Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
26
Favori
124.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne sacmaliyorsun sen forumda onerilen ve sevilen 2 modelede bir haftadir saldiriyorsun birde kalkmis alintilayip laf atiyorsun baska forumda olsa zaten 3 defa uyarip banlarlar burada bir anama kufretmediginiz kaliyor fahia fiyatmis
    hadi ordan senin onerdigin bir seye yaramayan yumatu spark 400 tl alintitiyalip durma bir dahada muhatap olma nash

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allaha sukur hicc satis kaygim yok
    Hic bir zaman olmadi hicbir zamanda olmuyacak guler gecerim

• janjarre kullanıcısına yanıt
    Jan jan zaten paylasimi yapan benim mesajlarimi takip eden sizsiniz

takipe devam baska isin yok zaten

ne kin varmis arkadas kının bıtmıyor

1 senedir lafi cikaramadin h

ve tabııkı cıhazı kullananlar gelıcek yorumlarını yazıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 16 Haziran 2014; 17:52:11 >
  • merhaba

cihazı aldım ancak Fatih beyden almadığım ıcın bana olan tutumunu beğenmedım cihaz güzel bana göre ederi 350 tl

zaten Esnaflığı herkes yapamaz

Firma yetkilisi olarak nitelendirilmişssiniz bence atalantanın bunu düşünmesi gerekli

misal siz bana ılımlı ve olumlu yaklaşım sağlasaydınız benım evıme gelip gören arkadaşlarımı size yönlendirecektim ancak

sizin tavrınız yüzünden hepsiburada dan alın dedım kurulumlarına da ben yardım ettım.

bilmem size bu ne kazandırdı ne kaybettirdi.

olumsuz etkılerı kavgacı cevaplarla değil kendinizin eksik bir yönünüz olarak alabilirseniz hayatta başarıya daha çok yaklaşabilirnisiz.
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Fatih bey keşke cihazı almadan önce sizinle tanışsaydım... Ben bu cihazı elektronik marketten aldım... Şehir değiştirdiğim için bu şekilde kaldım... Sizde bu kanalları açabilecek server bilgisi var mı çünkü makinayı aldığımda açıyordu... Ne bilim makinanın atlanta g4 işletime göre serverı var mı? nerden bulabilirim... bu konuda yardımcı olursanız sevinirim... İnternette baya araştırdım ama bulamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thegrafiker01

Fatih bey keşke cihazı almadan önce sizinle tanışsaydım... Ben bu cihazı elektronik marketten aldım... Şehir değiştirdiğim için bu şekilde kaldım... Sizde bu kanalları açabilecek server bilgisi var mı çünkü makinayı aldığımda açıyordu... Ne bilim makinanın atlanta g4 işletime göre serverı var mı? nerden bulabilirim... bu konuda yardımcı olursanız sevinirim... İnternette baya araştırdım ama bulamıyorum...

kusura bakma forumu kırlettıklerı ıcın goremedım 05344067225 ararmısın
  • Ben boyle bir cihaz gormedim ve galiba goremeyecegim de evimde tablet vardi bakmiyorum bilgisayari acmiyorum bu cihaz onlarin devrini kapatti artik tv bile seyretmiyorum bu cihaz herseye yetiyor
    Birde aldigim kisi ilgi ve alakasi 24 saat kesintisiz olunca super oluyor herkese tavsiye ederim fatihe tesekkurlerr

• Selamlar,

Cihazı yaklaşık 1,5 ay önce N11.com üzerinden satın aldım. Kıstaslarım şunlardı:

1- Aylık bir paket üyelik ödemek istemiyorum. (Digiturk...vs)
    2- Evin balkonunda veya çatısında çanakla uğraşmak istemiyorum.
    3- Netten istediğim film dizi ...vs indirmeden izlemek istiyorum.

2 sene önce evlendim ve 1,5 ay öncesine kadar HDMI'dan laptop bağlayarak yayın, dizi, film ...vs kullandık. Ama en sonunda sıkıldık. (Kablolar, yok klavye, yok pc işyerinde kaldı, yok HD bağlamak için ayrı kablolar... vS) (Birde laptop pahalıdır ATLANTA SMART G4 ucuz)

Cihazın Android tabanlı olması ve kasmaması en büyük avantajı. Hem ip tv yi kullanarak anlık kanalları ve Türkçe filmleri hemde Digiturk Play veya TVyo gibi uygulamalarla kaçırılan dizileri izleyebiliyorum. HD diziizle vb gibi programlarla yabancı dizi takibi yapabiliyorum. 1 TB harddisk bağladım film izleme işini oraya aktardım. Yazlığın kameralarını istediğim zaman görebiliyorum. Yemeksepeti tarzı uygulamaları rahat kullanabiliyorum ...vs

Bunlara ek olarak istersem çanak bağlatıp uydudan kanal açabileceğim ama daha gerek duymadım.

