Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
26
Favori
124.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://update.atlanta.com.tr/manuel/1_UYDU_ALICILARI/SMART-G4/USB_VERSION_NAND_FLAS/

yuklemeden önce kanal vedıger yedeklerınızı alınız yazılım yuklemesınde uygulamalarınız sılınır ;

1-Gelişmiş kanal listesi güncellendi.
    2-Gelişmiş kanal listesinde destekleyen kanallarda alt bölüme epg ve zaman akışı geldi.
    3-EPG bölümünde uzun epglerde 3 saniye akışı geldi.
    4-Servis İD eklendi.
    5-Ses barı 0-30 olarak yeniden yapılandırıldı.
    6-TRT hd paketi ilk ses problemi düzeltildi.
    7-Bilgilendirme mesajı bölümü eklendi.
    8-Astra 19E 12070 tp arama sorunu düzeltildi.
    9-Filbox smit chip modüldeki bazı kanallarda ses sorunu düzeltildi.

• arkadaşlar
    temız tamırsız 2.el 1.sene garantılı

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-2.el__isp44655377
  • innosat durdu hatası verdi cihaz tvmavi ekran oldu cihazı tekrar başlat dedim şimdi tekrar tekrar başa dönüyor bi açılamadı cihaz şimdi ne yapmalı 3-3-1 yaptım olmadı 2,2,1 yaptım olmadı yardım edecek birisi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baron1111

innosat durdu hatası verdi cihaz tvmavi ekran oldu cihazı tekrar başlat dedim şimdi tekrar tekrar başa dönüyor bi açılamadı cihaz şimdi ne yapmalı 3-3-1 yaptım olmadı 2,2,1 yaptım olmadı yardım edecek birisi varmı?

13 Mayıs 2015; 16:00:27
    ÇÖKMEYEN SMART G4 KURULUMU

Selam arkadaşlar bende smart G4 kullanıcısıyım son 1 ayda 15-20 kere çökme oldu akşam işten eve gelince ilk iş yeniden kurulum yapmak özellikle kurulum yapıp google play store yükledikten sonra sizlerinde bildiği hata mesajları kitlenmeler başıma geliyordu.Biraz araştırdım SD KART'la kurulum yapınca çökme olayının ortadan kalkıyor.

SD KART kurulumu için gerekli olan malzemeler :)

1 adet SONY 94 MB SF-8UX MARKALI sd KART (Ben bimeks'in internet sitesinden satın aldım 39 TL) başka marka olursa mutlaka 8 gb ve 90 mb yazma hızı olmalı daha düşük olmuyor.

1 adet (1gb veya 2gb veya 4gb veya 8gb veya 16gb veya,32gb....) USB bellek (bilgisayarda fat 32 format atılmış olucak.)

www.atlanta.com.tr sitesinde bulunan DESTEK-GÜNCELLEME DOSYALARI-UYDU ALICILAR-SMART G4- USB VERSİYON SD KART- ITS40BR_v205_full_for_sdcard_solution.zip dosyasını bigisayarınıza indirin ve zipli dosyayı açın içinde bulunan NTOBE-S_UPGRADE.BIN dosyasını USB belleğinize kopyalayın.

Şimdi smart g4 cihazınızın adaptör fişini çıkarın cihazınız kapalı iken SD kartı cihaza takın USB belleğinizide cihazdaki her hangi bir USB portuna takın.

Adaptör fişini takın ve hemen kumandanızın mavi tuşuna basılı tutun.Yükleme ekranı gelecek ve siz (1) ile işlemi onaylayınız veya onay gerektirmeden kendisi yüzde yüz yükleme ekranına gelip yüklemeyi tamamlayıp cihaz kendisi kapanıp açılacak.

Cihaz açıldıktan sonra kumandanızın açma kapama tuşuna basarak cihazı kapatın ve USB BELLEĞİNİZİ ÇIKARIN SD KART TAKILI DURSUN.Tekrar kumandadan cihazı açın ve hemen kumandanızın kırmızı tuşuna basılı tutun RECOVERY EKRANINA GELİCEK.

Şimdi sırasıyla Kumandadan 2 numaralı tuşa basın(Factory reset)

Sonra Tekrar 2 numaralı tuşa basın.(Erase all data)

Karşınıza 1-yes 2-no gelecek siz 1 yani yes diyeceksiniz.

Wiping all of data... YAZISI KARŞINIZA GELECEK.

Bu yazıdan sonra Data wipe complete Restart now ? yazısı gelicek bunada 1 yani yes diyiceksiniz ve cihaz yeniden başlıyacak.

Cihazınıza daha önce kurduğunuz gibi kanal kurulumu ve gerekli programları google play store, dizitv,iptv,ligtv ve benzeri kurun.

