Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
26
Favori
124.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    minide melez cihazdir yani
    fullhd uydu alıcı
    media player
    android isletim sistemi
    bu modelde 3usb girisi ve modul girisi farki vardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 26 Eylül 2014; 11:36:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Hybrid demek melez demek tir
    minide melez cihazdir yani
    fullhd uydu alıcı
    media player
    android isletim sistemi
    bu modelde 3usb girisi ve modul girisi farki vardir

İlk çıkan yani mini olmayan modeli 4.2.2 ye güncelleyebiliyoruz o zaman.

Modül içermesi, 3 USB olması ve Klavye kumandası ile birlikte gelmesi artı yönleri. Hepsiburada 80 lira çek ve axess ile 500 TL alışverişe 25 lira chip para kampanyası birleşince bana 395 liraya gelecek. Bu nedenlerle bu modele yöneldim. Ama miniye göre eski model olması beni düşündürmüyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

540 p bile 7-8mb takılarak izlerken, 720p 1080p yi 3mb te izlemek adam 320 kb/sn down yapıcak ayrıca 50gb akk kotası zaten ip tv nin içine eden bi özellik! 144p kare kare çamurdan hallice izlerim derseniz sorun yok...türkiyenin altyapısı ıp tvye uygun değil!! gözünüz bozulur.!!! altyapı çoğu yerde berbat!,.en az 16 mb sağlıklı hız yada fiber lazım sağlıklı bitrate için kesintisiz görüntü için..

Bu cihazı bilmemde arkadaşım bende eski Atlanta hdbox var 720 P filmleri ip tv'den 3MB hız ile kırk yılda bir indiriyor yazısı çıkarak canavar gibi izliyorum.
    Ha şu vardır bana gönderilen yayının bitratesi düşüktür falan onu bilmem ama şunu bilirim indirdiğim 720P filmler gibi görüntüler, arada kötü çıkmıyormu tabii çıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• meryduransu M kullanıcısına yanıt
    ben indiremesin demedim ama saatlerini alır donar durur ikide bir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ben indiremesin demedim ama saatlerini alır donar durur ikide bir..

Dedim ya bu cihazı bilmiyorum evimdeki Atlanta da bahsettiğiniz şey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı yeni aldım uydu bilgim iyidir merkezi sistemde kullanmıyorum ama bu cihazda uydular arası sinyal problemi yaşıyorun. Bütün çanaklarım ayarlı kafayı yiyecem en sonunda. sıralamam TÜRKSAT -23.5 astra - astra 19.2- hotbirt
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmanken

cihazı yeni aldım uydu bilgim iyidir merkezi sistemde kullanmıyorum ama bu cihazda uydular arası sinyal problemi yaşıyorun. Bütün çanaklarım ayarlı kafayı yiyecem en sonunda. sıralamam TÜRKSAT -23.5 astra - astra 19.2- hotbirt

nasıl bır problem yasıyorsun kafayı yemene gerek yok

turksat
    hotbırd
    astra 23
    astra 19 sırasıyla tak

guncellemeden ınterntten kanal lıstesı ekle

astrayı 3 numaraya yerlestır canakyakı dıseqclerı bu sekılde tak

astra 23 ıcın kanal arama yaptınmı tamamdır
  • bu ürünü almayı düşünüyorum da wi-fi çekimi hakkında olumsuz yorumlara rastladım.bu konuda bilgi verirseniz şimdiden teşekkürler.
  • KESRİYE K kullanıcısına yanıt
    Modemle tv arasi ne kadar ?

• 10 m kadar
  • bu cihaza yazılımla ileride pip özelliği gelir mi acaba?
  • Arkadaşlar bu ürünü buradan alsam Almanya dada kullanabilir miyim. 2 ay sonra almanyaya yerleşme planlarım var ve ebay.de, amazon.de de baktığımda bu ürünü bulamadım. O yüzden buradan alıp götürmek istiyorum ama buradaki gibi yıllık üyelik ödeyip herkanalı izleyecek şekilde kullanabilirmiyim bilemiyorum.
  • Ben cihazi sanirim begenmedim, umarim iade alirlar.

- Goruntu kalitesi vasat, bir turlu ayarini tutturamadim. Hd olmasina ragmen keskinlik yok.
    - dsmartta sifreli kanal uyarisi aliyorum, kapatip tekrar acinca ancak duzeliyor.
    - 4 uydu bagli, bazen turksatta sinyal yok hatasi aliyorum. 5 senelik receiverda boyle bir hata yoktu.
    + uygulamaları guzel, ozellikle klavyeli kumandasi muthis.
    + ccam hizli, takilma yok.
    + menuleri guzel tasarlanmis
    + kullanimi kolay ve zevkli, cok cok fazla program ve genisleme olanagi mevcut.
    -

Simdilik incelemelerim bunlar. Dsmart modulum olmasa belki iade etmeyebilirdim cihaz guzel ancak bana uygun olmadi.

• ekomeko E kullanıcısına yanıt
    ccam calısmıs demısın demekkı hotbırd astrada uydularında sorun yok
    dsmart turksatta canagı ınce ayar yaptırırsan sorun gıder
    ve 1 57 yazılımı dsmart modullerde sorunsuz calısır

fırmayı arasanız sızı yonlendırırler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KESRİYE

bu cihaza yazılımla ileride pip özelliği gelir mi acaba?

androıd oldugu ıcın ılerde bır uygulama yazılırsa olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KESRİYE

10 m kadar

alırsanız bana soyleyın 15 dsb anten monte ettırırım rahatlıkla çeker
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

Arkadaşlar bu ürünü buradan alsam Almanya dada kullanabilir miyim. 2 ay sonra almanyaya yerleşme planlarım var ve ebay.de, amazon.de de baktığımda bu ürünü bulamadım. O yüzden buradan alıp götürmek istiyorum ama buradaki gibi yıllık üyelik ödeyip herkanalı izleyecek şekilde kullanabilirmiyim bilemiyorum.

uydu antenı yoksa bıle ıptv uzerınde yerel spor vs kanalları ızlıyebılırsınız

uydu antenı olursada hotbırd astra ızlenebılır
  • fatih bey cevaplarınız için teşekkürler.son olarak görüntü kalitesi (sd-hd) hakkında da bilgi verirseniz memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: mrmanken

cihazı yeni aldım uydu bilgim iyidir merkezi sistemde kullanmıyorum ama bu cihazda uydular arası sinyal problemi yaşıyorun. Bütün çanaklarım ayarlı kafayı yiyecem en sonunda. sıralamam TÜRKSAT -23.5 astra - astra 19.2- hotbirt

nasıl bır problem yasıyorsun kafayı yemene gerek yok

turksat
    hotbırd
    astra 23
    astra 19 sırasıyla tak

guncellemeden ınterntten kanal lıstesı ekle

astrayı 3 numaraya yerlestır canakyakı dıseqclerı bu sekılde tak

astra 23 ıcın kanal arama yaptınmı tamamdır

fabrika ayarlarına döndüm sıkıntı halloldu fatih bey şu ana kadar görüntü ayarlarını pek beğenmedim belki ayarı yapadım tek dert o

• kolay gelsin arkadaşlar. bende smart g4 normali var ama bi türlü bluetoothu aktif edemiyorum.acıyorum kapalı konuma geciyor hemen. yardımcı olabilirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.