Şimdi Ara

Guinness: 'GTA V, 24 Saatte 11.2 Milyon Sattı'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Ulaşılması güç bir rekora imza atan Grand Theft Auto V'in yaptıkları, Guinness tarafından tescillendi. İş resmiyete binince, daha fazla detay ortaya çıktı.

Guinness'ten gelen raporlara göre Grand Theft Auto V, çıktıktan sonraki 24 saat içerisinde tam 11.2 milyon adet sattı. GTA V, 24 saat içerisinde Take Two'ya 815.7 milyon dolarlık gelir kazandırdı.

Her ne kadar veriler net olsa da, Take Two sözcüsü Gamespot'a yaptığı açıklamalarda "Rapordaki veriler Guinness'e ait, Take Two tarafından yayınlanmış resmi veriler değil." cümlesine yer verdi.

• ön siparişler dahil mi bu rekora

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ama online da adam bulmaya gelince sıkıntı.. :D onlıne sorunlar olsun olmasın demıyorumda niye online da adam bulma sistemi çok yavaş..

• diyer oyun firmaları ne kıskanmıstır be :) bide pcye çıksaydı hayırlısıyla ps3 te bitirdik bide pcde bitirek :D

• Son gelen güncellemeyle gta online giriliyo çoğu şeyde düzelmiş artık karakterlerimizde silinmiyo rahatlıkla oynuyorum ps 3 de şimdiden ev araba garaj aldım online modu çok güzel yanlız girerken biraz yavaş girmesi kötü olmuş.

• Şükürler olsun sonun da oynamaya başladım. verdiğim paranın kuruşuna helal olsun.uzun zamandır ilk defa keyifli bir oyun oynuyorum. Adamlar sonuna kadar hakediyor.
  • Birisi Rockstar'ın para içinde yattığı GIF'i koysun buraya

• "Rapordaki veriler Guinness'e ait, Take Two tarafından yayınlanmış resmi veriler değil." bu açıklamayla daha az kazandıklarını iddaa edicekler bunu belli ettiler daha az vergi vermek için nede olsa amerikan hükümeti şu sıralar ekonomik olarak kaynak arayışında
  • konsolu olan herkez mutluka alır bu tamamlandıktan sonrada pcye çıkar pcde çok satılmıyor yinede 5 milyonda pcye satar rekor üstüne rekor kırar daha çok

• Guinness: 'GTA V, 24 Saatte 11.2 Milyon Sattı'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 9 Ekim 2013; 12:33:53 >

• İnanılmaz rakamlar bunlar.
  • pcye çıksa bu kadar satmazdı adamlar işini biliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.