Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.106
Cevap
26
Favori
124.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://update.atlanta.com.tr/manuel/1_UYDU_ALICILARI/SMART-G4/USB_VERSION_NAND_FLAS/

bu yazılımı cıhaz acılırken mavı tusa basılıp tutup yukleyın cıhaz acılınca fabrıka ayarına donun

kanal lıstesını yukleyın

4 uydu sıralı kanal lıstesı

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/1629580527277665/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 11 Nisan 2015; 21:06:55 >

• update error (code 45)
    hatası verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

update error (code 45)
    hatası verdi

farklı usbden tekrar denersın ustat sorun yok
  • Akşam deneyeceğim.Sonucu yazarım.Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sorunum çözüldü eskisindende iyi oldu desem yeridiz iyi günler

• yazılımı dediğiniz gibi farklı usb ile attım,fabrika ayarlarına geldim.Kendim kanal arama yaptım.Kanallarda sinyaller seviye kalite %90 -100 arası iken bir bakıyorum %0 -%0 gösteriyor.Sonra geliyor.Başka uydu cihazları taktım(atlanta hdbox) dahil sorun olmadı.Sanırım santrali(ASTRACOM) beğenmedi.
  • Merhabalar. Bu ürün dikkatimi çekti ve alabileceğim cihazlar arasına aldım, araştırma aşamasındayım. HB'de birisi wifi'li modelinin bir işe yaramadığını, ethernet ile bağlantıyı tavsiye etti. Kullanan arkadaşlar bu fikre katılıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

Merhabalar. Bu ürün dikkatimi çekti ve alabileceğim cihazlar arasına aldım, araştırma aşamasındayım. HB'de birisi wifi'li modelinin bir işe yaramadığını, ethernet ile bağlantıyı tavsiye etti. Kullanan arkadaşlar bu fikre katılıyor mu?

merhaba
    wıfı cıhazın altında olsa bıle sınyal kaybı olur
    en ıyı hızı ethernet ıle alırsınız

wıfı antenı ılk cıkan modellerde alta takıldıgından dolayı cekım kuvetı pek ıyı degıldı onu soylemek ıstemısler

alırken wıfı ıle kullanıcagınızı belırtırsenız yenı wıfı anten takılı gonderırız

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-G4-Android-Full-Hd-Uydu-Alici__isp20224239

• arkadaşlar dizicu2 yenı surum smart markete eklenmiş
  • selam arkadaşlar yaklaşık 6-7 aydır sorunsuz kullandığım cihazımı uyku moduna alınca bi daha kumandadan açılmamaya başladı. Prizden çekip takınca açılıyor artık. Eskisi gibi açılması için ne yapmak lazım bi ayarı varmı acaba
  • basıt kumandadan kapat ile kapatıp fısını cekersen sorun yapmaz
  • fatih kardeşim dediğinizi yaptım olmadı. Saat gibi çalışan cihaza nazar değdi valla. Uyku modundan sonra cihaz kilit vaziyette.....başka bir öneriniz varmı...
  • 2yukarıda 5 subattaki mesajımda 2.02 yazılımı paylastım onu yukleyın
  • yazılım atmadan başka türlüsü yokmu bunun. Çünkü o zaman kanallar gidecek tekrar uğraşmam lazım. Bide cihaz açıkken yeşil ışık yanıp sönüyor sürekli sorun yokken sedece yanıyordu galiba onu farkettim
  • Arkadaşlar Digiturkplay "dizi" bölümünde yabancı dizi izlemek istediğimiz zaman veya "yabancı filmlerde" yine film izlemek istediğimiz zaman konum hatası alan ve bu nedenle de izleyemeyen var mı benim gibi? Teşekkürler. (Maçlarda veya canlı tv kanallarında sorun yok)
  • Romeogucci R kullanıcısına yanıt
    ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 3 Mart 2015; 17:18:12 >
  • Romeogucci R kullanıcısına yanıt
    menu
    kurulum
    konum bılgısı kutucugunu ısaretledınızmı ?
  • İşaretli Fatih Hocam. Digiturkplay' i kaldırdım geri yükledim, Google Play Store' u yükledim, Google Play üzerinden en son sürümü kurdum, makinayı fabrika ayarlarına aldım bir türlü olmuyor. "Konum uyarısı" ile başlayan hemen ardından "Hata Kodu 1004" uyarısı ile biten ve Digiturkplay Ana Menüye dönen ilginç bir durum. Web üzerinden veya iPad' den yabancı dizileri, filmleri falan izleyebiliyorum ancak Atlanta üzerinden bir türlü olmadı.
  • Fatih bey merhaba birşey sormak istiyorum. Atlanta smart g4 kullanıyorum xbmc de film izlemek için i media player i değiştirmek mümkün mü? Mümkünse nasıl yapacağımı paylaşırsanız sevinirim.saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: ooopsss

Fatih bey merhaba birşey sormak istiyorum. Atlanta smart g4 kullanıyorum xbmc de film izlemek için i media player i değiştirmek mümkün mü? Mümkünse nasıl yapacağımı paylaşırsanız sevinirim.saygılarımla...

merhaba
    pphammer ustat bunu bılır
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.