Şimdi Ara

Galaxy Note 8.0 WiFi sürümü Android 4.2.2 güncellemesi almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Galaxy Note 8.0 WiFi sürümü Android 4.2.2 güncellemesi almaya başladı

Samsung'un yılın ilk aylarında pazara sunduğu Note serisinin 8 inçlik üyesi Galaxy Note 8.0, Android 4.2.2 güncellemesi almaya başladı.

Güncelleme hem Ayarlar menüsünden hem de Kies üzerinden kurulabiliyor. Tabletin LTE versiyonu daha önce güncellemeyi almaya başlamıştı.

Günelleme ile birlikte Android tarafında DayDream ekran koruyucu uygulaması, kişiselleştirilebilir bildirim paneli, kilit ekranında widget desteği, misafir hesabı desteği gibi yenilikler verilecek. Samsung tarafında ise daha stabil bir sistem, arayüzde bazı iyileştirmeler, rehber, S Planlayıcı ve Email uygulamalarında iyileştirmeler şeklinde yenilikler mevcut. 

• 2 günlük haber.DH bu aralar haber konusunda baya yavaş ve eksik.

• Bu guncelleme isi tam kaos. Hadi modellerin farkli zamanda guncelleme almasini anladim ama ayni modellin iki farkli versiyonunun guncellemesi neden ayri zamanlarda geliyor. Android ureticileri yazilim isini hic sallamiyor

• AdamsınDrogba kullanıcısına yanıt
    Yav he he

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B3htin

Yav he he

Ne var la Ankara bebesi.
  • AdamsınDrogba kullanıcısına yanıt
    Ankara?
  • Ayarlardan deneyince en yeni guncellemeler zaten yuklendi diyor? Ayarlardan yapidigina emin misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi henüz alamadım ben wifi modelinde neden acaba?

• Güncelleme gelmedi ayarlardan yapinca yüklü.diyor
  • bende 4.1.2 surumu var ve guncellemeye baktigimda en guncel versiyon yuklu diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.