Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
26
Favori
124.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar cihazimizda ekran görüntusunv nasil aliyoruz.markette varmi böyle vygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir sorum olacak fatih beyle telefonla görüştük fakat yapamadık. 1.5.8 güncellemesi yayınlandıktan sonra güncelledim yazılımı fakat kanallarda sinyal yok diye uyarı verdi ve sinyal alamadım hiç. disceq ayarlarını port ayarını denedim ama olmadı bir türlü. Tekrar 1.5.4 yazılımını yükledim sorun düzeldi. aynı sorunla karşılaşan var mı acaba nasıl düzeltebilirim.
  • bloodymoon1907 kullanıcısına yanıt
    selam san tivibucep androıd marketten ındırebılırsın tavsiye ediyorum yurtdısında kullanılabılıyormus buradan satın alıp kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.mehmet.eritir

arkadaşlar bir sorum olacak fatih beyle telefonla görüştük fakat yapamadık. 1.5.8 güncellemesi yayınlandıktan sonra güncelledim yazılımı fakat kanallarda sinyal yok diye uyarı verdi ve sinyal alamadım hiç. disceq ayarlarını port ayarını denedim ama olmadı bir türlü. Tekrar 1.5.4 yazılımını yükledim sorun düzeldi. aynı sorunla karşılaşan var mı acaba nasıl düzeltebilirim.

selam

kanal lıstesını tekrar yukledınızmı ?
  • arkadaşlar TİVİBU CEP uygulamasını GOOGLE MARKETTEN indirip üye oldugunuz paketlere göre sorunsuz kullanabilirsiniz

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI
  • Merhaba
    sizin aradıgınız özelik smart g4 3D özelligi vardır ..
    uydudan 3D açan kanallar İÇİN server cccam almanız lazım

smart g4 ıle uydu harıcınde xbmc de repo ılede 3d

fılm uygulamaları ılede 3d fılm belgesel dızı vs ızlenebılır ..

dıger cıhazlar sadece uydu kanalı ızletebılır ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: h.mehmet.eritir

arkadaşlar bir sorum olacak fatih beyle telefonla görüştük fakat yapamadık. 1.5.8 güncellemesi yayınlandıktan sonra güncelledim yazılımı fakat kanallarda sinyal yok diye uyarı verdi ve sinyal alamadım hiç. disceq ayarlarını port ayarını denedim ama olmadı bir türlü. Tekrar 1.5.4 yazılımını yükledim sorun düzeldi. aynı sorunla karşılaşan var mı acaba nasıl düzeltebilirim.

selam

kanal lıstesını tekrar yukledınızmı ?

Fatih bey sizin vermiş olduğunuz kanal listesini usbden yükledim
  • Fiyat biraznfazka geldi..eski receveri ver kampanyasi var birazndaha indirim olmaz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcaka

Fiyat biraznfazka geldi..eski receveri ver kampanyasi var birazndaha indirim olmaz mi?

selam ne marka cıhazınız var pm atarmısın yada 0534 4067225
  • Fatih bey sağolsun dün dükkanda hem ağırladı hem güzel sohbeti ile beraber g4'ü nasıl kullanacağım hakkında detaylı bilgi verdi. Bugün cihazın kurulumunu yaptım, eski receiver'ımla kıyasladım gerçekten arasında çok büyük fark var. Ip Tv'de büyük kolaylık ayrıca IPTV'nin web arayüzünden düzenlenmeside sizlere kolaylık sağlıyor, yine server kurulumlarınıda arayüzden yapabiliyorsunuz. xbmc'den memnun olmayan arkadaşlar var ise ki pek sanmıyorum,plex media'yı deneyebilirler ücretlidir fakat arayüz olarak bana daha kullanışlı geliyor. Tivibu konusunda Fatih bey'in belirttiği gibi kurulumu yaptıktan sonra tivibu cep üyeliğiniz var ise izleyebilirsiniz sadece web üyeliğiniz var ise izleyemezsiniz.
  • Bende suan kadikoye geldim gorerek aliyorum aksam yorumlarimi yapacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci nurettin -- 11 Nisan 2014; 15:36:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba genel olarak nasıl bir cihaz bende forumda yazacağım millet için ama bilemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sairyakamoz

Acaba genel olarak nasıl bir cihaz bende forumda yazacağım millet için ama bilemedim...

telefon aç anlatayım nevzat
  • slm fatih kardeşim g4 bayagı inceledim tek kelimeyle harika sizin yardım severliginiz o daha harika harbiden güzel makina ben aradıgımı buldum satiş sonrası desteginiz için ayrıca çok teşekkür ederim bir sorum olacak cccam serveri yüledim iki ayrı server var ilisinide yükledim cihazı kapatıp açımca server durduruldu diyor nasıl düzeltebilirim ikinci sorumsa yükledigim serveri kaldırıp tekrer nasıl yüklerim yani kaldıramadım onu da bir ögretirsen sevinirim ayrıca bu 4g i herkese tavsiye ederim kim ne yazarsa yazsın ben gordügüme inanırım tek kelimeyle harika bir cihaz Fatih kardeşimse tam adam gibi adam saygılar
  • İyi günler Fatih bey, g4'e harici diskimi taktım, uygulamalarda ki medya player diskimi görüyor fakat, xbmc diskimi görmüyor
    bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci nurettin

slm fatih kardeşim g4 bayagı inceledim tek kelimeyle harika sizin yardım severliginiz o daha harika harbiden güzel makina ben aradıgımı buldum satiş sonrası desteginiz için ayrıca çok teşekkür ederim bir sorum olacak cccam serveri yüledim iki ayrı server var ilisinide yükledim cihazı kapatıp açımca server durduruldu diyor nasıl düzeltebilirim ikinci sorumsa yükledigim serveri kaldırıp tekrer nasıl yüklerim yani kaldıramadım onu da bir ögretirsen sevinirim ayrıca bu 4g i herkese tavsiye ederim kim ne yazarsa yazsın ben gordügüme inanırım tek kelimeyle harika bir cihaz Fatih kardeşimse tam adam gibi adam saygılar

a.selam tekrar hayırlı olsun

menu uygulamalar ipcam ıcıne gırıp sılmek ıstedıgın sunucu yu secıyorsun menu tusuna basıyorsun edıt cıkıyor sılıyorsun
  • 1 mayısta ÜMRANİYE BEST UYDU SİZLERLE ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: RECORDERX

İyi günler Fatih bey, g4'e harici diskimi taktım, uygulamalarda ki medya player diskimi görüyor fakat, xbmc diskimi görmüyor
    bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

selam
    grubta xbmc kullanan arkadasa sorarmısın ben kullanmadıgım ıcın bılemıyorum

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/
  • her iki forumda da g4 konusunu okuyorum. fikir sahibi olmaya çalışıyorum. ama yorumlar ve sorunlar insanı kararsızlığa itiyor. cihaz hala stabil olamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan1966 -- 15 Nisan 2014; 8:11:37 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.