Şimdi Ara

Apple Tv İçerik Yüklenirken Bir Hata Oluştu Tekrar Deneyiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bu aralar Apple'a nazar değdi bizim evdeki. Bu sefer Apple Tv ile Film izlemek istedik ilk defa. Kiraladık film ki şöyle oldu kredi kartı bilgimizi doğruladık daha sonra bir yükleme yapılırken hata oluştu. Sonra çekmedi sandık bir başka filmde denedik daha sonra itunes storedan baktığımda iki filminde kiralama ücretini çekmiş. Tekrar tekrar denedin filmi çal/oynattan her seferinde içerik yüklenirken bir hata oluştu Tekrar deneyiniz diyor. Yabancı forumlarda bahsetmiş birkaç kişi dolby digitali kapatın çözünürlüğü standart yapın diye ama hiç bir faydası olmadı bunların. Apple Tvnin güç kablosunu çıkarıp taktım wifiye tekrar kapatıp bağlandım. Sinyal gücü 5 dişten 4 olarak gözüküyor ki normal internette film izlerken herhangi bir sorun olmadı.Nasıl bir çözüm olabilir bilgi verebilirmisiniz. İtunes kimliğim ve bolge secımım Türkiye.

• Aynı sorunları yaşıyorum. Sebebi apple son güncellemeler ile (ios7 appletv güncellemesi) ile tüm cihazlarını rezil etti. Applele devri kapanıyor. Kullanıcılar kaçar funları kalır geriye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.