Şimdi Ara

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.592
Cevap
35
Favori
120.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yerleşik hayat zor gözüküyor hocam ama bilemiyorum. yapımcılar sonsuz bir deneyimden ziyade her an gezmek zorunda olduğunuz bir tecrübe deneyimlettirmek istiyor gibiler. yine de bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

yerleşik hayat zor gözüküyor hocam ama bilemiyorum. yapımcılar sonsuz bir deneyimden ziyade her an gezmek zorunda olduğunuz bir tecrübe deneyimlettirmek istiyor gibiler. yine de bekleyip göreceğiz.

Hımm, bilmiyorum bende severim gezmeyi ama sürekli aynı görünümlü yerler, aynı evler mobilyalar, benzer eşya loot bir yerden sonra sıkıyor.
    Dont Starve gibi mesela...
    Birde karnı doyururken susuyorsun, dinlenirken acıkıyorsun, bu dengeyi bir türlü oturtamadilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çanta kapasitesi çok can sıkıyor. Birde oyunun grafikleri düşmüyor galiba çok kasıyordu bende ve laptop aşırı ısınıyordu bu yüzden silmek zorunda kaldım oyunu.

• Zıplama özelliği gelse güzel olacek

• boyumuzun çok kısa olduğunu düşünüyorum :) çömelince zaten sürünüyor gibi görüş açısı diğer şeyler zamanla düzelecektir ama sanki bu sabit kalacak gibi...
  • %50 indirimde şu an, ben de aldım.
    Ayrıca Hunglasxx çabalarından dolayı teşekkürler; analdığım kadarıyla onun çabaları ile oyuna Türkçe desteği gelmiş, harika olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

%50 indirimde şu an, ben de aldım.
    Ayrıca Hunglasxx çabalarından dolayı teşekkürler; analdığım kadarıyla onun çabaları ile oyuna Türkçe desteği gelmiş, harika olmuş.

Türkçe desteği o getirdi hatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hikaye modu ne zaman gelecek acaba? Böyle amaçsız bir şekilde hayatta kalmaya çalışmak pek sarmıyor da. :D
  • zıplama ve boy konuları çok tartışılan şeyler. bu konuyla ilgili çok fazla şikayet var ve düzelteceklerini sanıyorum.

hikaye modu 2016 ilkbaharı gibi gelecek.

güzel yorumlarınız için de ayrıca teşekkürler. ^^
  • Bende alıcam oyunu indirim bitmeden hayırlısıyla..

Lakin izlediğim videolar da susama olayı pek dengeli değil gibi geldi bana.. Üzerinde bir çalışma var mı acaba? 2 adımda bir susuyordu kız adamın videosunda
  • Bu indirim döneminde aldım, gerçekten oynadığım en güzel survival oyunlarından biri sanırım, üstün körü bakıldığında halbuki o kadar keyif alacağını kestiremiyor insan, oynadıkça kendini sevdiriyor. Çevirmenine de teşekkürler, ilerde Türkçe karakterli font desteği gelir umarım :)
  • oyunu yeni aldım 4 gündür hayattayım . anlamadığım bir şey var kurt ve ayı görünce kaçıyodum.sonra bi baktım onlarda benden kaçıyor.burda bi tuhaflık yok mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil_1

oyunu yeni aldım 4 gündür hayattayım . anlamadığım bir şey var kurt ve ayı görünce kaçıyodum.sonra bi baktım onlarda benden kaçıyor.burda bi tuhaflık yok mu :)

Kolayda yani keşif modunda oynayınca dokunmuyorlar.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    evet öğrendim hemde acı bir tecrübeyle.:))
  • Hikâye modundan önceki son büyük indirimi buymuş. Şuan alanlar sezon 1 e de sahip olacakmış sanırım. Ne dersiniz alınır mi zira rust ile ayni fiyatta yada böyle gerçekçi bir survival var mı öneriniz olan ? Birde hikâyeden ayrı coop gelebilir mi bilgi var mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Hikâye modundan önceki son büyük indirimi buymuş. Şuan alanlar sezon 1 e de sahip olacakmış sanırım. Ne dersiniz alınır mi zira rust ile ayni fiyatta yada böyle gerçekçi bir survival var mı öneriniz olan ? Birde hikâyeden ayrı coop gelebilir mi bilgi var mi.

Oha bunun da sezon sezon yayınlanacağını bilmiyordum hikayenin.
  • http://steamcommunity.com/games/305620/announcements/detail/58909787493713229

Bu duyuruda öyle yazıyor season one story mode denmiş erken erişime sahip olanlara verilecek denmiş sonra alanlar dolayısıyla daha fazla para ödeyecekler ve duyuruda denildiği gibi hikâye modu çıkmadan başka büyük indirim günü yok yani oyunu almanın tam fırsatı ama güvenip alınmalı mı hikâye modu ne kadar oynatır belirsiz.

• oyuna destek için satın aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala senaryo modu eklenmedi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Hala senaryo modu eklenmedi mi?

Hayır

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.