Şimdi Ara

En yetkili isim açıkladı: Apple Store İstanbul, Ocak 2014'de açılıyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
8.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple store açılsın tr ye 2 sene sonra falan birkaç tane daha mağaza açsa operatörler rekabete girer eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık açılsın bu mağaza türkiyede ıphone kullanıcıları türkiyedeki dandik operatörlerin getirdikleri cihazları almak zorunda kalıyorlar cihazda sıkıntı çıkıncada servisten rapor tutulup cihaz değişiyor ama 1 ay cihazsız kalınıyor yasa gereği ıphone nerden alınırsa alınsın 1 ay içinde sıfırıyla değiştirilmek zorunda şu an türkiye için apple destek ekibi de kuruldu bakalım dandik operatör firmaları bu cihazı satabilecekmi ben şahsen artık zorlu centera kurulacak cihazlardan alırım hiç olmazsa kafam ağrımaz aşağıda yazılan yorumlara baktım cihaz çok pahalı diye gücü yetmeyen almasın bu cihazı kimseninde zoruna gitmesin borusuna gitsin bu cihazı alamayan kullanmasınıda bilmiyor demektir

• Operatörler artık liste fiyatının üstünde değilde kontrat ile satışları cazip&hesaplı kılsalar iyi olucak.
  • Gel artık vicdansız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatta nasl bi değişiklik bekliyorsunuzki? apple.com da 2149 TL iphone 5s ... Magazada olsa olsa ucuz görünsün diye 1999 lira yaparlar

Bence apple türkiyeye fabrika açsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 23 Kasım 2013; 14:35:31 >
  • Bu mağzanın açıl tarihi belli oldumu?

Ben Amerikadan Iphone 5 almıştım, ama cihaz sorunlu. Ekranın sol tarafında yukarıdan aşağıya olmak üzere 2 tane kırmızı çizgi çıkıyor. Bariz bir hata bu. Ama cihazı Amerikadan aldığımız için hiç birşey yapamıyoruz. Son zamanlarda da şarj olmamamaya ve açılmamaya başladı. Açılır açılmaz götürmek istiyorum. İnşallah değişim yaparlar. Okadar para verdik yazık günah.

• benim tahminim ocak ayında da açılması zor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu mağzanın açıl tarihi belli oldumu?

Ben Amerikadan Iphone 5 almıştım, ama cihaz sorunlu. Ekranın sol tarafında yukarıdan aşağıya olmak üzere 2 tane kırmızı çizgi çıkıyor. Bariz bir hata bu. Ama cihazı Amerikadan aldığımız için hiç birşey yapamıyoruz. Son zamanlarda da şarj olmamamaya ve açılmamaya başladı. Açılır açılmaz götürmek istiyorum. İnşallah değişim yaparlar. Okadar para verdik yazık günah.

Garantiniz bitene kadar açılmayacak olursa apple tr müşteri hizmetlerini arayın. Garanti süresi içinde sorun oluştuğu için mağaza açılana kadar garantinizi uzatıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu mağzanın açıl tarihi belli oldumu?

Garantiniz bitene kadar açılmayacak olursa apple tr müşteri hizmetlerini arayın. Garanti süresi içinde sorun oluştuğu için mağaza açılana kadar garantinizi uzatıyorlar

Var mı gerçekten böyle garanti uzatma?

• Apple store tr sanirim ocak ta da acilamayacak..

• Açılmasa daha iyi Türkiye'de ki hemen hemen tüm teknoloji şirketleri zarar açıklayıp çıktılar.

Sanırım sadece mediamarkt şu an için iyi gidiyor.

Eğer o da çıkarsa benim bildiğim batı kaynaklı teknoloji şirketi kalmayacak.

Çin kaynaklılara ise birşey olmaz daha da artabilirler :)
  • Aldigim bilgilere gore nisan basina ertelenmis arkadaslar

• Vay arkadaş , ne Store'ymiş be.

• yürüyen merdiven olmazsa sıkıntı yaşarlar istanbulda , herkes engelliler yaşlılar için ayrılan asansör sırasına girer .

açılış için indirim yaparlarsa aşağı düşüp sakatlanma rekoru kırarız
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Yok artık ya
  • Yüreğinizi serin tutun ;)

• online store geldi ya o yeter. Herşeyi aldık zaten (rMBP, apple TV, time capsule, magic mouse, wireless klavye).
    Oraya da açılınca gezinti amaçlı gideriz artık
  • Açılmazz
  • bim in içine açlmamış mıydı. yanlış mı hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady

quote:

Orijinalden alıntı: kadirgumusay

http://9to5mac.com/2013/10/10/apples-first-retail-store-in-turkey-set-to-open-in-istanbul-in-january/ Buyrun en saglam kaynaklardan haber. :)

Kaynak: Donanımhaber :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.