Şimdi Ara

EĞER KIVANÇ TATLITUĞ LİSE ARKADAŞINIZ OLSAYDI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
5
Favori
10
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer bu tv de gordugumuz yakisiki\guzel insanlar aslinda sizin okul,is arkadasiniz olsaydi bu kadar hayranlik olusturabilirlermiydi ?

Atiyorum kivanc tatlitug sizin lise arkadasiniz olsaydi,hic meshur olmasaydi bizim gibi; lisedeki kizlar simdi oldugu gibi deli divane olurnuydu? Yoksa bu ilgi biraz sohretle mi alakali ?
  • Katılıyorum kardeşim.
  • hayır olmazdı kanka ayrıca o kıvanç'a aşırı sinirliyim elimde olsa öldürecek durumdayım benim hatunla reklam filmi çekmiş ya la
  • Şöhretle alakalı kesinlikle ama çıktığı falan olurdu kendi çevresinde
  • Kıvanç T. kadar yakışıklı bi arkadaşım var ve gerçekten onunla yolda yürürken anlıyorum tipin farkını.. Çocuğa sevgilisinin yanındaki kızın laf attığını gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

hayır olmazdı kanka ayrıca o kıvanç'a aşırı sinirliyim elimde olsa öldürecek durumdayım benim hatunla reklam filmi çekmiş ya la

hiç sorma yav
  • Bu Kıvanç Tatlıtuğ niye bu kadar abartılıyor onu da anlamış değilim. Tamam yakışıklı olmasına yakışıklı Allah var yukarda lakin, Mehmet Günsür bile bu adamdan daha yakışıklı ve karizmadır bence.
  • Meshurluk onu daha taninmis ve cekici yapiyor
    Ancak unsuz olsa da cevresinde bir suru kiz olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athletico dé Madrid .10

Meshurluk onu daha taninmis ve cekici yapiyor
    Ancak unsuz olsa da cevresinde bir suru kiz olurdu.

++++

Şöhret de bir yere kadar. Adam yakışıklı yani elbette yine biçok kişi hayran olurdu
  • Kedi ciğer olmasın be abi gerek yok... Adamın tipi güzel ünlü olmasa bile her 10 kişiden 7'si bakar erkeklerde dahil...
    Gençlik yıllarında bir fotoğrafını buldum mesela o yıllarda bu adamın dışarda gezdiğini üni okuduğunu düşün.

• Hocam dediginiz illa dogru, allah vergisi var ama sonucta yapilan bakimlar, makyajlar, kendi yaptigi sporu, surekli fit kalmasi, muhtesem giyinmesi de bu sohrette etken. Ama ne biliyim meshur olmasa, oyle sokakt goren kizlari bayiltmaz.yani millet bi bakar en fazla.
  • Kıvanç Tatlıtuğ ile okul arkadaşyım. bknz. Kültür Üniversitesi Uzaktan gördüm 1-2 kez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhar adam

Hocam dediginiz illa dogru, allah vergisi var ama sonucta yapilan bakimlar, makyajlar, kendi yaptigi sporu, surekli fit kalmasi, muhtesem giyinmesi de bu sohrette etken. Ama ne biliyim meshur olmasa, oyle sokakt goren kizlari bayiltmaz.yani millet bi bakar en fazla.

Hocam inanmazsınız ama günde 10 yada 15 kızla otobüste v.s gülüşüyorum hani tanışsam işi bitiricem neredeyse tipimde ortalamadır avatardaki benim işte... Tip önemli hemde çok ve el kol hareketleri de...

Ama kıvança her türlü bakarlar hatta ona kızlar teklif eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Kıvanç Tatlıtuğ ile okul arkadaşyım. bknz. Kültür Üniversitesi Uzaktan gördüm 1-2 kez.

Anlaşıldı, adam erkekleri bile etkiliyor
  • quote:

Kıvanç Tatlıtuğ ile okul arkadaşyım. bknz. Kültür Üniversitesi Uzaktan gördüm 1-2 kez.

Peşinden " kıaaaanç nabeeeer" diye koşan kızlar var mı hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Kedi ciğer olmasın be abi gerek yok... Adamın tipi güzel ünlü olmasa bile her 10 kişiden 7'si bakar erkeklerde dahil...
    Gençlik yıllarında bir fotoğrafını buldum mesela o yıllarda bu adamın dışarda gezdiğini üni okuduğunu düşün.

Hâlâ üniversite okuyor. Üniversite arkadaşım aram yok ama sık sık görüyorum. TV'de olduğu kadar havalı değil, yakışıklı mı; evet ama abartıldığı kadar biri değil. Gerçek hayatta birçok kez gördüğüm için diyorum, diğer şekilde adamın hakkını yemeyeyim, iyi adamdır vesselam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Peşinden " kıaaaanç nabeeeer" diye koşan kızlar var mı hocam.

Hocam dusunsene senin hoslandigin kesistigin kizlar gozunun onunde kivaaancc diye kosuyor pesinden adamin
  • giyinmeyi biliyor, saçı sakalı kendine yakışanı biliyor, ses tonuda gayet güzel, kendine bakıyor, sarışın mavi gözlü. bide böyle baby face de değil ha erkeksi, daha ne olsun?
    her ortamda dikkatleri üzerine çekerdi, sokaktaki her kız en az 1 kez bakardı. (hatta erkeklerde dahil)
  • aynı ünide aynı bölümdeyik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Kedi ciğer olmasın be abi gerek yok... Adamın tipi güzel ünlü olmasa bile her 10 kişiden 7'si bakar erkeklerde dahil...

Hâlâ üniversite okuyor. Üniversite arkadaşım aram yok ama sık sık görüyorum. TV'de olduğu kadar havalı değil, yakışıklı mı; evet ama abartıldığı kadar biri değil. Gerçek hayatta birçok kez gördüğüm için diyorum, diğer şekilde adamın hakkını yemeyeyim, iyi adamdır vesselam.

Ben sadece tipine göre ele aldım karakterini bilemem zaten takip etmem kıvanç tatlıtuğu sadece adını ve simasını biliyorum...

İyi adamsa allah yolunu açık etsin ne diyelim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.