Cihazınızı kapatıp açın yeni android sürümüne geçicek işlem bu kadar. Tüm Smart G4 kullanan arkadaşlara çökmeyen günler kolay gelsin :)

NOT: BU İŞLEMLERDEN SONRA KARTINIZI KESİNLİKLE CİHAZDAN ÇIKARMAYINIZ.HER HANGİ BİR
    NEDENDEN DOLAYI KART ÇIKARSA CİHAZ İNGİLİZCE OLARAK BÜtüN VERİLER SİLİNMİŞ ŞEKİLDE
    AÇILIR.KARTI TEKRAR TAKIP CİHAZI BAŞLATTIĞINIZDA HER ŞEY GERİ GELİR.

SONY 94 MB SF-8UX SD KART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 28 Mayıs 2015; 0:20:46 >

• Deneyelim bakalım inşallah çökme sorununa çare olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitaf73 -- 29 Mayıs 2015; 22:13:29 >
  • Selam arkadaşlar. Bende bu veya mini olan modelinden almayı düşünüyorum. Bu cihazın miniye göre tek artısı modül olması mı? Başka bir artısı var mı? Birde aon yorumlarda sürekli problemleri okuyorum, işin aslı gözüm korktu. Zira bozulursa işimiz zor. Kıbrısta yaşıyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

arkadaşlar
    temız tamırsız 2.el 1.sene garantılı

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-2.el__isp44655377

guncel
  • yukarıda nalatıldığı gibi sd kart yaptım ama yine çok sık ve neredeyse her kanal geçişinde sinyal yokyur veya ses/ görüntü yoktur ekranı geliyor. ne yapabilirim.
  • çanak anten ve kablo sorunu olabilir.
  • fulliptv uygulaması hakkında bilginiz varmı?
  • abtani A kullanıcısına yanıt
    o uygulama paralı ıptv uygulamasıdır ıstersen xtream codes ıptv yukle
  • teşekkürler,kim satacak
  • aynı anda sadece uydu alıcısını değiştirip denediğimizde sıkıntı yok görüntü var geçiş iyi. smart g4 'de belli bir süre seyredince yine sorun olmuyor fakat cihaz ilk açıldığında oluyor, uyku durumunda açınca yine olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DANİAL

yukarıda nalatıldığı gibi sd kart yaptım ama yine çok sık ve neredeyse her kanal geçişinde sinyal yokyur veya ses/ görüntü yoktur ekranı geliyor. ne yapabilirim.

Ben anlatıldığı gibi yaptım, önerilen sd kartı kullandım. Sürekli çöken cihazım, aşağı yukarı 3 haftadır hiçbir şekilde bir sorunla karşılaşmadım. Sizin kablo ve diseqlerde sorun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

o uygulama paralı ıptv uygulamasıdır ıstersen xtream codes ıptv yukle

Cihazda gunceleme yaptim. Internette gezerken birden ekranda su hatayi verdi. Malesef Inosathybird durdu. Yardim lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar ikinci el g4 smart ci modelinden almak üzereyim.
    alacağım arkadaş cihazda hafıza probleminden bahsetti. kendisinin cihazı hafıza kartı ile kullandığını bana cihazı öyle vereceğini ama istersem servise yollayıp bu sorunun da halledilebildiğini söylüyor.
    Bu işin doğrusu nedir beni bi aydınlatabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacit

selamlar ikinci el g4 smart ci modelinden almak üzereyim.
    alacağım arkadaş cihazda hafıza probleminden bahsetti. kendisinin cihazı hafıza kartı ile kullandığını bana cihazı öyle vereceğini ama istersem servise yollayıp bu sorunun da halledilebildiğini söylüyor.
    Bu işin doğrusu nedir beni bi aydınlatabilirmisiniz.

duzgun kapatmazsanız cokabılır hafıza kartı takmıs cokme sorununu gıdermıs
  • bu ürünün alternatifi var midir? iptv ve yüksek kalite film için kullanacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ip tv yi araştırdım ama tam olarak ne işe yaradığını anlamadım.Ben size ne için almak istediğim yazayım siz bana ona göre yardımcı olursanız sevinirim.
    Şu anda peşin ödediğim bir yıllık paketli digitürk kullanıyorum. Bu ay tahattüm bitecek.
    History chanell
    İngiltere primer ligi ni seyretmek istiyorum.
    Iptv ler bunu ücretsiz mi yapıyor?
    Yoksa sadece amaç tv da multimedia içeriklere mi erişmek?
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    ıptv kısaca uydudakı yayını canak olmayan yerlerde

sınırsız ınternet baglantınız ıle ızlenebılmesıdır

dıgıturke bılme kac tl verırken ıptvlerden bunu beklemenız manıdar yanı tabıı kı bunu bır yayınlayan var

sızden bır ucret talep edıcekler
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.