Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
26
Favori
124.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hatber

Ilginden dolayı teşekkürler bir sorun daha var
    çok oluyor deme ama
    Hybırd durdu yazısı çıkmaya başladı
    Teşekkürler

yıne guncellemeye gırıp kanal yukseltmeye gir 1.sıradakı kanal lıstesı senın canklara gore onu ındır
  • daha güçlü bir cihazın üretilmesi gündeminizde var mı
  • ersindurum kullanıcısına yanıt
    biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu şaka bir yana nasıl güçlü ozellık ıstiyorsun ? daha açık yazarmısın
  • Bu cihaz ilerde güncelleme ile H265 codec desteği kazanır mı ki? Seneye eskimesin yoksa.
  • ilk önce 4K tv alın

TV LERDE 4K yayın başlasın ömrünüz yeterse sonra h 265 ararsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 8 Şubat 2014; 16:48:50 >
  • daha kapsamlı yani remi fazla harddisk takılabilen android yazılımları ve oyunlar için ayrıca kamera sı olan

bu cihaza kamera takılıyormuydu skaype ve facebook için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

daha kapsamlı yani remi fazla harddisk takılabilen android yazılımları ve oyunlar için ayrıca kamera sı olan

bu cihaza kamera takılıyormuydu skaype ve facebook için

1-- ram demişsiniz cihazın sahıbı olmadıgınızı görüyorum

2-- 4 TB SEAGATE KONNEKT ile bugün denedım sorunsuz calısıyor

2-- ANDROID 4 VERSIYONU BINLERCE UYGULAMA YUKLENIYOR bunun ust versıyonu suan yok

3-- KAMERA takılabılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

android yazılımları

selam
    özelden yazdıgınız mesajınıza cevap vereyım

FACEBOOK grubu eklemısısınız kullanan arkadaslarımıza sorabılırsınız

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/

530 tl cıhazın normal fıyatıdır

380 tl elınde 2.el atlanta hdboxı olupta takas yapmak ısteyenler faydalanabılır

oyun yuklenebılır androıdde zaten bınlerce uygulama ıcınde yuzlerce oyunda var tabııkı

30 tl alabılecegınız bır kablosuz mouse ıle daha fazla oynanabılır kaldıramadıgı oyun gormedım ,

cıhaz 3 ay once pıyasaya suruldu bu cıhaz varken yenı bır cıhazın kısa surede verılecegını dusunmuyorum

ayrıca rakıp modeller arasında MODÜL GİRİŞLİ en stabıl sorunsuz destegı olan model budur

MODÜL GİRİŞİ OLAN BAŞKA BİR ANDROİDLİ CİHAZDA PİYASADA YOKTUR .

en az 6ay daha rakıpsız kalacagından emınım ..

cıhazı alma konusundada sunu soylemıstım tekrar edeyım ben daha once evımde 4 sene

atlanta hdbox kullanıp tavsıye ettım halada tavsıye ederım

artık uydu cıhazları hıyrıd 3 fonksıyonlu oldu yanı uydu alıcısı yanında medıa player ve androıd uygulamalara kavustuk

kucuk bır htpc veya 106 ekranda tablet kullanır gıbıyız

normal uydu ıslemlerı yanında ıstedıgınız fılmı ,dızıyı, belgeselı ,yetıskın fılmı ,cızgı fılmı ızlıyebılıyoruz ..

her fıkre sahıp ınsan bu cıhazda kendı ısteklerıne gore kullanabılecegı bır uygulamayı rahatca bulabılır ..

almak ıstersenız veya baska bır sormak ıstedıgınız varsa bana telefon acınız ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 9 Şubat 2014; 20:32:27 >

• arkadaşlar smartbox market yenilenmiş seyirtürk yenilenmiş herkese iyi seyirler
  • üstadım ben seyirtürk'ü yüklüyorum ama uygulamalarda sd bölümünde veya başka bir yerde görünmüyor.tekrar yükle dedigimde download fail diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankaya31