Cihaz iyi olmasına karşın direkt almamın nedeni teknik destek kısmı. Valla Fatih beyi tanımam ama her soruna çözüm bulması, olumlu veya olumsuz çözüm bulma ısrarı direkt almama neden oldu.

• beyler bir sukunet lütfen cihazı alıp kullananlar yorum yazsın lütfen kullanmayanlar yada daha önce kullanmamışlar lütfen yorum yapmayın cıhaz çok iyi bir cihaz tablet pc gibi herkesin beklentisini kesinlikle cvp verir....

saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

beyler bir sukunet lütfen cihazı alıp kullananlar yorum yazsın lütfen kullanmayanlar yada daha önce kullanmamışlar lütfen yorum yapmayın cıhaz çok iyi bir cihaz tablet pc gibi herkesin beklentisini kesinlikle cvp verir....

saygılarımla.

kullanmamış olanlar zaten yorum yapmıyorki yurt dışındaki emsallerine gore oldukça pahalı diyor, ve deme özgürlüğüde var ben görüntü kalitesine brişey demedim ama next machine 3d elime geçti şahsen beğenmedim 150 tl lik neta sd de çok daha iyi...cihazın hadi türkiyedeki yüksek vergileride katsan ederi 300-350 tl filan max..bu cihaza 500 tl ben şahsen vermem o praraya daha prof bi cihaz alırım...herkes düşüncesini yazmakta özgür konu kimsenin tekelinde olamaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Haziran 2014; 18:03:58 >

hayırlı olsun alan arkadaşlara cihazı kötüleme gibi bir derdimiz yok ama 500 eşiğindeki bir fiyat bu cihazlar için çok pahalı..umarım nextstar ve atlata daha uygun fiyatlara çeker...ben next machine 3d kullandım beğenmedim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Haziran 2014; 18:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

hayırlı olsun alan arkadaşlara cihazı kötüleme gibi bir derdimiz yok ama 500 eşiğindeki bir fiyat bu cihazlar için çok pahalı..umarım nextstar ve atlata daha uygun fiyatlara çeker...ben next machine 3d kullandım beğenmedim ...

next machine 3d zaten android degil linuxta degil sadece pip ozellıgı bıraz dıgerlerınde ayrılıyor

ucuz cıhazda gelıyor merak etme elı kulagında
    cortex işlemci aynı motor....çinden alan arkadşımında taktım zaten birebir benzer sd görüntü logolar bulanık..ali chipset den iyide sti veya broadcom dan çok uzak sunny 1600-17000 serisi mstar havası verdi zaten kardeş firma...renkler şişrme caf caf..yapaylık var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Haziran 2014; 19:01:27 >
  • ARKADAŞLAR

FREE İP TVLER 990 küsür OLMUS ADULT HARİÇ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 16 Haziran 2014; 20:20:44 >

• fatih akın kullanıcısına yanıt
    insanları işiyle aşagıla sonra bey demiş bak sen bey ol ben amele olayım

12 senedir alnımın teriyle çanak montajı ve ayarı yapıyorum hiçte zoruma gitmez aksine çok hoşlanıyorum

güçümün yettigi kadarda bu işi yapmaya devam edecegim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 17 Haziran 2014; 13:24:54 >
  • Burası fena karışmış, hani bir laf var zenginin malı züğürdün çenesini yorar tam o olmuş. Fiyat ile ilgili yorum yapmak anlamsız, uygun geliyorsa alırsın gelmezse almazsın bu kadar basit. Ama vay efendim sizi kazıklıyorlar, emsalleri şu kadar vs vs. Bunlara ne gerek var ki ? Yorum yapacaksan cihazın teknik özekllikleri, performansıyla ilgili deneyimlerini paylaş. Mesela ben yaklaşık 2 aydır cihazı kullanıyorum, uydu alıcısı olarak herhangi bir eksisine raslamadım, görünü kalitesi ve kanal geçişleri sıkıntısız. Cihaz hem uydu alıcısı hem medya player hem de smart tv özelliklerini barındıran bir ürün olarak lanse edilip satılıyor, ama iş medya player ve smart tv olayına gelince deyim yerindeyse sınıfta kalıyor. Yazılım güncelleme ile bu sorunların düzeltileceği söylense de pek tatmin ettiğini söyleyemem. Sonuçta yazılım bir yere kadar donanımın eksiğini kapatabilir, gerisi sadece züğürt tesellisi olur anca.

