Şimdi Ara

Yurtdışı tablet almak isteyen, tabletler arasında kararsız kalanlar buyursun. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
189
Cevap
5
Favori
7.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam görsel olarak aynı görünseler de m8 ve m8pro 9.4 inç m8hd ise 10.1 inç. Yani o bulduğunuz kılıf uymaz.
    Bu arada yeni bir youtube videosu buldum. İlgilenenler şuraya tıklayarak izleyebilir.

Şu da incelemenin ikinci kısmı...

Bu da antutu testi

Bu arada benim de çok hoşuma gittiğini eklemem lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 31 Ekim 2013; 1:48:09 >

• Hocam öncelikle böyle faydalı bir konu açtığınız için size teşekkürederim. Bende yurtfışından(Buycoins) tablet alacağım ama 3 model arasında kaldım, tableti internete girmek oyun oynamak ve film izlemek için alacağım ayrıca herhangi bir sıkıntı yaşadığımda kullanan arkadaşlardan teknik yardım alabileceğim bir tablet olsun istiyorum, siz hangi tabelti tavsiye edersiniz ekran 10 inç olmalı (bunların dışında herhangi bir tablette olabilir)

Cube U30GT2
    http://www.buyincoins.com/item/26552.html

PiPO Max M9pro RK3188
    http://www.buyincoins.com/item/34707.html

HYUNDAI T10
    http://www.buyincoins.com/item/27797.html

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    güzel paylaşım olmuş testlerde güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memetrix

Hocam öncelikle böyle faydalı bir konu açtığınız için size teşekkürederim. Bende yurtfışından(Buycoins) tablet alacağım ama 3 model arasında kaldım, tableti internete girmek oyun oynamak ve film izlemek için alacağım ayrıca herhangi bir sıkıntı yaşadığımda kullanan arkadaşlardan teknik yardım alabileceğim bir tablet olsun istiyorum, siz hangi tabelti tavsiye edersiniz ekran 10 inç olmalı (bunların dışında herhangi bir tablette olabilir)

Cube U30GT2
    http://www.buyincoins.com/item/26552.html

PiPO Max M9pro RK3188
    http://www.buyincoins.com/item/34707.html

HYUNDAI T10
    http://www.buyincoins.com/item/27797.html

3 tabletide kullandım. Cube u direk eliyorum. Hyundai T10 güzel bir tablet ama 3g li oldugundan pasaport kaydı yapmalısınız ki 3g sinide kullanmayacaksanız hiç anlamı yok. Ama oyun vs icin tavsiye ettiğim bir tablet değil. Pipo max m9 pro harika bir tablet tam anlamıyla fiyat + performans ürünü fakat kara olmayısı hoşuma gitmiyor. Pipo M6 pro da gayet güzel bir tablet 9.7 ama bir çok 10.1 den daha büyük gözüküyor. Pipo M8 HD den konuşuyorduk bizde tam size göre 10.1 ekrana sahip. Bana kalsa ben Pipo M7 pro alırdım. Pipo m9 pro nun aynı özelliklerine sahip hem kare hemde tam ideal boyutta 8.9. Bende senin gibi 10.1 diye tutturmuştum ilk kez tablet alırken. Sonra gördümki aslında çok gereksiz bir boyut. Sonraları 9.7 nin bile büyük geldiğini fark ettim. Ben yaşadıklarımı aktardık. Artık top sende ;)

• 1000 tl param var bana bır tablet tavsıyesınde bulunabılırmısınız ,

Kullanım amacı ; Yapay kalplıyım , hastanede sureklı yatıyorum can skıntısı cok oluyor maluım arkadaslar; ekran kalıtesı , batarya ömrü ram en az 2 gb ve en önemlisi benim için depolama alanı.Yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur edıyorum....

Tablet bılgısayar Windows modellerındende olabılır arkadaslar tabı RT olmayanlardan (exe kurulabılenlerden)
  • oktay_kacmaz kullanıcısına yanıt
    o fiyata neden notebook düsünmüyorsun üzerine 200 tl daha koysan iyi bir notebook alırsın yahut şöyle bir ürün işini görür tahminimce.

İNCELEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLStyLe -- 31 Ekim 2013; 19:08:39 >
  • CooLStyLe kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ne demek. Bu arada oktay arkadaşıma ben ramos i9'u a önerebilirim yeni favorilerimden biri. Hem 8.9 hem gayet güzel ve performanslı bir tablet. En azından videolarda öyle görünüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    nedemek :)
    Hocam senin fikrin ne intel işlemcili tabletler hakkında? Alınmalı mı? Denenmeli mi?

ben atom işlemceyi pek hoş bulmuyorum sanırım intel ellerinde kalan atom işlemcileri tablet şeklinde oteliyor bize.
    Demek bir tek ben öyle düşünmüyormuşum bu konuda büyük ölçüde katılıyorum bu yorumuna.
    Belki geliştirilmiş bir atom işlemcidir diye düşünüyordum ama neyini geliştiricenki sonuçta atom işlemci bu yaklaşık 6 senedir netbooklarda evirip çevirip yerleştirdikleri işlemci değilmi ?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 31 Ekim 2013; 23:12:37 >
    Bilmiyorum hocam da videolardaki performansı bayağı iyi çift çekirdekli olmasına rağmen. Antutu'nun ne kadar güvenilir olduğu tartışılır ama ramos i9 antutu'nun yeni versiyonunda fhd ekranla 20.000 üzerinde puan almış... Bence yabana atılacak bir işlemci değil... Nemek lazım, ne de olsa yılların inteli ne kadar berbat olsa da adamlar kaç yıldır işlemci üretiyorlar. Ben mi çok iyimserim bu konuda anlayamadım...Lavaboo hocam da size katılmış...

Ama yinede tecrube etmeden önyargılı olmamak lazım diyerek bu yaptığım yorum dolayısıyle pekte iç açıcı bir yorum yapmamış hissiine kapıldım nedense.
    Videosunda izlediğim kadariylede yağ gibi de kayiyor cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 31 Ekim 2013; 23:57:32 >
  • lavaboo kullanıcısına yanıt
    Bana rk3188'den daha güçlü gibi geldi videolarda ama denemeden konuşmak sıkmak olur. Tek kıstasımız antutu şimdilik ve rk3188'den daha iyi puan aldığı kesin...

Evet 26bin küsür gördüm videoda , bu skorda boru diil yani
    O dediklerine göre eski antutu skoru. Antutu'nun yeni versiyonunda 20.000 küsur puan alıyormuş o da gayet iyi... Bir de başımıza lenovo yoga tabletler çıktı. Pil ömrü olarak hayalini kurduğum tablet gerçek olmuş sanki...

O zaman ben demekki yeni antutuda yaptım m6 yı normal modda 19bin küsür almıştı
    İyi almış o da... Normal mod dediğiniz 1600x1200 oluyordu herhalde değil mi?

• bunun eski atom işlemcilerle alakası yok, yeni gelen 4. nesil işlemcilerle beraber çıktı...

http://ark.intel.com/products/70100/Intel-Atom-Processor-Z2580-1MB-Cache-2_00-GHz
  • niyatovic kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Sanırım belirtiğiniz gibidir en iyisi bir adet alıp denemek yeni nesil atom işlemcili bir cihazı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.