üstadım ben seyirtürk'ü yüklüyorum ama uygulamalarda sd bölümünde veya başka bir yerde görünmüyor.tekrar yükle dedigimde download fail diyor.

mustafa bey seyırturk sunucu urllerı sanırım hata verıyor sabah yıne deneyınız
  • selam

cıhaz hakkında sormak ıstedıklerınızı dırek arayarak veya cıhaz sahıbı arkadaslarımızdan bızzat ogrenebılırsınız

gorusmek uzere
    https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/
  • Fatih bey merhaba bugün öyle makinayı karıştırıken digiturkün uygulaması dilediğin yerde progmanı indireyim dedim
    http://www.digiturkdilediginyerde.com.tr isteyenler linkten kontrol edebilir google olayda uygulama var canlı tv 30-32 yerel kanal lig tv 1 2 3 var
    Digitürk üyesi olan uygulamadan yararlanıyor (tanıdığınız varsa şifresini alıp girebilirsiniz) uygulama ıpaddan g4 de daha iyi çalışıyor denemek isteyenlere tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar.
    cihazı yeni yeni tanımaya başladım ve kendime göre bazı önerilerimi burda paylaşmayı istedim ki ilerde yeni yazılımlarda bunları ekleyebilirler...
    1.açılış uzun sürüyor.dreamboxtan uzun.
    2.açılıştan sonra kısa süre görüntü gidiyor ve tekrar geliyor.nedeni nedir acaba.
    3.OK tuşuna basınca kanal listesinin gelmesi agır ve geç geliyor.acaba cihazda ki diger eklentiler veya uygulamalardan olabilirmi.
    4.uygulamalarda oldugu gibi favorilerdede favori gizleme açma kısa yolu olsa aynı dreamboxta ki gibi iyi olur ve kullanışlı olur kanısındayım.+ 18 kanallarını gizleyip açmak meşakatli.
    5-gizli kanallar açıkken cihazın kapanıp açılmasıyla gizli kanallar aktif kalıyor,unutulunca kötü sonuçlar verebilir.dreamboxta açılıp kapanmada gizli kanallar görünmüyor.bunada bir çare bulunsa iyi olur.
    6.açılış kanalı seçme özelligi olsa iyi olur.cihaz açılıp kapandıgında ayarlanılan kanaldan başlarsa fena olmaz.kaldıgımız kanaldan başlıyor veya hangi favorilerdeyseniz.
    7.yeni favori yapma seçenegini ve yolunu bulamadım ama sanırım vardır.bilen birisi anlatırsa ögrenmiş oluruz.
    8.Wİ-Fİ si 3 mt.mesafede olmasına ragmen stabil çalışmıyor.kopmalar sık oluyor bende kablolu kullanıyorum.fatih beyin açıkladıgına göre modem montajından dolayı oldugunu yeni üretimlerde modemi daha iyi çalışacak bir yerine montaj edilecegini belirtmişti.bu durumda ilk üretimden alanların ve bu sorunu yaşayanların sıkıntılarınıda gidermek için birşeyler yaparlar umarım.

DREAMBOX tan örnek vermem elimde sadece bu cihaz oldugu içindir başka bir duruma çekilmesin.bunlar benim gördügüm ve yazılımla eklenebilecek konular.cihaz genel olarak iyi ve yeni zamanla daha iyide olacaktır...

• cankaya31 C kullanıcısına yanıt
    selam mustafa bey hayırlı olsun

oncelıkle cıhazı kapatma tusundan kapatmayı unutmayın

8 madde yazmışsınız gorunce memnun olmadıgınızı zannettım

1- drembox 500s modelımı kullanıyorsunuz çünkü 800 hd modelı acılısı 4 dakıkadır
    atlanta smart g4 cıhazda androıd işletim sistemı vardır cıhaz acılısında bır cok uygulamaya calısmaya baslıyor
    2 dakıka normal dıye dusunuyorum
    2- hdmı kablonuzu yerın oturtursanız sorun olmaz kutudan çıkan kabloyu kullanalım
    3-evet gereksız uygulamaları bosuna yuklenmıs olabılır kullanmadıklarınızı sılebılırsınız
    ok tusuna basınca 2 sanıyede lıste gelır madem oyle artık fazla ygulama yuklemeden gonderelım sorun olucaksa eger olmasın