Son olarak filbox CI modül ile ilgili problemin yazılımla giderileceği bilgisini hem Filbox hem de Atlanta' dan teyit ettim. Şimdilik bekliyorum bakalım zaman bize ne gösterecek.

• DrSallaso kullanıcısına yanıt
    yorumun için teşekkurler

yalnız medya player olarak bütün videoları açmaktadır ac3 ve dts dahil

yukarıdakı mxplayer ve codec dosyasını verdim nasıl yüklenicegini anlattım

smart tv olarakta androıd 4 ıle bınlerce uygulama yuklenır

xbmc ıle derın denız ne ıstersen ızle

neyı yapamadıgınızı soyleyın yardımcı olalım

fılbox modul satan firmada sorun var deneme ıcın verdıklerı modullere göre bakınca sorun yoktu

piyasaya surduklerı modul baska cıp olunca yazılımı yapılıyor haftaya çıkar

çıkıncada cihazınızda otomatıkman yeni yazılım bulundu yaar yüklersiniz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrSallaso

Burası fena karışmış, hani bir laf var zenginin malı züğürdün çenesini yorar tam o olmuş. Fiyat ile ilgili yorum yapmak anlamsız, uygun geliyorsa alırsın gelmezse almazsın bu kadar basit. Ama vay efendim sizi kazıklıyorlar, emsalleri şu kadar vs vs. Bunlara ne gerek var ki ? Yorum yapacaksan cihazın teknik özekllikleri, performansıyla ilgili deneyimlerini paylaş. Mesela ben yaklaşık 2 aydır cihazı kullanıyorum, uydu alıcısı olarak herhangi bir eksisine raslamadım, görünü kalitesi ve kanal geçişleri sıkıntısız. Cihaz hem uydu alıcısı hem medya player hem de smart tv özelliklerini barındıran bir ürün olarak lanse edilip satılıyor, ama iş medya player ve smart tv olayına gelince deyim yerindeyse sınıfta kalıyor. Yazılım güncelleme ile bu sorunların düzeltileceği söylense de pek tatmin ettiğini söyleyemem. Sonuçta yazılım bir yere kadar donanımın eksiğini kapatabilir, gerisi sadece züğürt tesellisi olur anca.

Son olarak filbox CI modül ile ilgili problemin yazılımla giderileceği bilgisini hem Filbox hem de Atlanta' dan teyit ettim. Şimdilik bekliyorum bakalım zaman bize ne gösterecek.

dünyada milyonlarca insan yarısından daha ucuza alırken senin ülkende 2-3 katı fazla fiyatına alman koymuyor yani ilginç bir yaklaşım firmaya 4-5 katı kazandırmak istiyorum ben bu işte gönüllüyüm diyosan no problem..insanlar bu ülkede parayı kolay kazanmıyor !! refah seviyeside güllük gülüstanlık değil! ben çok zenginim hayrına veriyorum dersen oda senin özgürlüğün! kim karışır! kardeş insanları fakir diye aşağlama özgürlüğün yok ama?...ayrıca evimde 600 tlik giga plus da var alman malı cortex işlemcili cihazlara 10 basar...450-500 tl civarı ona verceğime biraz daha katar onu alırım..kendi fikrim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Haziran 2014; 18:08:45 >

• kerım bır defa 2 defa 3 defa yazdın cıvık tadı vermeye basladın bana sarman bıttı
    kullanıcılaramı saldırmaya basladın ınsanları tahrık edıp konuyu kırletmeyın

bıss modul ccam gırısı olmayan cıhazlarla garantısı servıs destegı olmayan cıhazlarla

atlantayı kıyaslamazsın

androıdlerden gırdın gıga reklamı yapmaya basladın admın admın degılkı mesele derın

atlanta smart g4 gıga ya on basar

kullanıcılar yazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 17 Haziran 2014; 18:45:23 >

özür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Haziran 2014; 20:33:14 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.