Şimdi Ara

Sony, giyilebilir ekran modeli HMZ-T3W'nun ön siparişine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, giyilebilir ekran modeli HMZ-T3W'nun ön siparişine başladı

Sony tarafından geçtiğimiz IFA 2013 fuarında tanıtılan giyilebilir ekran modeli HMZ-T3W'nun ön siparişine başlandığı açıklandı.

İçerisinde yer alan iki adet 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde OLED ekran ile takıldığı zaman kişilere 19 metreden 750-inç boyutunda bir ekranın izlendiği hissini sağlayabilen Sony HMZ-T3W, üç boyut desteğini de bünyesinde barındırıyor. Ayı zamanda üzerinde 7.1 kanal surround ses sağlayabilen bir kulaklık yer alan ürün, bilgisayar, oyun konsolu, tablet ya da akıllı cep telefonlarına bağlanabiliyor. Özel aparatı ve Lityum-iyon bataryası ile 3 saat kablosuz, HDMI bağlantısı üzerinden ise 7 saat kullanım deneyimi ortaya koyabilen giyilebilir ekran, gövde yapısı sayesinde kafaya rahatlıkla takılabiliyor ve uzun kullanımlarda rahatsız etmiyor. 

Daha önceki jenerasyona oranla daha iyi bir seçenek olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Sony HMZ-T3W, 999$ fiyat etiketiyle Amerika merkezli olarak ön siparişe açılmış durumda. Ürün hakkında hazırlanan tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

• Bağla konsola,ac gta 5 i bak keyfine derdim ama bizim ulkede bu cihaza 999$ verecek kisiler sayili. O yuzden baska ulkeler icin iyi,bize gore cok luks bir alet olmaktan oteye gidemez.
  • şu gözlüklerden çok almak istesem de denemeden alınamayacak bir şey olduğu için bir türlü alamadım.
  • Oyun oynamanın yanısıra hep sinemaya gittiğimde " şu ekranda ne maç izlenir he" hayalimi gerçekleştirirdim güzel bi deneyim olurdu. Amerika vatandaşı olsaydım.
  • su cihazi bi denemeyi cok istiyorum, gercekten merak ediyorum nasil bir goruntu sunuyor...
  • Bune yaa ? HMZ-T1W 1280X720 Diye üzülüğ neyse 2 yi bekleyeyim demiştim , 2 de 1280x720 çıktı diye kahrolup 3 ü beklerim demiştim , e 3 de 1280x720 çıktı. Neyapıyo bu sony anlamadım. Teknoloji aynı niye sayılarla oynayıp piyasaya sürüyorki .
  • Biraz daha şık olabilirmiş nerdeyse kafayi kapliyor neredeyse
  • http://www.btsony.com/asp/product/2853/Sony-HMZ-T2-Kisisel-3D-Goruntuleyici

t2 nin fiyatı 2200tl
    artı t2 den ekstra bir yanı yok gibi
  • Bunun eski versiyonunu kullandım ama kullanım rahatlığı beş para etmez o kadar rahatsız ediyorduk 10dk kullanamadım
  • F.E.A.R.2 bunla güzel oynanırdı zamanında.. yada doom 3... 3 boyut desteğiyle de muhteşem bir deneyim yaşatabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

F.E.A.R.2 bunla güzel oynanırdı zamanında.. yada doom 3... 3 boyut desteğiyle de muhteşem bir deneyim yaşatabilir..
    Gözü nasıl bir şekilde odaklıyor o da önemli, film izlemek gibi uzun kullanımlarda gözü iyice bozmasın da.
  • Alınası.
  • Biraz hafifletmişseler, artık bir iki saat sonra burnunuz ağırmıyorsa,
    Parası olan arkadaşlara tavsiyemdir, bunu alıp Zengin olmanın farkını ve keydini yaşayın. şiddetle Tavsiye ederim.
  • 2250 ye çok pahalı 3D olmasa fiyat 500 TL olsa.

Kulaklıklar bile 50TL 1000lerce TL ye kadar.
  • parası olanın kaçırmaması gereken bir alet. fiyat olarak şimdilik tuzlu :)
  • oculus rift çıkacakken ölü doğmuş bir cihaz bence
  • Sony satılmasın diye yapmış galiba bu cihazı. Bu özelliklere bu fiyat korkunç yani. Piyasadan haberleri yok herhalde. Böyle giderse batanlar kervanına katılacaklar gibi görünüyor.
  • Bunda korku filmi izlemek veya korku oyunu oynamak ne fena olurdu be Düşünsenize bağıran karı çıkıyor ama kaçacak yer yok, göz mahkum
  • Sanal gerçeklik (böyle isimlendirildiğinden emin değilim) olayı da varsa alınır. Örneğin buna göre dizayn edilmiş bir fps oyunundayız ve kafamızı çevirdiğimizde sanki gerçekten oyunun içindeymiş gibi görebiliyoruz. Mouse ile değil de kafamızın hareketi ile etrafımıza bakabiliyoruz. Çok güzel olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadric

Sanal gerçeklik (böyle isimlendirildiğinden emin değilim) olayı da varsa alınır. Örneğin buna göre dizayn edilmiş bir fps oyunundayız ve kafamızı çevirdiğimizde sanki gerçekten oyunun içindeymiş gibi görebiliyoruz. Mouse ile değil de kafamızın hareketi ile etrafımıza bakabiliyoruz. Çok güzel olabilir.
    T3 ne zaman Türkiye'ye gelecek? Bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.