4-- kanal lıstesını acınca kanal duzenlemeye gırıp kanala kılıt koyabılırsınız
    suankı ayarda kılıtlenen kanalalr gızlı hale gelır acmak için kurulumdan ebeveyn lıdınden duzeltılır
    kılıtlenen kanalı 4 rakamı gırp acılır mesaketli bır yanı yok
    ya gızlemeyın yada gızlıyorsanız ızlıyecenızde bır kere acarsınız ,,
    5-cevabı verdım butun cıhazlarda ayar bu sekılde oluyor
    6--evet buna katılıyorum açılış kanalı seçme özelligi olsa iyi olur.
    7--pıyasadakı cıhazlarda 8 adet favorı lıstesı varken smart g4 te 18 adet vardır bestuydu musterılerı bu lısteyı verdıgımız ıcın hepsı dolu
    kullanmadıgınız favorı adını degısıp kullanabılırsınız
    8-- aynı oda ıcınde ethernet ile baglanmak daha ıyıdır ama
    wıfı 3 metreden sorun yapmaması lazım

cihaz acılıs kanalı ıcın fıkrınızı fabrıkaya ıletecegım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 12 Şubat 2014; 23:11:36 >

• fatih bey selamlar,öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.
    cihazdan memnuniyetsizligim şimdilik yok,aksine cihaz tv ye smart özelligi katmasından oldukcada memnunum.
    dreambox cihazım 600 pvr idi şimdi kaldırdım ve kutusuna koydum.
    1.açılış için hd cihazım olmadıgı için 600 pvr ile kıyasladım,eger diger hd cihazlar 4 dk.sürüyorsa bu kabul edilebilir seviyede.
    2.hdmı kabloyu kontrol ettim ama kutudan çıkanı degilde (kısa oldugu için)DİGİTÜRKÜN VERDİGİ KABLOYU kullandım.ama birde kutudan çıkanı takıp denerim ve bunuda bildiririm.
    3.kanal listesinin geç gelmesi cihaz yeni açıldıgında oluyor,cihaz bir süre açık kaldıktan sonra bu süre sizin dediginiz gibi 2-3 sn.de geliyor.
    4.gizli kanalların açılıp kapanması konusunda ise 600 pvr de bunu 3 tuşla aktif ve deaftif duruma geçiyor.atlantada bunun yolu uzun.ve bu konudada ısrarcıyım.
    5.cihazda gizli kanallar veya kilitler açıkken cihaz kapatılıp(elektirigini kestigimizde)açıldıktan sonra gizli kanallar halen açık.bunuda kilidi iptal etmedikten sonra cihaz kapatılıp açıldıgında kilitler ve gizlilik aktif olsa iyi olmazmı.
    6.seçili kanal özelliginde hem fikiriz.
    7.favori konusunu buldum.evet seçenek çok.ama dreambox 600 dede sınır yok.hd cihazları bilmiyorum.bu konuda sıkıntı yok.
    8.modem ile cihaz inanın3 mt.de karşı karşıyalar ama kablosuz baglantıda sık sık baglanıyor,kapsama alanı dışında, filan diyor.ben kablo çektim ama böyle bir wi-fi özelligi varken kullanamamak rahatsız edici bir konu.
    acaba bu kablosuz baglanamama sorunu diger kullanıcılardada varmı.

BEN SON OLARAK BU CİHAZ ZAMANLA DAHADA GELİŞTİRİLECEGİNE İNANIYOR VE ŞUAN Kİ CİHAZLAR İÇİNDE ÖZELLİK BAKIMINDAN LİSTE BAŞI OLDUGUNDANDA EMİNİM..

