Şimdi Ara

Razer Deathadder 2013 İnceleme ~6400 DPI Oyuncu Faresi~ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
12.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mouse terleme yapıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Razer'ın DA V2 de aldığı en büyük eleştirilerden birisi de terleme yapması oldu, DA 13 te bu durumu düzelttiler ve bu konuda şikayet kalmadı gibi.
    Ama sanırım benden kaynaklanıyor bazen hafif bir ter izi oluyor farenin üstünde onun haricinde terleme yaptığını söyleyemem.

• ynal kullanıcısına yanıt
    Hocam suan 10 TL'lik sıradan bir fare kullanıyorum. Tamamen plastik olduğu için elim cok çabuk terliyor ve farenin üstündeki ter katilasiyor. Hiç sevmediğim bir olay olduğu için sorayim dedim. Bende deathadder almayi düşünüyorum.

• Ben epey bir fare kullandım şuana kadar ki en mükemmel farem. Terleme konusu biraz kişisel bir durumolduğundan kesin bir yargıda bulunamayacam ancak yüzey materyali ve şekli oldukça ergonomik.

Peki hocam teşekkür ederim yardımların için. Deathadder ve goliathus fragged speed ikilisinde karar kıldım.

• Mükemmel ikili olurlar.

Hocam birde goliathus mouse padlerin eski ve yeni versiyonları var sanırım. Acaba hangisinin yeni versiyon olduğunu görsel atarak söyleyebilir misiniz?

Teşekkür ederim hocam.
  • Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle konu için inceleyen arkadaşa teşekkürler, 10 aydan beri Razer Deathadder 2013 Edition Mouse kullanıcısıyım. Gerçekten palm grip tarzında mouse tutuyorsanız, alabileceğiniz en ergonomik mouse'ların içinde ilk 3 sıraya kesinlikle Razer Deathadder 2013 girecektir. 10 aydır kullanmama rağmen üzerinde ne bir çizik, ne bir malzeme aşınması ne de başka bir şey var ki mouse'u biraz harsh kullanan birisiyim.

Yalnız böyle bir mouse alıyorsanız, cimrilik etmeyin ve güzel bir mousepad alın. Steel Series QcK+ Fnatic Edition bir mousepad ile beraber kullanıyorum Deathadder'ımı ve oldukça memnunum.

Not: Soracağınız sorularda ben de yardımcı olabilirim, böyle bir durumda haberdar et özelliği ile beni mentionlarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Echosm -- 5 Mart 2014; 22:16:27 >
  • Arkadaşlar ebayde deathadderın pcbang version adında bir sürümü satılıyor bileniniz vardır, satıcıya sordum neden ucuz diye, dpi 3500 yerine 1800 yapılmış(ben 1450dpi ile oynuyorum), yan tuşları yok(benim mouseumda var ama hiç kullanmıyorum) kutusu kendi kutusu yerine linkteki kutuda gönderiliyor, internette bir videoda da razer simgesinin yanıp sönmediği sadece yandığı görülüyor, toptancıymış bunlar ve PC cafeler için üretiliyormuş, bu ürünü satan epey satıcı var, Kore' de tüm satıcıları, kullanan var mı acaba?
    http://www.ebay.com/itm/Razer-Death-adder-Gaming-Lazer-Mouse-PC-Bang-Internet-Cafe-Edition-NEW/281136726692?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.RVI%26ao%3D1%26asc%3D20635%26meid%3D5277599365319407054%26pid%3D100033%26prg%3D9200%26rk%3D0%26rkt%3D4%26sd%3D281136726692

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Türkiye de satılan Black Edition'un biraz daha kırpılmış versiyonu:
    https://www.sanalmarketim.com/razer-deathadder-black-edition-3500-dpi-gaming-mouse/p_34020/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Türkiye de satılan Black Edition'un biraz daha kırpılmış versiyonu:
    https://www.sanalmarketim.com/razer-deathadder-black-edition-3500-dpi-gaming-mouse/p_34020/

Hocam kullandınız mı bilmiyorum ama asıl merak ettiğim şey bu mouse un standart versiyondan ergonomik olarak ve materyal kalitesi olarak farkı var mı?

Ben kullanmadım ama yakın zamanda forumda önerdiğm bir arkadaş aldı, nickini bulamadım. Malzeme kalitesi olarak fark olduğunu sanmıyorum aynı mat yüzey kullanılmış, ergonomi açısından hiç fark yok zaten. Ama Black Edition da ışıklandırma yoktur.
  • quote:

Ben kullanmadım ama yakın zamanda forumda önerdiğm bir arkadaş aldı, nickini bulamadım. Malzeme kalitesi olarak fark olduğunu sanmıyorum aynı mat yüzey kullanılmış, ergonomi açısından hiç fark yok zaten. Ama Black Edition da ışıklandırma yoktur.

Zaten ışık olup olmaması çok önemli değil, bende G300 var, hep ledler kapalı kullandım ve makroları hiç kullanmadım, ama youtube da bunun 1 tane videosunu buldum, ordakinde ışık vardı ama sürekli yanıyordu. G300 e göre boyutları nasıl? Malum hiç bir yerde açmıyorlar kutuyu, teşhirde de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 5 Mart 2014; 22:51:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Boyutu ortalamanın biraz üzerinde. İncelemede belirtmiştim zaten, benim orta boyutta bir elim var ve elime tam oturuyor.
    Zaten sağ el için üretilmiş piyasadki en ergonomik fare diyebilirim.
    Boyun kaç hocam? Elin büyük mü?
  • quote:

Boyutu ortalamanın biraz üzerinde. İncelemede belirtmiştim zaten, benim orta boyutta bir elim var ve elime tam oturuyor.
    Zaten sağ el için üretilmiş piyasadki en ergonomik fare diyebilirim.
    Boyun kaç hocam? Elin büyük mü?

Boyum 173 cm, elimde orta parmağımın ucundan bileğime kadar 18-19cm, sence bana uygun mu hocam?

Hocam farenin boyu yaklaşık olarak 13 cm dir. Normalden biraz büyük sayılır, ama benim elim hemen hemen seninki kadar ve ben gayet rahat ediyorum kullanırken.
  • quote:

Hocam farenin boyu yaklaşık olarak 13 cm dir. Normalden biraz büyük sayılır, ama benim elim hemen hemen seninki kadar ve ben gayet rahat ediyorum kullanırken.

Teşekkürler hocam ilgin için. Ben lol-dota ve fps tipi oyunlar oynuyorum, bu tür oyunlarda seni memnun eder dersen alıcam

Rica Ederim.
    Bu fare tam aradığın faredir diyebilirim bahsettiğin oyunlar için en doğru seçim olacaktır. Altına da iyi bi pad alırsan güçlü bir silahın olur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.