullanıcısına yanıt
    ozaman orada yazan 30kg, çantanın kapasitesi değil bizim taşıya bileceğimiz ağırlık yanlış anlamadıysam. peki bu ağırlığı nasıl 40-50 kiloya çıkarabilicez ?
  • Çıkartamazsın 30 kg senin karakterin maksimum kapasitesi. Eğer karakterin yorulursa bu kapasite düşer.
  • quote:

ozaman orada yazan 30kg, çantanın kapasitesi değil bizim taşıya bileceğimiz ağırlık yanlış anlamadıysam. peki bu ağırlığı nasıl 40-50 kiloya çıkarabilicez ?

30 kilo senin taşıyıp yorulmadığın en uç miktar. 30 kilo dolduktan sonra da normal bir şekilde yerden eşya alırsan taşıdığın miktar artıyor. kısacası yorulma sınırın 30 kilo ancak üstünde istediğin kadar eşya taşıyabilirsin. tabii 30 kiloyu geçince karakter hızlı yorulacak, daha yavaş yürüyecek vs. vs.

• 3. gün sonunda kan kaybından öldüm. Biraz şansa öldüm aslında her türlü yiyeceğim, kıyafetim, silahım vardı ama nereden geldiğini görmediğim kurt tarafından yaralandım. Birde önceden acemiliğimden 3 tane bandajı boş yere kullanmıştım. her hangi bir yerde bandaj da bulamadım, kan kaybım durur ümidiyle yattım ve bir daha kalkamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozikaza -- 18 Kasım 2014; 16:32:39 >
  • quote:

3. gün sonunda kan kaybından öldüm. Biraz şansa öldüm aslında her türlü yiyeceğim, kıyafetim, silahım vardı ama nereden geldiğini görmediğim kurt tarafından yaralandım. Birde önceden acemiliğimden 3 tane bandajı boş yere kullanmıştım. her hangi bir yerde bandaj da bulamadım, kan kaybım durur ümidiyle yattım ve bir daha kalkamadım

valla oyunda ilk başta bulup beğenmediğiniz çoğu eşya ileride lazım oluyor. bir şekilde stoklamak lazım.
  • Ates nasil yakiliyor?
  • Türkçe yaması varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zierox

Ates nasil yakiliyor?

survival panelden (tab) start fire butonuna basarak...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.