• quote:

Orijinalden alıntı: cankaya31

fatih bey selamlar,öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.
    cihazdan memnuniyetsizligim şimdilik yok,aksine cihaz tv ye smart özelligi katmasından oldukcada memnunum.
    dreambox cihazım 600 pvr idi şimdi kaldırdım ve kutusuna koydum.
    1.açılış için hd cihazım olmadıgı için 600 pvr ile kıyasladım,eger diger hd cihazlar 4 dk.sürüyorsa bu kabul edilebilir seviyede.
    2.hdmı kabloyu kontrol ettim ama kutudan çıkanı degilde (kısa oldugu için)DİGİTÜRKÜN VERDİGİ KABLOYU kullandım.ama birde kutudan çıkanı takıp denerim ve bunuda bildiririm.
    3.kanal listesinin geç gelmesi cihaz yeni açıldıgında oluyor,cihaz bir süre açık kaldıktan sonra bu süre sizin dediginiz gibi 2-3 sn.de geliyor.
    4.gizli kanalların açılıp kapanması konusunda ise 600 pvr de bunu 3 tuşla aktif ve deaftif duruma geçiyor.atlantada bunun yolu uzun.ve bu konudada ısrarcıyım.
    5.cihazda gizli kanallar veya kilitler açıkken cihaz kapatılıp(elektirigini kestigimizde)açıldıktan sonra gizli kanallar halen açık.bunuda kilidi iptal etmedikten sonra cihaz kapatılıp açıldıgında kilitler ve gizlilik aktif olsa iyi olmazmı.
    6.seçili kanal özelliginde hem fikiriz.
    7.favori konusunu buldum.evet seçenek çok.ama dreambox 600 dede sınır yok.hd cihazları bilmiyorum.bu konuda sıkıntı yok.
    8.modem ile cihaz inanın3 mt.de karşı karşıyalar ama kablosuz baglantıda sık sık baglanıyor,kapsama alanı dışında, filan diyor.ben kablo çektim ama böyle bir wi-fi özelligi varken kullanamamak rahatsız edici bir konu.
    acaba bu kablosuz baglanamama sorunu diger kullanıcılardada varmı.

BEN SON OLARAK BU CİHAZ ZAMANLA DAHADA GELİŞTİRİLECEGİNE İNANIYOR VE ŞUAN Kİ CİHAZLAR İÇİNDE ÖZELLİK BAKIMINDAN LİSTE BAŞI OLDUGUNDANDA EMİNİM..

mustafa bey

gizli kanalın açılması için menü kurulum ebeveyn şifresine girip kutucugu kaldırıyorsunuz

cihazınızı KAPATMA TUSUNDAN KAPATMA MENUSUNDEN KAPATINIZ dırek fısı cekersenız cıhazınıza zarar verebılır ..

ve verdıgınız komutları kayıt etmez

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 14 Şubat 2014; 17:41:30 >

• arkadaşlar marketteki seyirtürk uygulaması sunucudaki sorundan dolayı ındıremeyenler lınkten ındırıp flash ıle yukluyebılır

http://smartboxmarket.com/g4/apk/SeyirTURK_1.0.apk
    http://smartboxmarket.com/g4/apk/SeyirTURKno_1.0.apk
  • Yabancı Dizi İzle HD güncel yabancı dizilerin oldugu bir stabil uygulamadır TAVSİYE EDERİM

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 14 Şubat 2014; 16:43:09 >
  • fatih bey,cihazı kumandadan kapatıyor ve fişini çekiyorum.kumandadan kapatmaya özen gösteriyorum.
    ebeveyn kilidinden kapatıp açmak daha kolay oluyor teşekkür ederim.
    cihaz açıldıktan sonra görüntü20-25 saniye sonra ekran kararıyor 5 saniye sonrada görüntü geliyor.sizin verdiginiz kutudan çıkan hdmı kablo ilede denedim aynısı yine oldu.
    bu görüntü gidip gelmesi çok rahatsız edici bir durum degil ama tüm cihazlarda oluyorsa sorun yok,eger benim gibi birkaç kişide ise bir çözüm bulunmalı neden oluyor diye.kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.